МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бійка в Херсоні.

02/28/2007 | rais
Луна Киівських подій докотилася і до репресованих регіонів. Бачимо з виступів мера Херсона, що не до вподоби це місцевій крадійкуватій владі. Завищені тарифи та неякісьні послуги, комунальні махінації з майном. Системні злочини в системі ЖКГ, корупція та правовий безлад. Прикриття цього безладу правоохоронними органами на Херсонщині. Все це триває десять років. Яскравим прикладом злочинного ланцюгу і криміналу в сфері ЖКГ є довготривала ситуація у м. Цюрупинську Херсонської області. (Це такий собі Ірпінь під Херсоном - аналогія для Свистовичей). Навіть О.Омельченко не витримав - кияне завжди були прикладом відстоювання якісних стандартів життя. Коли мешканці столиці, де і якість надання послуг була вищою і тарифи не підвищувалися останні 10 років, повстали проти невідповідного з рівнем своїх доходів підвищенням цін, то регіони мали на це право 10 років тому.

Відповіді

 • 2007.02.28 | mala

  А інформації хоч трохи дасте?

  Я звичайно розумію Ваше обурення, але нічого незрозуміло окрім як те, що тарифи завищені і послуги не надаються. Що там в Цюрюпинську?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.01 | rais

   Переглянте архіви Майдану на протязі 5 років.

   також див. останні повідомлення по 5 каналу, 1+1 та інших ЗМІ
   Додатково до кореспондента 1+1 С.Міхєєва,
   До депутата міської ради м. Цюрупинська Гораненко Володимира, та інш.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.01 | mala

    Гм...

    Нє, ну насправді я трохи знаю, що там, в мене родичі в Херсонській області. Просто річ у тому, що мені не дуже зрозуміло навіщо ви тоді цей пост писали. Але гаразд. Не зважайте.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.03 | rais

     Re: Гм...

     До того це, взагалі, що Україна одна. Для всіх українців батьківщина однакова. І складається вона не лише з Києва, Ірпіня, Конче Заспи, Русанівських Садів... І б'ються з херсонськими кучмістами Богданови та Одарченки, б'ються з цюрипинською злочинною адміністрацією Гораненки і Волянські... І б'ється за Українську Церкву отець Леонід з місцевими дідусями-комуністами... І бігають під янучарами Сіленкови та Ліні, бо нічого не змінилося за 15 років. В регіонах, як сиділа червонодупа дирекція та колгоспний баронат, так і досі сидить. Мімікрія кравчуковської еволюції не змінила їх злочинної суті. Саме ці нащадки комунобандитської системи винні в 15 річному геноциді проти українців. Їх злочини прикриваються тією ж правоохоронною та судовою системами. І посилила останнім часом ця банда репресії проти помаранчевих сил в регіонах. Про що неодноразово сповіщалося також на цьому майдані. Тарифи та корумповане ЖКГ то лише інструмент знищення людей. Ідеологі залишаються безпокарані. Ось таке гм...
     Одна в нас Україна і складається вона з таких маленьких міст, як Ірпінь, Цюрупинськ, та багато інш... Тож не забувайте що там бійки із залишиною спадщиною комунобандитів не скінчалися. Люди в прямому сенсі б'ються за життя.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.03 | Сергей ГРУЗДОВ

      Зворушливо... та справедливо.

 • 2007.03.01 | myno_mazajlo

  Re: Бійка в Херсоні.

  У Цюрупинську ж змінили мера? Тепер там все буде харашо (с), бо прийшли хазяйнуваті хлопці.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.03 | rais

   Буде карашо все у місті зразкових інвалідів

   Так, багаторічним зусиллям активної громади скинули одного корупціонера, проте залишилася більшість старих комуняк. І продовжує цей місцевий клептократичний адмінресурс прикривати монопольку кучмівського протеже, з пташиним призвищем (здається не то голубок, не то грачонок, ну щось таке). Леша один всім показує як треба працювати. Хто не задоволений - місцева швондерівська команда пояснить що до чого. А яку діяльність розвинули тут послідовники Васі Волги, ну просто контроль влади, тобто самих себе улюблених. Кроку без Васіного Народного Контролю не можна було ступити. Самого Президента обіцяв порвати як тузик. І ось воно вже не за горами - пацан сказав...
   Ось таке карашо з того ірпіня, міста що бореться за звання зразкових інвалідів. А може цей досвід перенести на країну? А що, чого там Цюрупинськ - даєшь Країну Зразкових Інвалідів! І всем карашо.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua