МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чиновник облдержадміністрації бреше суду і журналістам?

03/18/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Майдан-ІНФОРМ вимагає від Управління з питань внутрішньої політики Полтавської облдержадміністрації роз’яснень.

На завершальній стадії ганебно програної дискредитаційної кампанії проти голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Асадчева та після довгої перерви днями з’явилася ще одна публікація під заголовком «Зайченко проти Асадчева».

Обласна газета «Полтавська думка – 2000» надрукувала цей матеріал, не вказуючи автора. У ньому говориться, що Валерій Асадчев 8 лютого ц. р. своїм наказом наклав на начальника Управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Олексія Зайченка адміністративне стягнення, мовби за те, що той допустив публікацію в обласній газеті «Зоря Полтавщини» під назвою «Влада Полтавської області відроджує каральну психіатрію і змушує працівників МВС «обробляти неблагонадійних».

Як стверджує номер газети «ПВ – 2000» від 16 березня 2007 року, у минулий вівторок в Октябрському райсуді м. Полтави відбувся попередній судовий розгляд за позовом О.Зайченка до голови ОДА В.Асадчева. Зайченко хоче через суд скасувати догану.

Хід подій по цій справі кореспонденту Майдан-ІНФОРМ прокоментував місцевий активіст ВГО Альянс «Майдан» Тарас Токар:

- Я ознайомлений з текстом догани пану Зайченку. У ньому немає жодного слова про публікації в газеті «Зоря Полтавщини». Я не знаю, що писав у позові цей чиновник і як саме він оскаржує свою догану. Але якщо він використовує посилання на публікації у «Зорі Полтавщини», то він вводить суд в оману.

Тарас Токар рекомендує «внутрішньому політику» забрати позов, щоб не ганьбити своє ім’я, і припинити участь у штучно створеній дискредитаційній кампанії проти керівника області. А свої зусилля направити на виконання функціональних повноважень. За інформацією, що має Т.Токар, до роботи пана Зайченка є претензії і з боку Секретаріату Президента України, який припинив оперативно інформувати цю державну установу про суспільно-політичну ситуацію в області.

Відповіді

  • 2007.03.19 | Влад

    Re: Чиновник облдержадміністрації бреше суду і журналістам?

    повністю підтримаю Тараса


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua