МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

реєстрація газети

03/17/2007 | kotygoroshko
може хто володіє інформацією - скільки коштує в Україні відкрити свою газету або журнал?
я чув, що для відкриття журналу потрібно придбати ліцензію вартістю близько 10 тисяч долларів

може це питання не одному мені буде цікаве, прошу відповісти тих хто володіє інформацією

Відповіді

 • 2007.03.17 | Чучхе

  Трохи не так

  Залежно від того, яку газету тобі потрібно (загальнодержавну чи місцеву), ти звертаєшся, або в Держкомпреси, або в обласне головне управління преси які є при всіх адміністраціях

  там тобі за два місяці зроблять свідоцтво про реєстрацію газети, яке коштує по-моєму 1000 грн, чи навіть менше

  але це свідоцтво - це лише щось на ктшталт ліцензії на випуск видання от з такою періодичністю, з таким ареалом розповсюдження і з такою назвою (назва не може дублюватися з уже існуючою!)

  Реєстрація не є документом про право на ведення господарської діяльності. Щоб випускати ЗМІ тобі ще тре буде створити суб"єкт господарювання (ПП, ТОВ тощо) і лише він буде мати право вести господарську діяльність по випуску газети, яку ти зареєстрував
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.17 | kotygoroshko

   Re: Трохи не так

   спасибі
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.17 | Via

    ще трохи не так

    Для того, щоб зареєструвати видання, потрібно вже бути обїєктом господарювання, і у статуті мати вид діяльності "Видання та розповсюдження газет та журналів" - це приблизна фраза, там є точне формулювання, уточніть.
    Якщо вже є ПП чи ООО із статутом - потрібно внести доповнення до статуту.
    Ще там потрібно подавати макет видання - тобто, приблизний вигляд майбутньої газети, розкреслені сторіночки. Неосвідчених лякає ця вимога, а справ-то - розмалювати приблизне розташування заголовків-колонок.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.18 | kotygoroshko

     Re: ще трохи не так

     Вам також велике спасибі!
  • 2007.03.18 | Михайло Свистович

   вже трохи не так

   Чучхе пише:
   > Залежно від того, яку газету тобі потрібно (загальнодержавну чи місцеву), ти звертаєшся, або в Держкомпреси, або в обласне головне управління преси які є при всіх адміністраціях

   Так було раніше. Тепер газети реєструють Мінюст та відповідно обласні управління юстиції.
 • 2007.03.18 | Юрій Шеляженко

  люди, от я не розумію:

  навіщо кожен створює свою газету? Невже не можна активно дописувати в ті, що вже є? Я щоденно купляю з десяток газет, і дуже рідко серед цієї макулатури знаходиться, що почитати. В усіх редакціях, я суджу по нашій, потрібна свіжа кров і добрі автори. Але всі хочуть створити власну газету, причому всеукраїнську, і гнати в ній есклюзивно-графоманську пургу, яку читатиме тільки твоя вузька тусівка. Бо хто читає інші газети, той починає піднімати важливі для інших тусівок теми і його поступово викидають з вашої тусівки. Невже всі обирають легкий шлях - не читати, а писати, не розуміти інших, а нав'язувати ыншим своє рощзуміння і свої поняття? Поясніть мені, чому терпимо цей ганебний феномен, навіщо кожен сам по собі і посилає інших нафіг з дріб'язкових причин чи взагалы без причини? доки будемо вперто посилювати хаос, выдштовхуючись один выд одного?!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.19 | Раціо

   А може це читачі мають вирішувати, скільки має бут газет

   > Невже не можна активно дописувати в ті, що вже є?
   > дуже рідко серед цієї макулатури знаходиться, що почитати

   Хіба Ви самі собі не відповіли? Чому Ви вирішили, що в когось має бути бажання дописувати туди, де нема що читати? Тут недавно було посилання на москальський кліп, який агітував лохів вступати до їхньої армії, щоб боротися із дєдовщіною зсередини. Не Ви режисували?

   > В усіх редакціях, я суджу по нашій, потрібна свіжа кров і добрі автори

   Але не настільки потрібні, щоб хтось захотів за це платити. В Україні немає таймсу, бо він нікому не потрібен. Така сумна дійсність, дана нам у відчуттях. І якщо таймс колись з'явиться, то він таки скоріше з'явиться саме як новостворений, а не як поступове покращення ВеВе.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.19 | kotygoroshko

    бінго!

    Раціо пише:
    > Але не настільки потрібні, щоб хтось захотів за це платити.

    як сказав мені власник журналу "Міжнародний туризм" (журнал гарний солідний глянцевий повністю українською мовою): в Україні НІХТО зі спонсорів не підтримує національні проекти. крапка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.19 | Раціо

     Ну, Україна ще не цілий світ

     Якщо хочете чисте теоретизування (ніколи нічим подібним до видавництва не займався), то варто би шукати контакти в транснаціональних корпораціях, які пхаються на наш ринок. Причому треба мати продуманий месидж і звертатися напряму до буржуїнів, а не в московський офіс, відповідальний за есенге, звісно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.19 | kotygoroshko

      Re: Ну, Україна ще не цілий світ

      дякую
      за слушної нагоди передам
     • 2007.03.19 | stefan

      А Раціо має рацію.

      Раціо пише:
      > Якщо хочете чисте теоретизування (ніколи нічим подібним до видавництва не займався), то варто би шукати контакти в транснаціональних корпораціях, які пхаються на наш ринок. Причому треба мати продуманий месидж і звертатися напряму до буржуїнів, а не в московський офіс, відповідальний за есенге, звісно.
      ------------
      А Раціо має рацію.
   • 2007.03.19 | Чучхе

    +1

   • 2007.03.19 | Юрій Шеляженко

    правильно, читачі - не засновники. нових газет не купують ;)

    Раціо пише:
    > > Невже не можна активно дописувати в ті, що вже є?
    > > дуже рідко серед цієї макулатури знаходиться, що почитати
    >
    > Хіба Ви самі собі не відповіли? Чому Ви вирішили, що в когось має бути бажання дописувати туди, де нема що читати? Тут недавно було посилання на москальський кліп, який агітував лохів вступати до їхньої армії, щоб боротися із дєдовщіною зсередини. Не Ви режисували?

    Ні, не відповів. Якщо всюди хронічно немає, чого читати, це потенційна ніша для мене, бо дописуючи туди, я розширю коло читачів собою і собі подібними.

    > > В усіх редакціях, я суджу по нашій, потрібна свіжа кров і добрі автори
    >
    > Але не настільки потрібні, щоб хтось захотів за це платити.

    Неправда. Саме настільки потрібні, щоб за це платили. Я вам можу перерахувати як мінімум півдесятка видань, де добру статтю відірвуть з руками і заплатять гонорар. Не думайте, що всі ЗМІ подібні до Майдану, де робота новинарів та авторів апріорі безкоштовна (а останнього часу її ще й не цінують та труть без адекватних пояснень) ;)

    > В Україні немає таймсу, бо він нікому не потрібен. Така сумна дійсність, дана нам у відчуттях.

    Це неправда. Є "Дзеркало тижня", є "2000". Це наші аналоги "Таймсу", слабенькі, але цілком адекватні загальному рівню журналістики в Україні.

    > І якщо таймс колись з'явиться, то він таки скоріше з'явиться саме як новостворений, а не як поступове покращення ВеВе.

    Фігня. Якщо аналоги "Таймсу" вже існують, то нова газета зможе перегнати їх тільки за рахунок інтенсивних грошовливань з одного джерела (бо громада у нас розпорошена з абсолютно дурнуватих мотивів упередженості одне до одного, я вже про це писав), а тоді ця газета однозначно не буде об'єктивною, отже - не буде "Таймсом".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.19 | Раціо

     Читачі не засновники, читачі - замовники.

     >Якщо всюди хронічно немає, чого читати, це потенційна ніша для мене, бо дописуючи туди, я розширю коло читачів собою і собі подібними.

     Гадаю, Ви просто дуже себе переоцінюєте. Навіть якщо Ви станете суперстаром, заради якого купуватимуть газету - Ви лише підтримаєте цим продажі загалом гівняних газет.

     Єдиний спосіб, яким це є Вашою нішею - це якщо Ви підете головним редактором, принципово не даватимете втручатися в редакційну політику зверху і зробите повний розгон знизу - але це еквівалентне створенню нового ЗМІ за вийнятком додаткових і незрозуміло навіщо потрібних витрат на перепозиціонування.

     > Неправда. Саме настільки потрібні, щоб за це платили. Я вам можу перерахувати як мінімум півдесятка видань, де добру статтю відірвуть з руками і заплатять гонорар.

     Right. Я тут десь читав захоплюючу історію, як один журналіст мало що не з револьвером вибивав із редакції сто баксів за свою роботу.

     Якби в Україні були видання, де пристойно платять, і платять саме за якісну журналістику - guess what, в Україні були би якісні видання.

     > Не думайте, що всі ЗМІ подібні до Майдану, де робота новинарів та авторів апріорі безкоштовна (а останнього часу її ще й не цінують та труть без адекватних пояснень) ;)

     Не думайте, що якщо Ви до цього часу ще не доперли, що Майдан не є ЗМІ - то Ваш рівень адекватности є достатнім, щоб заслуговувати хоч на якісь пояснення. Майдан - засіб інформаційної війни, отже a la guerre comme a la guerre.


     > Це неправда. Є "Дзеркало тижня", є "2000". Це наші аналоги "Таймсу"

     Я плакаю. Пишу крізь сльози.

     > слабенькі, але цілком адекватні загальному рівню журналістики в Україні.

     Загальний рівень дурналістики в Україні цілком адекватний загальному попиту на дурналістику в Україні. Тут треба не лише нові ЗМІ створити, а створити новий ринок. Але навряд чи це станеться до перемоги Майдану в окремо взятій країні.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.19 | Юрій Шеляженко

      не варто зневажати навколишню реальнысть

      Раціо пише:
      > Гадаю, Ви просто дуже себе переоцінюєте. Навіть якщо Ви станете суперстаром, заради якого купуватимуть газету - Ви лише підтримаєте цим продажі загалом гівняних газет.

      Не буває загалом гівняних газет - бувають гівняні автори і гівняні редактори. Але навіть в газеті з найгівнянішими авторами і редакторами іноді проскакують цікаві дописи, бо всі вони в глибині гепи розуміють свою гівняність і постійно шукають джерела справжньої журналістики, щоб відмитись. Штука в тому, що хтось вклав гроші в ті гівняні газети, тобто поклав зусилля певної частки соціуму в це русло, в цю систему. І щоб зламати систему, треба, щоб зламні матеріали з'явилися і в них, цих гівняних газетах, інакше ваша нова газета буде жити своїм окремим життям, а система залишиться непорушною.

      > Єдиний спосіб, яким це є Вашою нішею - це якщо Ви підете головним редактором, принципово не даватимете втручатися в редакційну політику зверху і зробите повний розгон знизу - але це еквівалентне створенню нового ЗМІ за вийнятком додаткових і незрозуміло навіщо потрібних витрат на перепозиціонування.

      Вимагаючи неможливого, бери що дають ;)

      > Right. Я тут десь читав захоплюючу історію, як один журналіст мало що не з револьвером вибивав із редакції сто баксів за свою роботу.

      Так я б вам і не порадив зв'язуватися з цим виданням - є інші приклади прямо протилежного характеру.

      > Якби в Україні були видання, де пристойно платять, і платять саме за якісну журналістику - guess what, в Україні були би якісні видання.

      ггггг ггггггг :lol:

      Кожне з нинішніх скільки-небудь популярних видань вважає себе саме таким. Спробуйте переконати їх творців та поціновувачів, що все насправді навпаки.

      Варто проявляти трохи уваги до ЗМІ, від яких вас нудить. Якщо вони існують, то комусь вони потрібні.

      > > Не думайте, що всі ЗМІ подібні до Майдану, де робота новинарів та авторів апріорі безкоштовна (а останнього часу її ще й не цінують та труть без адекватних пояснень) ;)
      >
      > Не думайте, що якщо Ви до цього часу ще не доперли, що Майдан не є ЗМІ - то Ваш рівень адекватности є достатнім, щоб заслуговувати хоч на якісь пояснення. Майдан - засіб інформаційної війни, отже a la guerre comme a la guerre.

      Війни? Ви смієтеся. Тут нема регулярної армії, Устав вилами по воді писаний, нема визнаних полководців, нема чіткої мети. Майдан - це громадянське ЗМІ та тусівка навколо нього, яка поступово звужується останнім часом в зв'язку з дурнуватими вибриками технічного персоналу, що раптом побачив у собі ідеологів і взявся робити фейс-контроль методом російської рулетки. Стріляють, до речі, без попередження.

      > > Це неправда. Є "Дзеркало тижня", є "2000". Це наші аналоги "Таймсу"
      >
      > Я плакаю. Пишу крізь сльози.
      >
      > > слабенькі, але цілком адекватні загальному рівню журналістики в Україні.
      >
      > Загальний рівень дурналістики в Україні цілком адекватний загальному попиту на дурналістику в Україні. Тут треба не лише нові ЗМІ створити, а створити новий ринок. Але навряд чи це станеться до перемоги Майдану в окремо взятій країні.

      Треба створити новий ринок. І перемогти хаос теж треба, тільки я зараз вже не впевнений, що цн буде перемогою саме Майдану.

      Тож треба? Робіть. Я не кажу "подивлюся, як ви це зробите", я кажу: "дайте мені реалістичний план конструктивних дій, і я приєднаюся до вас".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.19 | kotygoroshko

       я плакаль

       Юрій Шеляженко пише:
       > Раціо пише:
       > > Right. Я тут десь читав захоплюючу історію, як один журналіст мало що не з револьвером вибивав із редакції сто баксів за свою роботу.
       > Так я б вам і не порадив зв'язуватися з цим виданням - є інші приклади прямо протилежного характеру.


       ахфінтєть! удівітєльнає рядом!!
       Юра, розкажіть!!!
       будьласочка :)
       убіїйствєнно убойну історію, про те, як я з ваших слів зрозумів... про те як редакція бігала з револьвером за автором, щоб вручити йому 100 баксів за його статтю - я впевнений, вас нагородять якоюсь крутою літературною премією, може як молодого фантаста? :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.19 | Юрій Шеляженко

        розповідь

        kotygoroshko пише:
        > Юра, розкажіть!!!
        > будьласочка :)
        > убіїйствєнно убойну історію, про те, як я з ваших слів зрозумів... про те як редакція бігала з револьвером за автором, щоб вручити йому 100 баксів за його статтю - я впевнений, вас нагородять якоюсь крутою літературною премією, може як молодого фантаста? :)

        Історія перша.

        Написав я одного разу статтю, відправив на УП (ви можете зробити так само, тільки не зізнавайтесь, що ще з часів помаранчевої революції ненавидите журналістів), відправив на УП, опублікували.

        Це було ще при Альоні Притулі.

        За місяць отримую листа: можете прийти за гонораром, адреса така-то. Прийшов. Отримав. Ну не 100, а 50 баксів. Але тим не менш.

        Хоч статей на УП я опублікував більше тої одної, але більше на гонорар мене не запрошували. А я все забуваю поцікавитись.

        Історія друга.

        Написав я одного разу статтю і відправив на "Главред". Опублікували. Через деякий час запрошують - приходьте за гонораром. Прийшов, отримав 100 грн. Отам вже не забували запрошувати за гонорарами в певний день кожного місяця.

        Історія третя.

        Якось я почав писати статті для газети "Свобода". Спочатку мало публікували і мало платили, але потім навчився писати краще і став отримувати більше. Зараз, правда, заробляю там не так вже й багато порівняно з ВВ, але все одно пишу і вкладаю в це багато сил, бо ціную свободу, яку я там маю.

        Історія четверта.

        Якось я почав писати статті для газети "Вечерние Вести". Їх довго не публікували, поки я не прийшов в редакцію і не познайомився з начальством. Потім стали публікувати частіше. А тепер, коли більшість класних журналістів звідси розбіглися в зв'язку з ненормальною редакційною політикою, я сам став маленьким таким начальством - редактором відділу соціальної політики. Не знаю, правда, чи надовго. Але мене цінують і платять афігенну зарплатню, як на мої матеріальні запити. Втім, для київського журналіста в середньому ця зарплатня не така вже й висока. При тому гонорари для позаштатників у нас залишилися мізерними, принаймні для рядових позаштатників. Але починаючи з позаштатника, можна вирости до повноправного кореспондента.

        Деякі інші випадки з моєї кар'єри позаштатника я тут не описуватиму за браком часу. Але, погодьтеся, з наведеного вище очевидно, що перспективи є.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.19 | kotygoroshko

         ви обіцяли бойовик, а розповіли мильну оперу

         я так розчулився, що ледь не заплакав

         але продовжую чекати розповідь про те як редакція бігала з револьвером за автором, щоб вручити йому 100 баксів за його статтю - зверніть увагу на кожне слово і його сенс, візьміть до рук тлумачний словник
         а потім розкажіть тут те, що знаєте по темі яку обіцяли

         Юрій Шеляженко пише:
         > kotygoroshko пише:
         > > Юра, розкажіть!!!
         > > будьласочка :)
         > > убіїйствєнно убойну історію, про те, як я з ваших слів зрозумів... про те як редакція бігала з револьвером за автором, щоб вручити йому 100 баксів за його статтю - я впевнений, вас нагородять якоюсь крутою літературною премією, може як молодого фантаста? :)
         >
         > Історія перша.
         >
         > Написав я одного разу статтю, відправив на УП (ви можете зробити так само, тільки не зізнавайтесь, що ще з часів помаранчевої революції ненавидите журналістів), відправив на УП, опублікували.
         >
         > Це було ще при Альоні Притулі.
         >
         > За місяць отримую листа: можете прийти за гонораром, адреса така-то. Прийшов. Отримав. Ну не 100, а 50 баксів. Але тим не менш.
         >
         > Хоч статей на УП я опублікував більше тої одної, але більше на гонорар мене не запрошували. А я все забуваю поцікавитись.
         >
         > Історія друга.
         >
         > Написав я одного разу статтю і відправив на "Главред". Опублікували. Через деякий час запрошують - приходьте за гонораром. Прийшов, отримав 100 грн. Отам вже не забували запрошувати за гонорарами в певний день кожного місяця.
         >
         > Історія третя.
         >
         > Якось я почав писати статті для газети "Свобода". Спочатку мало публікували і мало платили, але потім навчився писати краще і став отримувати більше. Зараз, правда, заробляю там не так вже й багато порівняно з ВВ, але все одно пишу і вкладаю в це багато сил, бо ціную свободу, яку я там маю.
         >
         > Історія четверта.
         >
         > Якось я почав писати статті для газети "Вечерние Вести". Їх довго не публікували, поки я не прийшов в редакцію і не познайомився з начальством. Потім стали публікувати частіше. А тепер, коли більшість класних журналістів звідси розбіглися в зв'язку з ненормальною редакційною політикою, я сам став маленьким таким начальством - редактором відділу соціальної політики. Не знаю, правда, чи надовго. Але мене цінують і платять афігенну зарплатню, як на мої матеріальні запити. Втім, для київського журналіста в середньому ця зарплатня не така вже й висока. При тому гонорари для позаштатників у нас залишилися мізерними, принаймні для рядових позаштатників. Але починаючи з позаштатника, можна вирости до повноправного кореспондента.
         >
         > Деякі інші випадки з моєї кар'єри позаштатника я тут не описуватиму за браком часу. Але, погодьтеся, з наведеного вище очевидно, що перспективи є.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.19 | Юрій Шеляженко

          почуття гумору заважає мені розуміти Вас буквально

          Я думав, вас цікавлять приклади нормального відношення до журналіста. Але при слові "журналістика" Ви явно схильні хапатися за револьвер.

          Ну і навіщо вам знадобилося при цьому реєструвати газету??! :lol:

          kotygoroshko пише:
          > але продовжую чекати розповідь про те як редакція бігала з револьвером за автором, щоб вручити йому 100 баксів за його статтю - зверніть увагу на кожне слово і його сенс, візьміть до рук тлумачний словник
          > а потім розкажіть тут те, що знаєте по темі яку обіцяли
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.20 | Михайло Свистович

       Re: не варто зневажати навколишню реальнысть

       Юрій Шеляженко пише:
       > Раціо пише:
       >
       > > Не думайте, що якщо Ви до цього часу ще не доперли, що Майдан не є ЗМІ - то Ваш рівень адекватности є достатнім, щоб заслуговувати хоч на якісь пояснення. Майдан - засіб інформаційної війни, отже a la guerre comme a la guerre.

       >
       > Війни? Ви смієтеся. Тут нема регулярної армії, Устав вилами по воді писаний, нема визнаних полководців, нема чіткої мети.

       Війни часто ведуться без регулярної армії, статуту, визнаних полководців і навіть чіткої мети. Від цього ці війни не перестають бути війнами.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.20 | Юрій Шеляженко

        Re: не варто зневажати навколишню реальнысть

        Михайло Свистович пише:
        > Війни часто ведуться без регулярної армії, статуту, визнаних полководців і навіть чіткої мети. Від цього ці війни не перестають бути війнами.

        Авжеж. Але це війни безглузді та безпредметні, в яких ніхто ніколи не виграє, поки не з'явиться чітка мета, полководці і регулярна армія. ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.21 | Михайло Свистович

         Re: не варто зневажати навколишню реальнысть

         Юрій Шеляженко пише:
         > Михайло Свистович пише:
         > > Війни часто ведуться без регулярної армії, статуту, визнаних полководців і навіть чіткої мети. Від цього ці війни не перестають бути війнами.
         >
         > Авжеж. Але це війни безглузді та безпредметні, в яких ніхто ніколи не виграє, поки не з'явиться чітка мета, полководці і регулярна армія. ;)

         Ні, така війна може допомогти виграти третій стороні якусь іншу війну, а перемога враховуватиме і деякі побажання сторони без полководців та чіткої мети. Також, не вигравши війни, можна добитися поступок з боку ворога, який хоче послабити аргументи воюючої без полководців сторони.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.21 | Юрій Шеляженко

          Re: не варто зневажати навколишню реальнысть

          Михайло Свистович пише:
          > Ні, така війна може допомогти виграти третій стороні якусь іншу війну, а перемога враховуватиме і деякі побажання сторони без полководців та чіткої мети. Також, не вигравши війни, можна добитися поступок з боку ворога, який хоче послабити аргументи воюючої без полководців сторони.

          Ви кажете про партизанську війну. Але вона теж неможлива без мудрого керівництва, міцної команди і чіткої мети. Крім того, якщо ми партизани, що воюємо на боці армії третьої сторони, то покажіть мені цю армію. Це "армія світла" Юлі? Чи "самооборона" Луценка? Чи ЦРУ США? Чи ще якась "третя сила"?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.27 | Михайло Свистович

           Re: не варто зневажати навколишню реальнысть

           Юрій Шеляженко пише:
           >
           > Ви кажете про партизанську війну. Але вона теж неможлива без мудрого керівництва, міцної команди і чіткої мети.

           Можлива

           >
           > Крім того, якщо ми партизани, що воюємо на боці армії третьої сторони, то покажіть мені цю армію. Це "армія світла" Юлі? Чи "самооборона" Луценка? Чи ЦРУ США? Чи ще якась "третя сила"?

           Перші дві плюс НСНУ. Тільк ми воюємо не на їх боці, а з режимом. Вони ж користуються плодами цієї нашої війни.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.27 | Юрій Шеляженко

            Re: не варто зневажати навколишню реальнысть

            Михайло Свистович пише:
            > > Ви кажете про партизанську війну. Але вона теж неможлива без мудрого керівництва, міцної команди і чіткої мети.

            > Можлива

            Можна приклад(и)? ;)

            > > Крім того, якщо ми партизани, що воюємо на боці армії третьої сторони, то покажіть мені цю армію. Це "армія світла" Юлі? Чи "самооборона" Луценка? Чи ЦРУ США? Чи ще якась "третя сила"?

            > Перші дві плюс НСНУ. Тільк ми воюємо не на їх боці, а з режимом. Вони ж користуються плодами цієї нашої війни.

            У них теж нема мудрого керівництва і чіткої мети, це по-перше.

            А по-друге, щодо нашої війни з режимом, я хочу спитати: адже не кожем сам по собі повинен воювати з режимом, чи не так? То якщо я хочу воювати з режимом не сам по собі, чиїм стратегічним оцінкам і чиїм вказівкам (поки я ще тільки новобранець) мені в цій війні довіряти? Бо ватажків партизанських загонів по лісу шастає пруд-пруди - здається, їх більше, ніж самих партизан - і якщо всіх цих ватажків слухатись, то розірвешся на 10 000 і більше шматків. :lol:
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.03.31 | Михайло Свистович

             Re: не варто зневажати навколишню реальнысть

             Юрій Шеляженко пише:
             >
             > Можна приклад(и)?

             Численні бірманськ та колумбійські війни, де вже давно немає керівників і кожен загін веде свою війну без мети, а просто за звичкою.

             >
             > У них теж нема мудрого керівництва і чіткої мети, це по-перше.

             Це - їхні проблеми

             >
             > А по-друге, щодо нашої війни з режимом, я хочу спитати: адже не кожем сам по собі повинен воювати з режимом, чи не так?

             По-різному буває

             >
             > Бо ватажків партизанських загонів по лісу шастає пруд-пруди - здається, їх більше, ніж самих партизан

             Отак зараз у М"янмі і Колумбії, в багатьох африканських країнах. І нічого. Воюють.
       • 2007.03.20 | Норт

        Re: не варто зневажати навколишню реальнысть

        Ого це вже народна тобто справжня філософія
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.21 | Юрій Шеляженко

         Не більш ніж азбучні істини.

    • 2007.03.19 | kotygoroshko

     упісятися можна!!!

     Юрій Шеляженко пише:
     > Раціо пише:
     > > В Україні немає таймсу, бо він нікому не потрібен. Така сумна дійсність, дана нам у відчуттях.
     >
     > Це неправда. Є "Дзеркало тижня", є "2000". Це наші аналоги "Таймсу",


     у дуже добра знайома звільнилася недавно з газети "2000" де працювала кілька років
     вона не сказала, що їх шеф "*банутий на всю голову"
     просто сказала, що він бувший КГБшник(ну ми ж не маленькі, знаємо від Вови Пу що КГБшнік бувшим не буває) і робить такі речі: стаття здається журналістом, стаття перекривлюється редакцією так як їм потрібно і друкується
     в її випадкові вона зажадала щоб газета надрукувала в найближчому номері маленьке спростування, яке про помилку з вини редакції
     було спростування, в якому написали що з вини автора...

     таке от
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.19 | Юрій Шеляженко

      а чи нужна?

      Нічо ти з цим не поробиш: 2000 - це тутешня "Таймс", а "Дзеркало Тижня" - тутешня "Дейлі Телеграф". Є ще "Без цензури" - тутешня "Індепендент" і "Свобода" - тутешній "Гардіан". Замість "Файненшл таймс" у нас не зовсім тутешній "КоммерсантЪ-Украына". Замість "Дейлі мейл" - "Україна молода". І так далі.

      яка країна, такий і тероризм журналізм (C) :lol:

      kotygoroshko пише:
      > у дуже добра знайома звільнилася недавно з газети "2000" де працювала кілька років
      > вона не сказала, що їх шеф "*банутий на всю голову"
      > просто сказала, що він бувший КГБшник(ну ми ж не маленькі, знаємо від Вови Пу що КГБшнік бувшим не буває) і робить такі речі: стаття здається журналістом, стаття перекривлюється редакцією так як їм потрібно і друкується
      > в її випадкові вона зажадала щоб газета надрукувала в найближчому номері маленьке спростування, яке про помилку з вини редакції
      > було спростування, в якому написали що з вини автора...
      >
      > таке от

      А навіщо взагалі було шукати винуватців? Помилка так помилка... спростування... звичайна справа.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.19 | kotygoroshko

       ну шоб да, так нє

       Юрій Шеляженко пише:
       > яка країна, такий і тероризм журналізм (C) :lol:

       бл**ь, як же це мені Піховшика нагадує...

       > А навіщо взагалі було шукати винуватців? Помилка так помилка... спростування... звичайна справа.

       щось у цьому раціональне є :)
       на кшталт: миються ті, кому ліньки чухатися
       навіщо вмиватися(чистити зуби) як назавтре всеідно будеш брудний(з рота тхнутиме)
       що вже казати про носки, які прикольно світитимуться в темноті?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.19 | Юрій Шеляженко

        Re: ну шоб да, так нє

        kotygoroshko пише:
        > бл**ь, як же це мені Піховшика нагадує...

        Рибак рибака бачить здалеку.

        > > А навіщо взагалі було шукати винуватців? Помилка так помилка... спростування... звичайна справа.
        >
        > щось у цьому раціональне є :)
        > на кшталт: миються ті, кому ліньки чухатися
        > навіщо вмиватися(чистити зуби) як назавтре всеідно будеш брудний(з рота тхнутиме)
        > що вже казати про носки, які прикольно світитимуться в темноті?

        Не тільки раціональне, але й національне.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.19 | kotygoroshko

         ясно

         і якої моделі у Вас балалайка?
         а лапті від якого кутюр*є?


         Юрій Шеляженко пише:
         > kotygoroshko пише:
         > > бл**ь, як же це мені Піховшика нагадує...
         >
         > Рибак рибака бачить здалеку.
         >
         > > > А навіщо взагалі було шукати винуватців? Помилка так помилка... спростування... звичайна справа.
         > >
         > > щось у цьому раціональне є :)
         > > на кшталт: миються ті, кому ліньки чухатися
         > > навіщо вмиватися(чистити зуби) як назавтре всеідно будеш брудний(з рота тхнутиме)
         > > що вже казати про носки, які прикольно світитимуться в темноті?
         >
         > Не тільки раціональне, але й національне.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.20 | Михайло Свистович

     Re: правильно, читачі - не засновники. нових газет не купують ;)

     Юрій Шеляженко пише:
     >
     > Є "Дзеркало тижня", є "2000". Це наші аналоги "Таймсу"

     Газети - не свині. Їх по вазі не порівнюють.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.20 | Юрій Шеляженко

      Re: правильно, читачі - не засновники. нових газет не купують ;)

      Михайло Свистович пише:
      > Юрій Шеляженко пише:
      > >
      > > Є "Дзеркало тижня", є "2000". Це наші аналоги "Таймсу"
      >
      > Газети - не свині. Їх по вазі не порівнюють.

      А по суспільній вазі - порівнюють? ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.21 | Михайло Свистович

       Re: правильно, читачі - не засновники. нових газет не купують ;)

       Юрій Шеляженко пише:
       > Михайло Свистович пише:
       > > Юрій Шеляженко пише:
       > > >
       > > > Є "Дзеркало тижня", є "2000". Це наші аналоги "Таймсу"
       > >
       > > Газети - не свині. Їх по вазі не порівнюють.
       >
       > А по суспільній вазі - порівнюють? ;)

       По цій вазі вони не аналоги "Таймсу"
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.27 | Юрій Шеляженко

        В українському суспільстві - аналоги.

        Аналогія полягає в тому, що критична маса думаючих та впливових людей читає ці газети ("Дзеркало Тижня", "2000") і поповнює світогляд та планує свої дії в залежності від почерпнутої звідти інформації.
     • 2007.03.20 | Чучхе

      Re: правильно, читачі - не засновники. нових газет не купують ;)

      Михайло Свистович пише:
      > Юрій Шеляженко пише:
      > >
      > > Є "Дзеркало тижня", є "2000".

      До речі, жодну з них я "ніасіліл" дочитати від початку й до кінця (хоча кілька таких спроб у мене було)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.20 | Юрій Шеляженко

       а сенс "осилювати" повністю?

       Проглядати заголовки, максимум врізи, у разі вагань читаю з кінця або по діагоналі. Як тільки стає нецікаво, кидаю читати - ніхто не примушує осилювати повністю. Так читають газети більшість читачів, чим я кращий? :)

       У вашій ГпК, наприклад, уважно прочитав вчора лише таке: Цушко виходить к людям (в "Министр сказал, что..." читав одні заголовки); "Демеевскую копать еще год"; "Сам себе Шевченко"; "Связисті доят сельчан"; "Открітое письмо родителям студентов КИМО". Сьогодні не купував. (до речі, ваші редакторські колонки і конфліктологію Близького Сходу ніколи не читаю - рідкісна пурга).
  • 2007.03.19 | kotygoroshko

   Юра, прошу мені не хамити

   Юрій Шеляженко пише:
   > навіщо кожен створює свою газету?

   по-перше, я не кожен - я один такий на всю Україну,
   а якщо вірити віршам Василя Симоненка - то й на весь світ

   > Невже не можна активно дописувати в ті, що вже є?

   ну звичайно що ні - берете в руки журнал "МотоДрайв" в якому я літом розмістив 17 сторінок інформації загалом в двох номерах українською мовою, берете номер 3(три) за цей рік (це номер за цей місяць, звичайно) і дивитесь - жодної сторінки українською мовою зі 100-а, хоч на обкладинці біля назви написано "пєрвий украінскій"

   що скажете? яку зброю запропонуєте проти переходу з державної мови на "чєлавєчєскій єзик"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.19 | Юрій Шеляженко

    я й не хамив, дарма ви сприйняли мою репліку як особисте

    kotygoroshko пише:
    > Юрій Шеляженко пише:
    > > навіщо кожен створює свою газету?
    > по-перше, я не кожен - я один такий на всю Україну,

    Кожен так думає. Я в тому числі. Але треба бути мудріше і зважати на собі подібних.

    > а якщо вірити віршам Василя Симоненка - то й на весь світ

    ???

    > > Невже не можна активно дописувати в ті, що вже є?
    >
    > ну звичайно що ні - берете в руки журнал "МотоДрайв" в якому я літом розмістив 17 сторінок інформації загалом в двох номерах українською мовою, берете номер 3(три) за цей рік (це номер за цей місяць, звичайно) і дивитесь - жодної сторінки українською мовою зі 100-а, хоч на обкладинці біля назви написано "пєрвий украінскій"

    Ну і що?

    > що скажете? яку зброю запропонуєте проти переходу з державної мови на "чєлавєчєскій єзик"?

    Я пропоную обійтися без зброї, а діяти з вірою та розумом ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.19 | stefan

     Краща зброя - то є слово!

     Не знаю звідки цей вислів.
     Але зараз, в цій темі, він як ніколи - "в масть".В саму "десятку"!
    • 2007.03.19 | kotygoroshko

     я вашу морду запам*ятав, Юро

     ок, хоч я вам огляд вибраних творів Василя Симоненка влаштовувати й не буду, і навіть не скажу вам хто він, цей відомий український поет і письменник, якого вже 15 років тому вивчали в складі шкільної програми з української літератури...

     але про ваші трабли з почуттям гумору постараюсь не забувати, питатиму можливо дозволу постібатися з вас і постараюсь маркувати в тексті місця, де ма мою думку можна сміятися

     ок?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.19 | Юрій Шеляженко

      ok.

      kotygoroshko пише:
      > ок, хоч я вам огляд вибраних творів Василя Симоненка влаштовувати й не буду, і навіть не скажу вам хто він, цей відомий український поет і письменник, якого вже 15 років тому вивчали в складі шкільної програми з української літератури...

      Люблю її, вічно живу і нову,
      і мову її солов'їну ;)

      > але про ваші трабли з почуттям гумору постараюсь не забувати, питатиму можливо дозволу постібатися з вас і постараюсь маркувати в тексті місця, де ма мою думку можна сміятися
      >
      > ок?

      Виділяйте плз скибкою чесноку, у мене на нього алергічна рекція - нестримний сміх :lol:
  • 2007.03.20 | Михайло Свистович

   Re: люди, от я не розумію:

   Юрій Шеляженко пише:
   > навіщо кожен створює свою газету? Невже не можна активно дописувати в ті, що вже є?

   Не можна. Бо навіть журналісти, працюючі в цих газетах, не можуть опублікувати те, що хочуть ;) Я про онкоцентр і про це вмовляння редактора http://www2.maidan.org.ua/n/free/1174305693

   > В усіх редакціях, я суджу по нашій, потрібна свіжа кров і добрі автори

   Щоб їх не друкували, якщо вони піднімуть тему, яка не подобається редакції?

   > Але всі хочуть створити власну газету, причому всеукраїнську, і гнати в ній есклюзивно-графоманську пургу, яку читатиме тільки твоя вузька тусівка.

   А може вони хочуть гнати не пургу. Бо от газета "Територія правди" розлетілась широко, а попит такий, що не знаю у скільки разів треба збільшити наклад, щоб всіх задовольнити.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.20 | Юрій Шеляженко

    Re: люди, от я не розумію:

    Михайло Свистович пише:
    > > навіщо кожен створює свою газету? Невже не можна активно дописувати в ті, що вже є?
    >
    > Не можна. Бо навіть журналісти, працюючі в цих газетах, не можуть опублікувати те, що хочуть ;) Я про онкоцентр і про це вмовляння редактора http://www2.maidan.org.ua/n/free/1174305693

    Насправді можуть. Редактора я таки умовив. Щодо онкоцентру - рано чи пізно я його кудись вставлю і опублікую, якщо до того часу не застаріє. В чомусь там є моя недопрацьовка, бо головне - правильно подати тему (будь-яку) для публікації.

    > > В усіх редакціях, я суджу по нашій, потрібна свіжа кров і добрі автори
    > Щоб їх не друкували, якщо вони піднімуть тему, яка не подобається редакції?

    З цією темою можна піти до іншої газети і опублікуватись. Мій звичайний підхід.

    > > Але всі хочуть створити власну газету, причому всеукраїнську, і гнати в ній есклюзивно-графоманську пургу, яку читатиме тільки твоя вузька тусівка.
    > А може вони хочуть гнати не пургу. Бо от газета "Територія правди" розлетілась широко, а попит такий, що не знаю у скільки разів треба збільшити наклад, щоб всіх задовольнити.

    Не знаю, на розкладках і в кіосках ТП поки не бачив. І потім, якщо такий великий попит й треба збільшувати тираж, продавайте газетку, а не роздавайте безкоштовно. Тоді буде бабло на збільшення тиражу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.21 | Михайло Свистович

     Re: люди, от я не розумію:

     Юрій Шеляженко пише:
     >
     > Щодо онкоцентру - рано чи пізно я його кудись вставлю і опублікую, якщо до того часу не застаріє

     От тому краще мати свою газету, щоб нікого не вмовляти.

     >
     > З цією темою можна піти до іншої газети і опублікуватись

     Часто це неможливо

     >
     > Не знаю, на розкладках і в кіосках ТП поки не бачив. І потім, якщо такий великий попит й треба збільшувати тираж, продавайте газетку, а не роздавайте безкоштовно.

     Не можна згідно умов гранту.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.21 | Юрій Шеляженко

      Re: люди, от я не розумію:

      Михайло Свистович пише:
      > > Щодо онкоцентру - рано чи пізно я його кудись вставлю і опублікую, якщо до того часу не застаріє
      > От тому краще мати свою газету, щоб нікого не вмовляти.

      Поки ви її розкрутите до постійного широкого кола читачів (і я не впевнений, шо умови гранту взагалі дозволять це зробити, принаймні стандартними методами - адже ви не можете організувати продаж, підписку і т.п.), доти це "краще" є уявним. Бо газета без постійного кола читачів апріорі не є впливовою.

      > > З цією темою можна піти до іншої газети і опублікуватись
      > Часто це неможливо

      Можливо. Треба лише постаратись. Якщо, звичайно, тема вартісна - а перебороти тупих і куплених редакторів можливо! ;)

      > > Не знаю, на розкладках і в кіосках ТП поки не бачив. І потім, якщо такий великий попит й треба збільшувати тираж, продавайте газетку, а не роздавайте безкоштовно.
      > Не можна згідно умов гранту.

      Порада журналюги. Постарайтеся якнайшвидше відмовитися від цього гранту з такими ідіотськими умовами і перейти на самофінансування.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.21 | Раціо

       Поради Ш. дуже цінні! Він уже розкрутив пару газет кращих за ТП

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.21 | kotygoroshko

        облизав :) накрутив самокруток :) розкурив :)

      • 2007.03.27 | Михайло Свистович

       Re: люди, от я не розумію:

       Юрій Шеляженко пише:
       >
       > Поки ви її розкрутите до постійного широкого кола читачів

       то встигну донести людям, що мені треба

       >
       > Можливо. Треба лише постаратись. Якщо, звичайно, тема вартісна - а перебороти тупих і куплених редакторів можливо! ;)

       Практично ні, а витрачати час на те, що можна у своїй газеті зробити без проблем, не бачу сенсу.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.27 | Юрій Шеляженко

        Re: люди, от я не розумію:

        Михайло Свистович пише:
        > Практично ні, а витрачати час на те, що можна у своїй газеті зробити без проблем, не бачу сенсу.

        Так, але тоді проблема виникає з пошуком достойних читачів (тим часом як друкуючись у вже розкрученій газеті, ви маєте справу зі сформованим читацьким колом, яке може розширитися, якщо ваші статті набудуть резонансу), друком та розповсюдженням газети, вирішенням юридичних питань і т.д. і т.п., а час йде і статті писати ніколи...
      • 2007.03.27 | So_matika

       Зате я добре розумію

       Юрій Шеляженко пише:
       > Поки ви її розкрутите до постійного широкого кола читачів
       Розкрутимо.


       > (і я не впевнений, шо умови гранту взагалі дозволять це зробити, принаймні стандартними методами
       А хто тобі сказав, що це робитиметься стандартними методами?


       > - адже ви не можете організувати продаж, підписку і т.п.), доти це "краще" є уявним. Бо газета без постійного кола читачів апріорі не є впливовою.
       У неї ВЖЕ є постійне коло читачів. Можу заявити це апріорі, бо саме я контактую з містами, де її замовляють. Наступного номеру чекають, як тільки отримали попередній. В день друку у мене на пошті справжній фівер, в асьці теж. Хоча зараз я без стаціонарного інтернету, але доводиться сидіти ніч на GPRSі, інакше вранці не вдасться поспати, бо хтось з доброї душі обов"язково почне дзвонити о 7й ранку.
       Зауважу: це ще тільки п"ятий номер вийшов, а повноцінний другий.


       > Порада журналюги. Постарайтеся якнайшвидше відмовитися від цього гранту з такими ідіотськими умовами і перейти на самофінансування.
       Порада не приймається.
    • 2007.03.21 | So_matika

     Та не роби ти наівну морду таку

     Юрій Шеляженко пише:
     > Не знаю, на розкладках і в кіосках ТП поки не бачив.
     Типу ти не знаєш, що вона не для розкладок. Та й серед попси воно зараз би губилося, бо ще нове.

     > І потім, якщо такий великий попит й треба збільшувати тираж, продавайте газетку, а не роздавайте безкоштовно. Тоді буде бабло на збільшення тиражу.
     Типу ти не знаєш, що воно наразі має роздаватися, а не продаватися :) Колись дійдемо і до платної версії, але не зараз.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.21 | Юрій Шеляженко

      Re: Та не роби ти наівну морду таку

      So_matika пише:
      > Типу ти не знаєш, що вона не для розкладок. Та й серед попси воно зараз би губилося, бо ще нове.

      Ваша газета не краща за "Свободу", а "Свобода" чудово почуває себе і приносить користь на розкладках. Ще вам треба попідписувати активістів на газетку, коли нарешті доберетьеся до Союздруку, і все буде набагато краще.

      BTW, ви отримуєте листи в редакцію? Їх кількість є мірилом впливовості видання. "ВВ" отримує штук двадцять-тридцять за тиждень, "Свобода" - півсотні в місяць.

      > Типу ти не знаєш, що воно наразі має роздаватися, а не продаватися :) Колись дійдемо і до платної версії, але не зараз.

      Цього не знав. Ідіотизм. Бажаю, щоб "колись" настало якнайшвидше.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.27 | So_matika

       Юро, ти не в темі, тому не давай порад

       Юрій Шеляженко пише:
       > Ваша газета не краща за "Свободу",
       Краща. Бо не ляже під партійних хазяїв, як це зробила проститутка "Свобода".


       > а "Свобода" чудово почуває себе і приносить користь на розкладках.
       Це відбувається за рахунок років скандалів і на старому антикучмівському авторитеті. Коли ми виходитимемо стільки часу, скільки виходить "Свобода", тоді розповісиш мені про різницю.


       > Ще вам треба попідписувати активістів на газетку, коли нарешті доберетьеся до Союздруку, і все буде набагато краще.
       Союздрук буде. Але не зараз.


       > BTW, ви отримуєте листи в редакцію?
       Мені немає куди іх отримувати. А/я в мене немає (бо тут на поштамті немає вільної соти, тим паче немає її в Києві), постійної адреси теж. Тому я отримую тільки дзвінки :)


       > Цього не знав. Ідіотизм. Бажаю, щоб "колись" настало якнайшвидше.
       Не ідіотизм. Це побудування системи. Справа в тому, що я роблю НЕ ГАЗЕТУ В ЇЇ ЗВИЧНОМУ РОЗУМІННІ. Тому твої поради рівноцінні порадам кухаря з пельменної під час приготування суші.

       Взагалі. Ти колись створював систему з нуля? Ти знаєш, як це робиться? Ну то нафіга вчиш?
   • 2007.03.21 | So_matika

    Не лякай мене так, бо ніч не спатиму

    Михайло Свистович пише:
    > А може вони хочуть гнати не пургу. Бо от газета "Територія правди" розлетілась широко, а попит такий, що не знаю у скільки разів треба збільшити наклад, щоб всіх задовольнити.

    Если каждый конопат, где на всех набрать лопат? (с) дитяча класика

    Тобто - Відро не прірва, на всіх не вистачить :( Доречі, реально не вистачає, бо ще з кількох міст озвались потенційні чітатєлі...
    Будемо декламувати на пальцях...
 • 2007.03.19 | stefan

  Re: реєстрація газети

  Котигорошку! Газети в США - то є жидівський бізнес.
  Май на увазі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.19 | kotygoroshko

   Re: реєстрація газети

   :) дякую
   ми ж то не США, ми ж Європа?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.19 | Via

    Робіть свою справу - не зважайте на пусті балачки

    Якщо ви бачите сенс мати власну газету, маєте достатньо матеріалів і думок, то видавайте власну газету і не слухайте цей порожній галас. Будь яка не-власна газета є цензурованою - або спонсором, або головним редактором, ваші матуріали будуть відхиляти, редагувати, просто складати у теку до кращих часів - воно вам треба, знаєте ж, що й до чого?
    У своїй газеті - своя правда :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.19 | Юрій Шеляженко

     Це не пусті балачки.

     Via пише:
     > Якщо ви бачите сенс мати власну газету, маєте достатньо матеріалів і думок, то видавайте власну газету і не слухайте цей порожній галас. Будь яка не-власна газета є цензурованою

     Отож. Але для власника тої газети вона не є цензурованою.

     Тож не кажіть, що це порожній галас. Я кажу про велику проблему: ми занадто зацензурувалися. Кожен живе сам по собі і плює на інших. Боїмося і утискаємо інакомислячих (тих, хто мислить не так, як я).

     > У своїй газеті - своя правда :)

     І це найбільша фігня. В газеті має бути громадська правда.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.19 | kotygoroshko

      ненавиджу журналістів з часів Помаранчевої

      Юрій Шеляженко пише:
      > Кожен живе сам по собі і плює на інших. Боїмося і утискаємо інакомислячих

      то у Вас професійне :)

      кажу журналіст, думаю - Піховшек
      кажу Піховшек, думаю - журналіст

      карочє, не міряйте всіх по собі :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.19 | Юрій Шеляженко

       Я-то живу по іншому. А Ви вже зізнались в купі упереджень

      • 2007.03.19 | Юрій Шеляженко

       між іншим, хто дописуватиме в вашу газету, як не журналісти?

       Двірники?
       Спічрайтери?
       Прес-секретарі?
       Сексоти СБУ?

       Рекомендую брати на роботу поетів. Не тих, що пишуть громадянську лірику (це вперті некеровані мудаки на зразок мене), а тих, які пишуть дурний стьоб або про любов. Згідно резюме обирайте постмодерніста, не помилитесь. Постмодерністи невибагливі, від безробіття з радістю підуть до вас працювати і головне - легко піддаються навіюванню.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.19 | kotygoroshko

        ми ж не столиця

        де журналістів набирають виключно серед простітуток (мінус Чучхе, його певно по-блату взяли)

        Юрій Шеляженко пише:
        > Двірники?
        > Спічрайтери?
        > Прес-секретарі?
        > Сексоти СБУ?
        > Рекомендую брати на роботу поетів. Не тих, що пишуть громадянську лірику (це вперті некеровані мудаки на зразок мене), а тих, які пишуть дурний стьоб або про любов. Згідно резюме обирайте постмодерніста, не помилитесь. Постмодерністи невибагливі, від безробіття з радістю підуть до вас працювати і головне - легко піддаються навіюванню.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.19 | Юрій Шеляженко

         від ваших висновків тхне егоїзмом

         kotygoroshko пише:
         > де журналістів набирають виключно серед простітуток (мінус Чучхе, його певно по-блату взяли)

         Ви, певно, з тої породи самців, які всіх осіб протилежної статі вважають бл*дями? Аби не мучитися докорами совісті при їх гвалтуванні своєю редакційною політикою?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.19 | kotygoroshko

          пальцем в небо!

          Юрій Шеляженко пише:
          > kotygoroshko пише:
          > > де журналістів набирають виключно серед простітуток (мінус Чучхе, його певно по-блату взяли)
          > Ви, певно, з тої породи самців, які всіх осіб протилежної статі вважають бл*дями? Аби не мучитися докорами совісті при їх гвалтуванні своєю редакційною політикою?


          нє
          я з породи читачів, які полюбляють читати

          і от я читав ту пресу, яку під час виборів Юща-Януковича розносили для агітації, плюс інтернет

          після чого я зробив висновок, що такої концентрації гандонів серед журналістів немає більше ніде не тільки серед людей, а й у природі взагалі
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.20 | Юрій Шеляженко

           Re: пальцем в небо!

           kotygoroshko пише:
           > я з породи читачів, які полюбляють читати

           І що Ви полюбляєте читати? Новини? Репортажі? Інтерв'ю? Публіцистику? Про політику? Про соціальні проблеми? Про науку і культуру? Про грошф? Про спорт? Інше?

           > і от я читав ту пресу, яку під час виборів Юща-Януковича розносили для агітації, плюс інтернет

           Я теж читав. Але надавав перевагу не халявній пресі, а тим виданням в кіосках, з якими я більш знайомий і знаю їх переваги та недоліки.

           > після чого я зробив висновок, що такої концентрації гандонів серед журналістів немає більше ніде не тільки серед людей, а й у природі взагалі

           Взагалі-то ці агітаційні "газети" і сайти робили не журналісти, а пропагандисти-агітатори. Вони створювали ЗМІ з тих же міркувань, що і ви - на професійні стандарти журналістики їм плювати, але дуже хочеться розвішати виборцям локшину на вуха з написом "ГАЗЕТА". Тому так званий "висновок" з Вашого боку був, м'яко кажучи, поспішливим. Справжні журналісти - це нормальні і адекватні люди , які роблять для суспільного блага все, що в їх силах.
     • 2007.03.19 | Via

      Йди у світи - і шукай собі громадянську правду, балабол

      Шеляженко, я тобі ще після передачі про УПА обіцяла очі видерти, попереджаю ще раз - свою громадянську правду шукай де забажаєш, а мені на очі не потрапляй. Людина робить діло - а ти не заважай йому. Бо сам зробити щось нездатний, тільки псувати. Лібераст.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.20 | Юрій Шеляженко

       Re: Йди у світи - і шукай собі громадянську правду, балабол

       Via пише:
       > Шеляженко, я тобі ще після передачі про УПА обіцяла очі видерти,

       То чому навіть не спробували виконати обіцянку? Соромно, дівчино! Обіцянки требя якщо не виконувати, то хоча б старатись виконати, або чесно відмовитись від обіцянки та визнати своє балабольство! Моя адреса відома всьому інтернету: Київ, Тверський Тупик 9, кв. 82. З неділі по четвер приходьте вдень до мене на роботу: Марини Раскової, 4а (біля м. Лівобережна). Приходьте видряпувати мені очі. Чекаю.

       > попереджаю ще раз - свою громадянську правду шукай де забажаєш, а мені на очі не потрапляй. Людина робить діло - а ти не заважай йому. Бо сам зробити щось нездатний, тільки псувати.

       Я не заважаю, а просто питаю: нафіга? І виявляється: людина не знає, як робити діло, і не знає, навіщо робити діло. Більше того - до цього діла у неї ідіосинкразія. Хоч би самвидав він повипускав, для початку, перш ніж про газету шось казати! Вона так само займається розкиданням пустих обіцянок, як і Ви.

       > Лібераст.

       Шо? :lol:
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.20 | kotygoroshko

        Re: Йди у світи - і шукай собі громадянську правду, балабол

        Юрій Шеляженко пише:
        > То чому навіть не спробували виконати обіцянку? Соромно, дівчино! Обіцянки требя якщо не виконувати, то хоча б старатись виконати, або чесно відмовитись від обіцянки та визнати своє балабольство! Моя адреса відома всьому інтернету: Київ, Тверський Тупик 9, кв. 82. З неділі по четвер приходьте вдень до мене на роботу: Марини Раскової, 4а (біля м. Лівобережна). Приходьте видряпувати мені очі. Чекаю.


        здогадуюся, що вище наведені адреси двох найвідоміщих громадських туалетів Києва :)
        журналісти хочуть, щоб їх прирівнювали до терористів :) і мочили тільки в сортирах

        ідут піанєри - салют Мальчішу!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.21 | Юрій Шеляженко

         ваші припущення - дурниця, як і ваш намір випускати свою газету

         Ви навіть не вмієте відрізняти правду від брехні, а ще лізете в журналісти. Ідіть собі в Ізюмський ліс і співайте колядки для ведмедів, так буде краще для людського суспільства.

         kotygoroshko пише:
         > Юрій Шеляженко пише:
         > > То чому навіть не спробували виконати обіцянку? Соромно, дівчино! Обіцянки требя якщо не виконувати, то хоча б старатись виконати, або чесно відмовитись від обіцянки та визнати своє балабольство! Моя адреса відома всьому інтернету: Київ, Тверський Тупик 9, кв. 82. З неділі по четвер приходьте вдень до мене на роботу: Марини Раскової, 4а (біля м. Лівобережна). Приходьте видряпувати мені очі. Чекаю.
         >
         >
         > здогадуюся, що вище наведені адреси двох найвідоміщих громадських туалетів Києва :)
         > журналісти хочуть, щоб їх прирівнювали до терористів :) і мочили тільки в сортирах
         >
         > ідут піанєри - салют Мальчішу!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.21 | kotygoroshko

          Шлюх-женко рулєз

          Юрій Шеляженко пише:
          > Ви навіть не вмієте відрізняти правду від брехні, а ще лізете в журналісти. Ідіть собі в Ізюмський ліс і співайте колядки для ведмедів, так буде краще для людського суспільства.

          хто не вміє нічого робити, той береться вчити :)

          Ізюмський ліс, щоб ти знав, відомий в Україні зовсім не ведмедями
          а кабанами, які стріляють по депутатам з карабінів розривними кулями

          а в гімно я не лізу - просто таке життя і важко буває не влізти в гімно, хоч наявність порядних людей серед професійних журналістів я не виключаю повністю
          хоча б тому, що професійним журналістом був Василь Симоненко, хоча в твому товаристві згадувати про Симоненка, це як кодлі простітуток вести бесіду про життя Маргарити, наприклад, з роману Булгакова
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.27 | Юрій Шеляженко

           Я так і знав, що ваша газета буде опозиційною до Шеляженка.

           На щось більше Ви не здатні...

           Підпишіть мене обов'язково, люблю почитати про себе правду. Але того покидька, який охарактеризував мене дослівно "дупа з вухами, яка намагається корчити з себе особистість" :lol: , Вам не вдасться перевершити ;)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.27 | kotygoroshko

            я скромний

            Юрій Шеляженко пише:
            > Але того покидька, який охарактеризував мене дослівно "дупа з вухами, яка намагається корчити з себе особистість" :lol: , Вам не вдасться перевершити ;)


            очевидно, це була акушерка з роддома - я на її лаври не претендуватиму :)
    • 2007.03.19 | kotygoroshko

     Re: Робіть свою справу - не зважайте на пусті балачки

     дякую за підтримку
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.19 | Via

      А на цього клоуна не звертайте увагу - бо воно того не варте

      Цей балабол відомий - такий собі блазень, аби гавкати. Ані совісті, ані честі не має, що хоче - невідомо. Не витрачайте час на дебати з Шеляженком - то пусте, аби патякати :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.19 | kotygoroshko

       Re: А на цього клоуна не звертайте увагу - бо воно того не варте

       Via пише:
       > Цей балабол відомий - такий собі блазень, аби гавкати.
       прикидатися блазнем - це старовинний і досить надійний спосіб не нести відповідальність, у фільмові "Убіть дракона" за п*єсою Шварца досить непогано змальовано його використання мером міста
       > Ані совісті, ані честі не має, що хоче - невідомо.
       типовий журналіст
       люди, які не мають совісті і честі, як правило хочуть грошей
       відсутність совісті і честі не приховують, замінивши слово "совість" на "комплекси", а "честь" на "табу"
       > Не витрачайте час на дебати з Шеляженком - то пусте, аби патякати :(
       дякую :) я просто трішки розважаюся :) просто з дитинства люблю тварин (мучити)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.20 | Юрій Шеляженко

        Re: А на цього клоуна не звертайте увагу - бо воно того не варте

        kotygoroshko пише:
        > прикидатися блазнем - це старовинний і досить надійний спосіб не нести відповідальність,

        Зачот вам. По техныцы безвідповідальності.

        > > Ані совісті, ані честі не має, що хоче - невідомо.
        > типовий журналіст
        > люди, які не мають совісті і честі, як правило хочуть грошей

        Ви, між іншим, цікавилися, де у нас платять пристойні гонорари за класні статті? :lol:

        > дякую :) я просто трішки розважаюся :) просто з дитинства люблю тварин (мучити)

        Оскільки, як на моє враження, для Вас люди мало чим відрізняються від тварин - тепер я розумію, навіщо Вам знадобилося випускати газету.

        Зупиніть цього ізувєра! Надягніть на нього смірітєльную фофудью! :lol:
      • 2007.03.20 | Юрій Шеляженко

       Re: А на цього клоуна не звертайте увагу - бо воно того не варте

       Via пише:
       > Цей балабол відомий - такий собі блазень, аби гавкати. Ані совісті, ані честі не має, що хоче - невідомо. Не витрачайте час на дебати з Шеляженком - то пусте, аби патякати :(

       Сама іди нафіг. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua