МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ДТП з журналістами у Запоріжжі (л)

03/01/2007 | So_matika
28 лютого у Запоріжжі під час "газопровідного" візиту міністрів, потрапив в аварію автобус з кореспондентами. Про це не повідомив ЖОДЕН ЗМІ, щоб не псувати урочисту подію.

Богдан Кутєпов, ТК "Тоніс", пише у ЖЖ kiev_journalist:

"Сьогодні в Запоріжжі автобус, повен столичних та місцевих журналістів, потрапив у серйозне ДТП. Ледь не перекинувся. За попредніми даними, причиною стали погані погодні умови та, зокрема, стан дорожнього покриття. Автобус у когось там врізався. Найбільше постраждали журналісти каналу "Ера", бо сиділи спереду. Зокрема, оператор каналу влетів головою об вітрове скло.
Трусонуло всіх, хто був у автобісі. Однак, ствердно можу говорити лише про знімальну групу "Тоніса". Журналістка Олена Расенко отримала струс мозку, оператор Олексій Позняков, захищаючи камеру (аби потім не відпрацьовувати 25 тисяч доларів на ТОНІСі півжиття), пошкодив собі колінні чашечки.

Ні Клюєв, ні Шуфрич, ні інші урядовці, які їхали неподалік у броньованих автівках - не постраждали. Можливо через це, а може щоб не затьмарювати відкриття нового газового об'єкту - про ДТП у новинах не сказали."

http://community.livejournal.com/kiev_journalist/305393.html

Відповіді

 • 2007.03.01 | alx_1904

  Таких ДТП по вине водителя ежедневно тысячи, или

  журналисты исключительные, что о них нужно всем говорить?
  Погибших слава Богу нет.
 • 2007.03.01 | Раціо

  Скільки коштує колінна чашечка українського телеоператора?

  So_matika пише:
  > оператор Олексій Позняков, захищаючи камеру (аби потім не відпрацьовувати 25 тисяч доларів на ТОНІСі півжиття), пошкодив собі колінні чашечки.

  Я в шоку. А як щодо пояснити власникові Тонісу, що ще в ранньому середньовіччі генуезці запровадили у вжиток таку хитромудру штуку, як страховка? Платити власним здоров'ям за жлобство власників каналу - не задорого?
 • 2007.03.02 | Oleksiy St.

  Убивця - це влада!

  Ця аварія не не є проблемою поганого покриття дороги чи поганих погодніх умов. Це - проблема політичної влади в країні. Відбувся добре спланований замах на вбивство групи провідних українських журналістів. З серії автокатастроф Чорновола-Малєва та отруєння Ющенка. Лише випадково вдалося уникнути жертв. Виконавці виявились тупими.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua