МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Жебрiвський пропонує соцiалiсту Волзi звернутися до психiатра

03/02/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Народний депутат, член фракції “Наша Україна” Павло Жебрівський переконаний, що соціалісту Василю Волзі із заявами про застосування військ МВС «вкрай необхідно пошвидше звернутися до психіатра». Про це Жебрівський сказав у коментарі сайту RAZOM.

«Політик не має права заявляти про застосування військ як реакцію на президентський указ. Це фактично заклик до антиконституційного перевороту», – наголосив народний депутат.

«Мені взагалі незрозуміло, що коментує пан Волга. Президент вже неодноразово наголошував, що на сьогодні не бачить підстав для розпуску парламенту. Звичайно, дії коаліції не подобаються ні «Нашій Україні», ні Президентові, але підписати указ про розпуск парламенту Віктор Ющенко зможе лише у випадку, коли для цього будуть конституційні підстави, – підкреслив Жебрівський. – А у такому випадку указ потрібно буде виконувати, а не грати м’язами».

«Істерика коаліції – звичайна ширма, –додав Павло Жебрівський. – «Економічного дива», яке вони обіцяли, в Україні не відбулося, ось вони і відволікають суспільну увагу на абсолютно нереальні речі».

Як відомо, представник СПУ Василь Волга в інтерв’ю газеті «День» заявив, що у разі підписання Ющенком указу про розпуск парламенту, «всі центральні органи виконавчої влади беруться під жорстку охорону військами МВС. Більше того, після видання цього указу буде прийнято термінове рішення Верховної Ради про те, що парламент не визнає указів президента легітимними».

http://www.razom.org.ua/ua/news/14450/

Відповіді

  • 2007.03.02 | лена

    Re: Жебрiвський пропонує соцiалiсту Волзi звернутися до психiатра

    да он придурок, Волга, все давно об этом знают, а социалистам теперь просто жопа, никаких выборов они больше не переживут....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua