МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення козацьких організацій до громадськості

03/16/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Ми, керівники козацьких організацій, глибоко обурені наклепницькою кампанією, яка розв’язана в області проти нашого побратима Сергія Солов’я публікацією в газеті „2000”, розтиражованою в області, зміст якої – ганебні наклепи, домисли та демагогія – досяг апогею в останніх числах „Полтавської думки-2000”. Нахабство, брехня, цинізм і хамство в небаченій концентрації вихлюпнулися на сторінках цієї газети, засновником якої є Олександр Кулик.

Нам, справжнім чоловікам, не пристало навіть вступати в дискусію з авторами таких публікацій та звернень. Ми добре знаємо ціну людям, які їх пишуть.

Ми також добре знаємо Сергія Солов’я - нашого побратима-козака, який уже давно зробив собі ім’я своїми добрими справами як учитель, як управлінець, як громадянин України. Врешті-решт ми знаємо, що він справжній чоловік і порядна людина.

Ми вимагаємо негайно припинити брудну кампанію проти нашого товариша. Як люди звичні до військової служби вимагаємо категорично і твердо припинити цю брудну справу.

З повагою –

крайовий отаман Полтавського крайового товариства українського козацтва, генерал осавул О.ЖОВТОБРЮХ;

отаман Громадського формування Українського козацтва з охорони громадського порядку м.Кременчука, полковник УК А.КУРІЧ;

отаман громадянського формування Українського козацтва з охорони порядку Крюківського району м.Кременчука, генерал-хорунжий М.ВОЙТКО;

отаман Громадського формування Українського козацтва з охорони громадського порядку Автозаводського району м.Кременчука, полковник УК Ю.ЄВТЕНКО;

отаман Кременчуцького громадського формування „Українські козаки”, генерал-хорунжий В.ПАВЛОВ;

директор ПОГ „Українське козацтво”, полковник УК С.ПРОВІЗІОН.

Відповіді

 • 2007.03.17 | сябр

  Re: Звернення козацьких організацій до громадськості

  Хто давав високі звання цим оперетковим козакам? Чому вони виправдовують Соловья, який виявився мудаком, і такого самого Асадчєва?!!
 • 2007.03.17 | ГайдиДоБайди

  Ви вибрали негідника Ющенка своїм гетьманом

  Ви не козаки, а для мене лише здохлятиною, ви лише гнила ковбаса.

  Прийдуть українці, то вони вам покажуть, що то означає бути козаком.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua