МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Для тих, хто досліджує Голодомор

03/01/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Бабуся моєї дружини на її прохання вирішила написати про свою сім'ю (ми з дружиною збираємо всю інформацію про нашу родину). В одному з листів бабуся описала події Голодомору, що безпосередньо стосуються нашої родини. Я знаю, що десь в теНЕТах збирається інформація, зокрема свідчення очевидців щодо подій Голодомору, але я не знаю де, а подібна інформація, вважаю, є важливою і такою, що не може бути забутою. Можливо, ви маєте до цього якесь відношення або просто можете чимось допомогти, наприклад, переславши доданий файл на відповідну електронну скриньку.

З повагою.
Вадим Орел. м. Дніпропетровськ.

Адресу автора на його прохання не розголошуємо. Дослідникам звертатись листовно на Майдан.

Відповіді

 • 2007.03.01 | Via

  Re: Для тих, хто досліджує Голодомор

  Такі свідчення збирає Асоціація дослідників голодоморів.
  Можна відправити поштою на адресу 01042. м. Київ, вул. Івана Кудрі 20-Б, на їмя Левка Лукьяненка.
  Також можна принести свідчення особисто за цією ж адресою по вівторках з 10 до 14 години та по четвергах з 14 до 18 години виконавчому директору Наталі Константинівні Суходольській. Телефон 529-12-63
 • 2007.03.01 | Via

  Re: Для тих, хто досліджує Голодомор

  Також можна надіслати електронною поштою на скриньку Оргкомітету Міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства omvia@ukr.net та зателефонувати 8-097-876-80-69 (Вікторія Омельченко)
 • 2007.03.02 | Роман Сербин

  Раджу також післати копію спогадів у Канаду

  Український дослідчий і документаційний центр в Торонті, який видав перший фільм про Голодомор (Жнива розапчу) збирає свідчення про цю катастрофу і уже видав кілька збірників таких документів. Варто, щоб і в цьому центрі була копія цього свідчення. Раджу післати копію документа до цеї організації.

  Електронна пошта:
  ucrdc


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua