МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фоторепортаж з мітингу Народної Самооборони в Харькові

03/16/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Солодка парочка Добкін&Кернес заслуговують на спеціальну відзнаку від Луценка - наприклад на іменний пістоль. Їх стараннями вдалося зібрати цілу площу.

Площа Р. Люксембург, на яку було перенесено акцію, була заповнена (до 10 000 людей, за моїми оцінками). Також, люди стояли на вулицях, трохи на відстані від самої площі.

Дводенна реклама акції Кернесом унд Добкіном, які весь час по телебаченню боролися проти проведення акції на головній площі міста, а також природжена пасіонарність харків`ян далися взнаки - народу було багато.

Запальними виступами відзначилися Бурмака, Катеринчук, Стецьків(найкраще виступав), та на закуску під барабани і музику, наче Клічко вийшов Луценко.

Говорив нормально, але йому трохи заважав дефект дикції.

До 18-15 (поки корр був на площі) все було нормально, міліція оперативно реагувала на дрібні провокації (свистки і гудіння, які використало пару противників Луценка). Як відомо, до початку події, автомобіль на якому мав їхати Луценко потрапив в серйозне ДТП

Фотки дивіться тут
http://maidan.org.ua/gallery/v/NarodnaS1503/

Відповіді

 • 2007.03.17 | Мaрія

  Re: Фоторепортаж з мітингу Народної Самооборони в Харькові

  Кажуть, що людина мусить зробити те, що мусить! Вітатю Народну Самооборону! Але чому Український Харків в укр. варіанті раптом став Харьковом??? Пане корр, будь ласка, виправте огріх.

  15 областей вже гідно показали своє обличчя, що не мають страху і готові навести порядок у власному домі! Чи може бути по-іншому? СЛАВА ХАРКІВУ! СЛАВА УСІМ УКРАЇНСЬКИМ МІСТАМ І ЇХ МЕШКАНЦЯМ, КОТРІ ВІРНІ СВОЇЙ ПРИСЯЗІ! НЕ ВІДСТУПАЙТЕ ВІД СВОЄЇ МЕТИ! Згідно нашого генія ШЕВЧЕНКА: БОРІТЕСЯ - ПОБОРЕТЕ!
 • 2007.03.17 | damian

  Re: Фоторепортаж з мітингу Народної Самооборони в Харькові

  Клас. Все пройшло спокійно. Десь 15 тисяч людей було.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.17 | ferrari

   Re: Фоторепортаж з мітингу Народної Самооборони в Харькові

   Да чего вы стесняетесь? Пишите сразу 100 тысяч. Как говорил Геббельс, - чем наглее ложь, тем быстрее поверят.
   Вот только харьковчане, как я, например, будут немного сомневаться. Мы ведь знаем о какой "площади" (Розы Люксембург) идет речь. На нее и 5 тысяч влезут с трудом. Я там вчера проезжал - привезли кучку помаранчей с грудой символики, разместили перед сценой, провели цирковое представление и уехали. Ментов было больше, чем "оппозиционеров"
   Жвания на этих массовках скоро разорится...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua