МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Уроды"

03/04/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Офіційний сайт Державного комітету України у справах національностей і міграції називає націоналістів "уродами".

У цьому ви можете переконатися, перейшовши за цим лінком
http://scnm.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=46682&cat_id=45489
на матеріял під назвою "Образование украинской диаспоры в ближнем зарубежье" (рекомендуємо зробити скрін-шоти на випадок зникнення зазначеної "епохалки").

Судіть самі про історичну достовірність та стилістичні особливости цього, перепрошуємо, "дослідження". Однак той факт, що орган державної влади України вміщує на офіційному сайті текст, в якому міститься образа на адресу частини громадян України, змушує поставити питання: а як назвати авторів тексту та осіб, відповідальних за контент сайту Держкомітету у справах національностей і міграції.

Майдан-Інформ знає кілька "непарламентських" варіантів відповідей на це запитання. Не сумніваємося - ви теж.

Відповіді

 • 2007.03.04 | ostmen

  Re: Внизу есть сноска на авторов

  Центр исследований социальных перспектив Донбасса (ЦИСПД)

  Общественная организация, объединившая журналистов Донецка и области с целью защиты профессиональных и гражданских прав ее членов, содействия развитию свободы слова в Донбассе.

  Центр начал свою работу в августе 2002 года. Президент Центра - Сергей Гармаш, корреспондент "Радио "Свобода" в Донецкой области, автор публикаций в "Зеркале недели", Интернет-издании "Украинская правда" и др.

  На момент государственной регистрации ЦИСПД, Центр объединял 12 журналистов, работающих в Донецке и Донецкой области. В ноябре 2002 года усилиями членов Центра в Интернете появился сайт ЦИСПД "ОСТРОВ", который, по сути, стал первым в Донбассе Интернет-проектом с социально-политической направленностью.

  Проект поддерживается на средства членов Центра. Есть надежда на получение грантов благотворительных организаций и помощь всех заинтересованных в демонополизации донецких СМИ, контролируемых, в большинстве своем, структурами донецкой ФПГ и приближенной к ним официальной властью.

  Центр открыт для сотрудничества с коллегами. Наш e-mail: ostro@skif.net
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.04 | Пані

   Re: Внизу есть сноска на авторов

   ostmen пише:
   > Центр исследований социальных перспектив Донбасса (ЦИСПД)
   >
   > Общественная организация, объединившая журналистов Донецка и области с целью защиты профессиональных и гражданских прав ее членов, содействия развитию свободы слова в Донбассе.
   >
   > Центр начал свою работу в августе 2002 года. Президент Центра - Сергей Гармаш, корреспондент "Радио "Свобода" в Донецкой области,

   Це вже третій відомий мені співробітник Радіо "Свобода", який працює на регіоналів. Після Герман і нашої харківської прес-секратарши міськради.

   Тенденція, однако, наочна.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.04 | Hoja_Nasreddin

    Пояснення щодо "Свободи", як на мене, просте

    >Це вже третій відомий мені співробітник Радіо "Свобода", який працює на регіоналів. Після Герман і нашої харківської прес-секратарши міськради.

    >Тенденція, однако, наочна

    Річ у тому, що вони на Свободу потрапили ВИКЛЮЧНО задля заробітку (переконаннями там не смерділо). І коли ПРдуни дали більше (або значно більше), якого біса було вагатися. Бо говорять тепер вони речі цілком протилежні (щодо попередньої роботи). А такого антипрозріння не буває :).
  • 2007.03.04 | igorg

   То певно папуаси того острова плутають

   інтернаціоналізм з русифікацією, а збереження і розвиток націй із їх нищенням. Особливо мені сподобалося їх розуміння "дружби народов", як армійської казарми, чи зековського барака. Товаріщ Суслов би просльзився б і дав як мінімум орден Лєніна. Правільним путьом ідєтє пацани. Усьо у вас будеть Донбас.
   Правда незрозуміло до чого і де там є статистика :). І з багатьма панятіями у вас такі проблеми, тофаріщі проффесіонали?
   От тільки видавати острівну пещерну позицію за позицію державну негарно. Хоч може і по понятіям.
   То я так зрозумів, що кадровий голод того комітета було втолено острівними проффесіоналами? Але їх вистачило не на всі посади? Ще є вакансії на роботу під проводом тубільців-інтернаціоналістів, що належать до нації "совєтскій народ"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.04 | ziggy_freud

    є один значно гірший момент

    що "острівні мєсниє" отримали на відкуп практичне здійснення міграційної політики. Кому вони в першу чергу навидають укр. паспортів, довго гадати не треба.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.04 | Trasser

     Re: є один значно гірший момент

     ziggy_freud пише:
     > Кому вони в першу чергу навидають укр. паспортів, довго гадати не треба.

     На жаль, отримання українського паспорта справді залишається проблемою. Все просто тільки на папері. Коли доходить до діла (у випадку з Росією, зокрема) - має місце повна залежність від "старшого брата". Росія може мудохати будь кого до повного "ізнєможенія". Україна відмовляється мати справу з людиною, аж поки не буде довідок типу "я не верблюд". Совок живий.

     Скажімо, якщо людина підпадає під отримання громадянства якої-небудь європейської країни, найбільшою проблемою є саме вирішення питань з новою "Батьківщиною". У випадку Росія - Україна всі важелі - в руках Росії.
 • 2007.03.04 | ziggy_freud

  до речі, практично всі публікації сайту - па рускі с ашыбками

  аналізувати контент на предмет очевидних дурниць нема часу й бажання. Я їм не літредактор. Але принаймні слово "ураинский" тов. мікророси можуть виправити згідно граматичних норм свого діалєкта.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.04 | igorg

   То вони не змогли вирішити куди ж літеру К ставити

  • 2007.03.04 | Pavlo Z.

   Zieg!

   ziggy_freud пише:
   тов. мікророси
   харашьо!!! Вперше бачу:) Сам придумав?:)))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.05 | ziggy_freud

    про мікроросів.

    слово утворено за аналогією до "малороса" і "новороса", що є самоназвами маргінальних груп населення Сходу і Півдня України. Малорос - житель Малой Русі, аткуда зємля руская пошла єсть, що не є українцем, росіянином, або представником іншого відомого науці етносу. Тобто якщо дуже добре пошукати, десь поряд можна знайти і Мікроросію, і мікроросів.

    Поширюється на правах копілефту. Посилання на ziggy як першовідкривача мікроросів вітається, але не є обов*язковим.
 • 2007.03.05 | Геннадій Д.

  Re: "Уроды"

  Нас знову ображає держава. За 16 років ми вже проце забули.Невілювання нас як нації веде до нового ярма з "братнім" вечним старшим братом.Цими діями тільки розпалюють вогонь національної гідності у українців.
 • 2007.03.06 | Єфремович

  Є на сайті "Дискусійний форум", - користуйтеся! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.06 | igorg

   А про що там дискутувати? Якщо в основі Сусловські аксіомиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua