МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Смотрю по харьковскому кабелю1-й белорусский канал,

03/12/2007 | Дядя Вова
и немного завидую этой стране. Вот в каком смысле.

Белорусские ученые и инженеры под руководством правительства страны разрабатывают ОЧЕРЕДНУЮ модель собственного компьютера «Скиф». Как для массового потребителя, так и в варианте суперкомпьютера, производительность которого зашкаливает за аналогичные мировые образцы.

Вспоминается концовка старого анекдота: «…даже если неправда, то всё равно ведь здорово!». Да, может это пропагандистская трескотня, самообман, а на проверку у них выйдет очередное совковое «железо».

Но от кого мы здесь, в Украине, в последний раз слышали про какие-то инновационные проекты, высокие технологии? Только про то, как пожрать и как яму прокопать. Да, бедность, но зачем её и назавтра в планы-то закладывать?

Вот бесплатный совет от Дяди Вовы: «Новые украинские политики! Хотя бы обманите меня красиво! Первому их вас, кто будет в каждом выступлении рассказывать мне про завтрашние технологические прорывы, а не про то, каким кучмистом был Пупкин и какая сволочь антиукраинец Попкин, я с радостью подарю свой голос на ближайших выборах». :)

P.S. Рассказывать, что в Белоруссии плохо, мне не надо, я знаю. Сейчас, скорее, речь веду про Украину.

Відповіді

 • 2007.03.12 | Abbot

  А нужен ли нам (само)обман?

  Как по мне, лучше не играться в подобные пропагандистские игры.

  Все мы понимаем, что новой Силиконовой Долины в Беларуси не будет. И белорусы это понимают (те, кто способен понять).

  Нужно "брать свое", разыгрывать свои козыри. Не нужно мне баек про суперкомпьютеры - давайте займемся дорогами, раз мы транзитная страна! Давайте сделаем налоговые льготы туристическому бизнесу, если мы хотим использовать потенциал Карпат и Крыма! Давайте подумаем, как миллиарды, уже вложенные буржуями в наше с/х, превратить в сотни миллиардов...

  У нас есть реальные вопросы, затрагивающие интересы реальных людей. Не надо обмана, у нас есть о чем говорить честно. И надеюсь, появятся умные люди, которые об этом заговорят.
 • 2007.03.12 | Раціо

  Рая Богатирьова відправить ностальгуючих за вушною локшиною

  совків за межі галактики. Сподіваюся, їй це скоро вдасться.

  http://www.zn.kiev.ua/nn/show/632/55717/

  Ми самі сильні. Ми самі можемо створювати такі технології, які допоможуть вивести людство далеко за межі Галактики.

  Ну шо, дядьо-Вово, вистачає масштабу? Я вірю, у вас із Богатирьовою фсьо палучіцца, принаймні великим русскім язиком.
 • 2007.03.12 | TrollSeeker

  Re: Смотрю по харьковскому кабелю1-й белорусский канал,

  Дядя Вова пише:
  > и немного завидую этой стране. Вот в каком смысле.
  >
  > Белорусские ученые и инженеры под руководством правительства страны разрабатывают ОЧЕРЕДНУЮ модель собственного компьютера «Скиф». Как для массового потребителя, так и в варианте суперкомпьютера, производительность которого зашкаливает за аналогичные мировые образцы.
  А процесори і іншу відповідну елементну базу з глини ліпитимуть? :lol:
  Чуда не буває. Рядянський Союз застряг на технологічному рівні i80286, Росія спромоглась вичавити i80386. Все, крапка, далі печерні технології не дозволяють. То може за велінням Бацьки тамтешні вчені і інженери спромоглись перплюнути Intel і AMD разом узяті? Може освоїли 0,06мкм технології? Це вже така "развєсістая клюква", що будь-хто, який має відношення до електроніки або комп'ютерної техніки,а не є фул-юзером, живота надірве від такої новини. :lol: :lol: :lol:

  > Вспоминается концовка старого анекдота: «…даже если неправда, то всё равно ведь здорово!».
  Є така приказка - "Дурень думкою багатіє". Сюди вона доречна.

  > Да, может это пропагандистская трескотня, самообман, а на проверку у них выйдет очередное совковое «железо».
  Хто б сумнівався.

  > Но от кого мы здесь, в Украине, в последний раз слышали про какие-то инновационные проекты, высокие технологии? Только про то, как пожрать и как яму прокопать. Да, бедность, но зачем её и назавтра в планы-то закладывать?
  High Technology, то, звісно, дуже добре, але ж нашим олігархам-бандитам ще до цього вилюдніти треба, бо це дещо інше, ніж хапок, кидок і дєрібан.

  > Вот бесплатный совет от Дяди Вовы: «Новые украинские политики! Хотя бы обманите меня красиво! Первому их вас, кто будет в каждом выступлении рассказывать мне про завтрашние технологические прорывы, а не про то, каким кучмистом был Пупкин и какая сволочь антиукраинец Попкин, я с радостью подарю свой голос на ближайших выборах». :)
  Будь ласка, тако-о-ого можуть понаобіцяти, багато за це не візьмуть, аби за них голосували, тільки натякни. А в реалі вийде пшик, але тоді це буде їм до дупи, все одно вже за них проголосовано. Десь так, як теперішнє "покращання життя вже сьогодні".

  > P.S. Рассказывать, что в Белоруссии плохо, мне не надо, я знаю. Сейчас, скорее, речь веду про Украину.
  Локшину на вуха вішати - не мішки тягати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.12 | AxeHarry

   Re: Смотрю по харьковскому кабелю1-й белорусский канал,

   Нє, ну насправді під закат Совка Мінськ був відірвав найновіше на тоді обладнанниа і клепав тоді досить таки пристойні за якістю чіпи. Навіть клепали телевізійні процесори для телеків SONY, досить пристойноі якості. Але розробка там була на загальноРадянському рівні - печерному.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.12 | TrollSeeker

    Re: Смотрю по харьковскому кабелю1-й белорусский канал,

    AxeHarry пише:
    > Нє, ну насправді під закат Совка Мінськ був відірвав найновіше на тоді обладнанниа і клепав тоді досить таки пристойні за якістю чіпи. Навіть клепали телевізійні процесори для телеків SONY, досить пристойноі якості. Але розробка там була на загальноРадянському рівні - печерному.
    Мінський "Інтеграл" й зараз "клЬОпає" деякі аналоги забугрових напівпровідникових приладів, але мав "щастя" мати з ним справу, не рекомендую нікому. Ключове слово - якість.
  • 2007.03.12 | Чучхе

   Взагалі, білорусів можна пожаліти

   бо у нас олігархи вже трохи наїлися, і, хай несміливо, дають гроші на якісь прикладні розробки (про комп"ютери не знаю, але маю кілька прикладів інвестування приватних грошей у науковомістке виробництво), а Білорусі ще тільки тре буде пройти етап появи олігархів, бандитських розборок і грабіжницької приватизації. І то зараз ця країна в гіршому стані ніж на час розвалу Союзу
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.12 | saha

    Re: Взагалі, білорусів можна пожаліти

    Чучхе пише:
    > І то зараз ця країна в гіршому стані ніж на час розвалу Союзу
    Не в гіршому.

    Процесор свій розробляти зараз не вигідно як і ос.
    Мені подобаєтсья як зробив Китай.
    Линукс как основную ОС.
    А процесор свой сделали с расскрітой разаработки Sun.
    Они выпустили свой спарк процесор под лицензией типа OpenSource.

    Тоесть чертежи есть.
    Вся проблема в Заводе который мог бы это выпускать.
    Стоимость такого завода это несколько млд. долларов.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.12 | AxeHarry

     Re: Взагалі, білорусів можна пожаліти

     Da, toko tex reshenija Sparc - eto ne segodnyashnij i ne vcherashnij den....
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.12 | saha

      А вам мед так і ложкою:)

      Але забезпечити весь державний апарат компютерами вистачить.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.12 | AxeHarry

       Ajakzhe ;)

       V jakosti majachni:
       Oto krashe b derzhavi vykupyty kontrolnyj paket akcij u odnijeji z US komputernyx kompanij - buvshyx monstriv, sho zaraz na mezhi bankrutstva (naslidky absolutno debilnyx pomylok top-managementu u 1997-2000, pry tomu sho texnichna chastyna dosi na nedosyazhnij vysoti), z svoim vyrobnyctvom i nishoju na rynku - i zrobyly b tam svij texnocentr - navchannya, stazhuvannya i vsetake. IMXO zatratna chastyna takoi avantury bude ne bilsha nizh shoroku prosyrajeccya na doslidzhennya pechernogo kalu v InKibi ta v inshyx ulamkax SovElektroniky, prostygospody. Tiky pry odnij umovi - zhodnogo ukrakkademika ta proffesora ne pidpuskaty i na garmatnyj postril.
 • 2007.03.12 | TrollSeeker

  Щось Дяді Вови зовсім не видно. Пішов канал додивлятись.

 • 2007.03.12 | igorg

  А про розробку нового велосипеда вони нічого не передавали?

  Цей етап здається в Україні завершився років 10 тому. Років пять тому показали розробку українського мобільного телефона :). Найбільшого у світі. Хтось на це досягнення витратив ого-го скільки грошей. Певно не своїх :).
  Підходи принципово не правильні. Найбільша дурниця - витрачати кошти на повторення того, що вже кимось розроблено. Доки повторюватимете, світ піде ще далі, а ви залишитеся зі своєю нікому вже не потрібною іграшкою. Де оті компютери "Поіск"? Що з того отримано? Де продовження?
 • 2007.03.12 | Ukrod

  Re: Смотрю по харьковскому кабелю1-й белорусский канал,

  Росіяни вперто розробляють комп нового покоління, та нажаль покищо виходить лише нове покоління росіян. (старий анекдот)
 • 2007.03.12 | media

  А якщо безвідносно до Білорусі, росіян,

  "кацапів", які всім заважають жити, визнання чи невизнання УПА, помісної церкви і так далі. Хто з політиків піднімає зараз питання технологічного прориву, місця України в світовому поділі праці, інфраструктурної кризи і так далі? Та й учасники цього форуму недалеко пішли (в основній масі), лише ініціативи Монтян стосовно ЖКГ чогось варті.
  На жаль, все обмежується якщо не "галактикой" Богатирьової, то "іскушенієм" (сьогоднішня цитата від Ющенка).
  Тому автору цієї теми, незважаючи на деяку неадекватність конкретного прикладу - респект.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.12 | Раціо

   Ви самі собі протирічите

   media пише:
   > Хто з політиків піднімає зараз питання технологічного прориву

   > лише ініціативи Монтян стосовно ЖКГ чогось варті.

   Назвіть мені країну, в якій такі проблеми із ЖКГ, і яка робить технологічні прориви. Ви справді хочете, щоб політики, які переважно читають по складах, патякали щось про технології? Ви мазохіст?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.13 | media

    А може не треба придовбуватися до слів?

    Якщо Ваше завдання - вишукувати блохи і придовбуватися до слів, тоді будь-ласка. Я ж говорю про порядок денний загалом. Технологічний прорив не обов"язково означає створення "силіконової долини", можливо осучаснення і оновлення каналізаційних колекторів - це теж прорив для такої країни ,як наша.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.13 | Раціо

     Слова краще використовувати в загальновживаному сенсі

     Я, наприклад, не зрозумів, що оновлення колекторів - це "технологічний прорив". Як на мене, то технології тут абсолютно ні до чого - щоб було все гаразд із колекторами, потрібен прорив громадянськосвідомісний і правовий. І, перш за все, потрібне розуміння і визнання, що це - твоє. Так що "лише ініціативи Монтян" - це насправді фундамент а не якийсь частковий випадок.
  • 2007.03.12 | igorg

   Спробую пояснити на пальцях

   Перший постулат. Ефективність всякої діяльності обернено пропорційна квадрату часу. Поки що прийміть на віру. Удвічі скорочуємо час у чотири рази зростає ефективність.
   Другий постулат. Оплата праці в Україні жорстоко привязана до часу. Тобто, довше працюєш - більше отримуєш. Якщо є бажання сперечатися наведіть приклад, де на пропозицію скоротити час і залишити ту ж оплату за той же обсяг робіт вам скажуть добре. Зважте, що мова мала б іти про збільшення платні, бо ефективність зростає значно більше :).
   Третій постулат. Оплата праці привязана до можливості виконання певної роботи. Тому оплата привязана не до результату, а до фізичної можливості яка привязана до часу фізичного функціонування працівника в певних середніх умовах.

   Наслідком є такий стан, що країна знаходиться в умовах перманентної тихої забастовки. Найбільший прогрес є там де можна фізично домовитися про результат. Число цеглин - сума оплати.
   Середній випадок. В супермаркеті поспостерігайте за касами в пікові часи. Хто розумніший з працівників. Той що швидше обслуговує чи той що повільніше? Поцікавтеся чи від того у них різна оплата? Наслідок - на касі з часом залишаться лише повільні працівники.
   Складний випадок. Вчений працює над іноваційною технологією. Щоб її розробити він має довго-довго-довго і постійно-постійно вчитися. В оплату ж йому буде враховано лише скажімо так прямий креатив. Грубо - час за компютером по оформленню результату. Тому цей час має розтягувати як тільки можливо. Бо результат йому вже не належить. Йому платять за оформлення.

   Тож поки ці проблеми не почнуть вирішуватися, а тим більше коли не вирішаться ні про які такі прориви мова йти не може. Принципово. Навіть якщо випадково десь прорве то на загальному рівні швидко загатиться :).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.13 | saha

    Респект

 • 2007.03.12 | Дядя Вова

  Я уже даже не прошу «не обманывайте»,

  всё равно ведь обманут (кто-нибудь помнит рекламный ролик «МММ»? :) ). Я просто ложился бы спать спокойнее, если бы знал, что кто-то в Украине хотя бы ДУМАЕТ о будущем. А не только о прошлом, очень близком или весьма далёком.

  А вообще, все ваши ответы вполне нормальные, убедительные и адекватные, что приятно.

  Согласен, что капиталистическая экономика - не социалистическая, счёт деньгам любит. И что синица в руках разумнее, чем журавль в небе. И что вчера по TV не зря «Кин-Дза-Дза» повторяли с железобетонными вертолётами, наверное предвидели мою заметку. :)

  И с тем, что Беларуси всё равно предстоит рано или поздно проползти на карачках весь наш путь:
  > а Білорусі ще тільки тре буде пройти етап появи олігархів, бандитських розборок і грабіжницької приватизації.
  Автор этой цитаты, Чучхе, вообще поразил меня. Ибо я был уверен, что только я ОДИН во всей Украине :) знаю, что без бандитизма и криминала ещё ни один капитализм в мире не зарождался, во всяком случае в ТАКИЕ сроки. Теперь нас двое, уже коллектив, уже легче будет спорить с синими чулками и розовыми очками. :)

  И одновременно грустно стало. Действительно, выходит, что выпускать, скажем процессоры, даже по чужой лицензии, мы не сможем. Себестоимость будет раза в 2 больше, чем в США, и раз в 6 больше, чем в Китае. Дисциплина, там, походы на митинги, пьянство, воровство, разгильдяйство, протесты против кровопийц…

  Прав, наверное, Abbot, нам нужно искать что-то своё, выгодное. Он предлагает дороги, туризм и сельское хозяйство. А ЧТО ещё это может быть? Дискуссия уходит немного в другую ветвь, но надо же этот вопрос решить для себя хотя бы нам, раз политикам некогда.

  Эх, всё равно обидно. Так хочется высоких технологий, а не третьего мира! Тем более, что я более-менее представляю наш «потенциальный потенциал»: 99% моих бывших однокурсников работает за границей, мы с ними регулярно перезваниваемся по тому же Skype. Они давно уже стали гражданами других стран, и скептически относятся к умственному потенциалу местной молодёжи (кроме США). Может потому, что не видели НЫНЕШНЕЙ украинской молодёжи, которая на форуме программистов делает по три грамматических ошибки в одном слове?

  Так, неожиданно для самого меня, вопрос из плёвого превратился в общесистемный и неподъёмный. :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.12 | настрадамус

   Народу Украины нельзя подавть позитив

   Нужно подавать только негатив затем чтоб он народ неуважительно относился к своему государству и голосовал за московских представителей в Украине .
   К примеру как КПУ и ПР
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.12 | igorg

    Це побічний ефект колонізації. Колонізатор завжди має

    виглядати привабливіше :). В цьому глибокий психологічний сенс. Тоді колонія має мріяти приєднатися, злитися. Найкращі мають прагнути потрапити до метрополії. Проте це якраз і не вигідно колонізатору. Адже тоді доведеться займатися проблемами колонії, підтягувати до рівня. Не вигідно. Позбавлено сенсу. Лише найкращі, еліта, можуть потрапити до метрополії. Найяскравіше можна спостерігати в стосунках Росія - Білорусія.
  • 2007.03.13 | Адвокат ...

   "Уважаємий рєдактор! Лучше снова про рєактор,

   про знакомий лунний трактор..."

   Далі Ви мабуть краще за мене знаєте.
  • 2007.03.13 | Раціо

   Спектр знань дяді Вови взагалі досить широкий

   Дядя Вова пише:
   > Ибо я был уверен, что только я ОДИН во всей Украине :) знаю, что без бандитизма и криминала ещё ни один капитализм в мире не зарождался, во всяком случае в ТАКИЕ сроки. Теперь нас двое, уже коллектив

   Їх також двоє, дядя Вова із Лєвчєнком, які "знають", що українською неможливо викладати мікробіологію. Проте сам дискомфорт дяді Вови від того, що він один такий вар'ят, говорить, що не все ще безнадійно.

   Питання на засипку: якщо залишки мізків дядь-вов добряче промиті большевицькою пропагандою, згідно з якою зародження капіталізму вимагає бандитизму, і якщо дяді-вови просто таки "знають", що так і має бути - то чи не буде в країні, де таких дядь-вов як гівна, капіталізм зароджуватися через бандитизм?
 • 2007.03.13 | Pavlo

  Є політик, який прислухається до ваших порад ! Тільки вона трох

  трохи тойво ...

  ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
  КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ
  ВІТРЕНКО Наталії Михайлівни

  ВИРІШЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ПРОБЛЕМИ
  Виробництво електроенергії
  В Україні розпочнеться масове спорудження геліоаеробаричних теплоелектростанцій (ГАБ ТЕС). Ці електростанції використовують відтворювальні ресурси енергії вітру і сонця.
  Принципом їхньої роботи є створення та управління смерчем (торнадо), коефіцієнт їх корисної дії вище 29%, що в 10-15 разів перевищує кращі закордонні зразки вітрогенераторів і електростанцій від сонячної радіації. Відпускна ціна 1 кВт/ч енергії менш ніж 1 цент, що в 5-12 разів менше, ніж в Європі і світі. Електростанції мають модульний принцип конструкцій у варіації від невеличкого чемодана до 2 МГВт. Їхня технологічність дозволяє увесь процес виготовлення вести на підприємствах України.


  http://www.cvk.gov.ua/pls/vp2004/WP009?PT021F01=53&PT001F01=500

  Красиво ?


  Дядя Вова пише:
  > Вот бесплатный совет от Дяди Вовы: «Новые украинские политики! Хотя бы обманите меня красиво! Первому их вас, кто будет в каждом выступлении рассказывать мне про завтрашние технологические прорывы, а не про то, каким кучмистом был Пупкин и какая сволочь антиукраинец Попкин, я с радостью подарю свой голос на ближайших выборах». :)
 • 2007.03.13 | AK

  Суттєвий штрих до портрету блакитного електорату:

  Дядя Вова пише:

  Ці люди ХОЧУТЬ щоб їх обдурили.
  Тепер мені зрозумілий секрет успіху ПР. ;)

  >
  > Вот бесплатный совет от Дяди Вовы: «Новые украинские политики! Хотя бы обманите меня красиво! Первому их вас, кто будет в каждом выступлении рассказывать мне про завтрашние технологические прорывы, а не про то, каким кучмистом был Пупкин и какая сволочь антиукраинец Попкин, я с радостью подарю свой голос на ближайших выборах». :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.13 | Раціо

   Хочуть, щоб їх дурили, бо "знають", що інакше бути не може

   Тобто, їм абсолютно зрозуміло, що рабство є необхідним і безальтернативним - але все ж підсвідомо прагнуть якоїсь компенсації, хоча б у вигляді казочки.
 • 2007.03.13 | Shooter

  Ги-ги :)))

  Дядя Вова пише:
  > и немного завидую этой стране. Вот в каком смысле.
  >
  > Белорусские ученые и инженеры под руководством правительства страны разрабатывают ОЧЕРЕДНУЮ модель собственного компьютера «Скиф». Как для массового потребителя, так и в варианте суперкомпьютера, производительность которого зашкаливает за аналогичные мировые образцы.
  >
  > Вспоминается концовка старого анекдота: «…даже если неправда, то всё равно ведь здорово!». Да, может это пропагандистская трескотня, самообман, а на проверку у них выйдет очередное совковое «железо».

  Відверта брехня і брєд самашедшаго.

  > Но от кого мы здесь, в Украине, в последний раз слышали про какие-то инновационные проекты, высокие технологии? Только про то, как пожрать и как яму прокопать. Да, бедность, но зачем её и назавтра в планы-то закладывать?

  Читайте форум Освіта.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.13 | Дядя Вова

   Да я ж про политиков, а не про освiтчан...

   Shooter пише:
   > Читайте форум Освіта.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.13 | Shooter

    Для того, щоб політики говорили про науку та...

    ...модерні технології, потрібно щоб вони мали хоча би пристойну загальну освіту, а не "освіту" завгара-рецидивіста чи наперсточника.
 • 2007.03.13 | Габелок

  Re: Смотрю по харьковскому кабелю1-й белорусский канал,

  Беларусь вже захотіла створити компи кращі ніж Інтел та Мек.

  Це мені нагадало анекдот

  -Мне снова хочется в Париж!

  -А Вы уже были в Париже?

  -Нет, но мне уже хотелось.
 • 2007.03.13 | один_козак

  Ну, Дядя... Ви, здається, конкретно "того"...

  А я так ненавидів деяких політиків за те, що таких, як ви, обдурюють...
  А тепер виявляється, що воно вам було б радість...
  Ну, Дядя...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.14 | derzhavnyk

   Re: Ну, Дядя... Ви, здається, конкретно "того"...

   а ви не обдурюйте...і себе також...поїздіть Білоруссю...і по містах, і по селах.

   мені було заздрісно, хоча я ніби живу у достатку і регіон дуже небідний...ні, задрісно просто за те, що ми...чогось...десь...просрали ми вибачте, купу речей, хоч якось розвиваємось, тактично так, і то с. Богу!

   білорусів-заробітчан, хіба що молоді влітку на касових курортах, нема ніде у світі. А українців, приміром з Чернигова там паше повно, на будівництвах...

   у них все буде добре, бо там правильний загальний рух. І люди самодостатні. Вони зберегли від совку найкраще. А у нас? Якщо РБ забажає вступити до ЄС, у них це довго не займе. Вони живуть десь так, як угорці наприкінці 90-х. А у нас? А ми? Ми і росіяни у дупі, молдавани та кавказькі країни -- внутрі. Цікаво, чи ми хоча б лишимося назовні дупи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.14 | Хвізик

    я поділяю цю думку:

    derzhavnyk пише:
    > у них все буде добре, бо там правильний загальний рух. І люди самодостатні. Вони зберегли від совку найкраще. А у нас? Якщо РБ забажає вступити до ЄС, у них це довго не займе.
    Лукашенко відійде - білоруси і в Європу, і в НАТО за рік вступлять
    а ми ще довго дрочитимемо
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.14 | Раціо

     Думка й так не проглядається - куди її ще ділити?

     > Лукашенко відійде - білоруси і в Європу, і в НАТО за рік вступлять

     За рахунок чого? Що в них є такого, чого нема у нас?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.14 | Хвізик

      невірно ставите питання

      Раціо пише:
      > > Лукашенко відійде - білоруси і в Європу, і в НАТО за рік вступлять
      >
      > За рахунок чого? Що в них є такого, чого нема у нас?
      правильно було би спитати: "що в нас є такого, чого нема в них?"
      тоді й відповідь очевидна:
      в них немає бандитів,
      в них немає регіоналів,
      в них немає розколу країни на захід та схід
      ,,,
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.14 | AxeHarry

       Re: невірно ставите питання

       Хвізик пише:
       > Раціо пише:
       > > > Лукашенко відійде - білоруси і в Європу, і в НАТО за рік вступлять
       > >
       > > За рахунок чого? Що в них є такого, чого нема у нас?
       > правильно було би спитати: "що в нас є такого, чого нема в них?"
       > тоді й відповідь очевидна:
       > в них немає бандитів,
       Nu, za cym na zhal nide dilo dovgo ne stoit. Tym bilshe sho pislya Luky u nyx bude serjozna vovtuznya za zvannya "Tzar Gory" mizh ix KeGeBe i tymy xto mnyt sebe nastupnykom Luky.

       > в них немає регіоналів,
       Budut. dyv nyzhche.

       > в них немає розколу країни на захід та схід
       Nu ij bo, Vy jak malenkyj. A kanesho zh bude. Jak tiko rypnuccya u ES/NATO. Abo i ranishe. Shob ne rypalys. Xiba Velykomu Vostochnomu Bratu ce vpershe? Tym bilshe sho predstavnykiv vydu Sovkopodibnyx v Lukostani ne menshe % nizh v Ukraini.


       > ,,,

       OTO}|{
      • 2007.03.14 | Раціо

       Які класні рожеві окуляри

       > в них немає бандитів,

       У них бандити міцно тримають владу.

       > в них немає регіоналів,

       У них немає нікого окрім регіоналів. Опозиціонери в тюрмах.

       > в них немає розколу країни на захід та схід

       Так, у них уся країна - суцільний схід.

       Ми легко можемо в один момент досягнути всього того, що й білоруси - просто склавши руки і здавшись на милість ворогам, як вони.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua