МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Потебенько має бути не нагородженим, а покараним

03/12/2007 | Майдан-ІНФОРМ
«Нагороду Президентом Потебенька за «внесок у розвиток правової держави» я сприйняла як відвертий ляпас в обличчя» - заявила в інтерв»ю Інституту масової інформації Мирослава Гонгадзе.

Вона каже, що Михайло Потебенько є одним з тих, хто винен у смерті Георгія Гонгадзе. Адже саме до Михайла Потебенька Георгій звертався з офіційним листом щодо стеження за ним. «Тоді Генеральна Прокуратура практично проігнорувала цю заяву, що у результаті, як показало розслідування та судовий процес над причетними до вбивства, привело до смерті Георгія» - зазначає вдова журналіста.

Більше того, Мирослава Гонгадзе наполягає на розслідуванні щодо ролі генпрокурорів Михайла Потебенька та Геннадія Васильєва у фальсифікації справи Гонгадзе, першим кроком чого має бути порушення проти них кримінальної справи.

«Своїм рішенням нагородити Михайла Потебенька президент Віктор Ющенко я вважаю амністував можливих злочинців. Для мене нагорода Михайлу Потебеньку від Президента Ющенка - це знак схвалення та заохочення подібної злочинної діяльності у майбутньому» каже вона.

Мирослава Гонгадзе вважає, що Президент повинен відкликати нагороду Потебенька: «Я вважаю, що закривати очі на подібні рішення Президента чи інших посадовців, або навіть пробачати такі дії, означає просто не поважати себе».

Нагадаємо, що 17 лютого Президент Ющенко нагородив Михайла Потебенька орденом Ярослава Мудрого ІІІ ступеня «за внесок у розвиток правової держави».

http://imi.org.ua/?read=15948:1


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua