МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Внутрішні війська не слухатимуть Януковича

03/15/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Заява командування внутрішніх військ України

Останнім часом в засобах масової інформації стали з'являтись необгрунтовані повідомлення щодо можливого використання внутрішніх військ МВС України.

Командування та Військова Рада внутрішніх військ МВС України звертається до представників політичних партій, рухів, громадських організацій, до представників засобів масової інформації з проханням не робити упереджених заяв стосовно діяльності внутрішніх військ МВС України, які суперечать діючому законодавству - Конституції України, Закону України "Про внутрішні війська" та іншим нормативним - правовим документам.

Додатково повідомляємо, що командувач внутрішніх військ МВС України генерал-полковник О.Т. Кіхтенко надасть необхідні коментарі в ході прес-конференції Міністра внутрішніх справ України В.П.Цушка.

Прес-центр внутрішніх військ МВС України
15.03.2007

Від Майдан-Інформу: як ми зрозуміли, ВВ МВС висловлює рішучість, керуючись Конституцією, не виконувати вказівки Януковича з бригадою. Повністю підтримуємо.

Відповіді

  • 2007.03.16 | Володимир

    Re: Внутрішні війська не слухатимуть Януковича

    Дай Бог, щоб воно так і було. Але, гадаю, в разі виникнення нового Майдану януковичі таки стрельнуть - або замаскованих кацапів привезуть, або своїх, донецьких відморозків. І це стане початком їхнього швидкого кінця.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua