МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вісті з фронту боротьби з економічною злочинністю

03/07/2007 | Майдан-ІНФОРМ
За матеріалами оперативників Державної служби боротьби з економічною злочинністю міністерства внутрішніх справ України минулої доби порушено 144 кримінальні справи за злочинами економічної спрямованості, з них 50 – у сфері службової діяльності, у тому числі 13 – про хабарництво. Серед порушених кримінальних справ на пріоритетних напрямах економіки 20 – у бюджетній сфері, 18 – у сфері банківської діяльності, 14 – в агропромисловому комплексі, 4 – у паливно-енергетичному комплексі, 3 – у сфері приватизації та 2 – у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Кілька прикладів:

У Києві за матеріалами співробітників Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю порушено кримінальну справу стосовно заступника директора одного з інститутів Національної академії наук України. Він вимагав та отримав 20,3 тис. грн. хабара від приватного підприємця за надання йому в оренду приміщень згаданого інституту. Проводяться заходи щодо встановлення інших фактів хабарництва цим здирником.

На Донеччині за матеріалами працівників відділення Державної служби боротьби з економічною злочинністю порушено кримінальну справу стосовно службових осіб міжрайонної державної податкової інспекції. Зловмисники склали та надали до державної податкової інспекції фіктивні довідки перевірок, у яких відобразили неіснуючі фінансові операції між приватним підприємством, будівельним управлінням та двома товариствами з обмеженою відповідальністю. На підставі зазначених документів підприємства незаконно отримали відшкодування ПДВ на загальну суму понад 2,2 млн. гривень.

У Донецькій області за матеріалами оперативників відділення Державної служби боротьби з економічною злочинністю порушено кримінальну справу стосовно службових осіб товариства з обмеженою відповідальністю. Правопорушники самовільно захопили земельну ділянку та використовували її для зберігання сміття. Цими діями вони завдали збитки державі на суму понад 126,7 тис. гривень.

А в Автономній Республіці Крим за матеріалами співробітників відділення Державної служби боротьби з економічною злочинністю порушено кримінальну справу стосовно службових осіб товариства з обмеженою відповідальністю. Вони без погодження із засновниками згаданого товариства самовільно реалізували частину майна товариства (екскаватори, трактори та іншу спеціальну техніку) на загальну суму 253 тис. гривень.

Андрій Лис, Департамент Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України

Відповіді

  • 2007.03.10 | Юрійович

    Re: Вісті з фронту боротьби з економічною злочинністю

    А чи усі співробітники даного підрозділу є порядними людьми???


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua