МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Залізнична блокада Житомира

03/15/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Запланована приватизація Укрзалізниці починає набувати чіткіших обрисів. На прикладі залізничної станції м. Житомира можна уявити яким чином і на користь кого ця приватизація буде відбуватися.

Згідно наказу №48-Н від 30.01.2007 р. за підписом начальника залізниці Кривошипіна О.М. ліквідовується ПТО Житомир ВД-1 станції Київ-пасажирський. Вже зараз відбувається передача майна і техніки до інших установ. Паралельно з цим залізничне сполучення на станція Житомир припиняє своє існування. Відміняються пасажирські поїзди, на черзі скасування руху на приміських маршрутах. Під загрозою добробут 140 працюючих. Наші джерела вказують що ціна питання - майно і земля Житомирської філії Вагонної станції, на які мають цілком очевидно плани керівники відомства.

Після реалізації задумів керівництва Укрзалізниці місто Житомир буде єдиним обласним центром, який не матиме пасажирських поїздів свого формування.

Відповіді

  • 2007.03.16 | Сергій Путятинський

    залізничникам вже погрожують!

    як мені повідомили з ініціативної групи, після новини на Майдані начальнику дільниці подзвонили і порадили не лізти і не пручатися, а то йому буде дуууууже погано.

    данєцкіє барзеют, і рано чи пізно нарвуться на дуже великі неприємності


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua