МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У мене перестав грузитись УНІАН

03/20/2007 | OlalaZhm
Щось сталось?

Відповіді

 • 2007.03.20 | Tatarchuk

  в мене теж

 • 2007.03.20 | Свiдомий

  I v mene.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.20 | Гальшка

   Re: I v mene.

   В мене грузиться.

   Прокуратура взялася за розкрутку Юрія Луценка


   Думка

   Хто стверджував, що Генпрокуратура на чолі з Медведьком повністю продалася донецьким, той глибоко помилявся. Вівторкові події показали: протестні настрої в органах сягнули таких висот, що прокуратура безпосередньо підключилася до нарощування популярності лідера “Народної самооборони” Юрія Луценка.

   Коли проглядала повідомлення про обшук у квартирі опального екс-міністра, то просто уявляла собі, як дістали працівників прокуратури донецькі боси. Судячи з усього, прокуратуру останнім часом перетворили на передвиборчий штаб “антикризового блоку”, враховуючи його готовність іти на дострокові вибори. Дошкульні вказівки градом сипляться на слідчих та прокурорів. Про закриття справи Щербаня. Про блокувальників електрощитової Верховної Ради! Про необхідність відмазувати сумнівний бізнес... А тут треба ще й Луценка приструнити – наче прокуратурі нічим більше займатися. Зовні буцімто й завдання виконано (хотіли розправи над Луценком? – будь ласка), але будь-який політолог-соціолог скаже: прокуратура працює на “Народну самооборону”. А якщо ще причинять Луценка на кілька днів чи місяців, то проект розкрутки нового лідера можна буде вважати успішним.

   З другого боку, якщо “антикризовий блок” справді готується до виборів, то, напевне, там є технологи, котрі вважають проект Луценка ударом по іншому народному лідерові – Юлії Тимошенко. Це може бути ще однією з причин, чому така начебто тупа активність прокуратури всіляко підтримується і стимулюється. Але, як правило, подібна хитрість вилазить боком тим, хто її замислює. При всій об’єктивній взаємоненависті Тимошенко та Луценко можуть домовитися, хоча б тимчасово, щоб потім – після імовірної спільної перемоги – поглинути одне одного. Але це вже інша тема...

   Поки що дивує в нинішній ситуації ось що. Чому досі прокуратура не знайшла жодного “сліду” спільних оборудок Луценка з Лазаренком?

   Павло Іванович у подібних ситуаціях давно слугує чарівною паличкою. Треба присікти Тимошенко? На виручку приходить Лазаренко... Знайти убивць Щербаня та Гетьмана? Знову ж таки – Лазаренко... Здається, Лазаренка тулили навіть до майора Мельниченка... А ось Юрій Віталійович поки що залишається незаплямованим такими зв’язками...

   Не допрацьовує, однак, прокуратура...

   Оксана Охрімчук, м. Київ

   http://www.unian.net/ukr/news/news-188348.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.20 | Свiдомий

    V mene j dali ne gruzyt'sja.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.20 | Гальшка

     Ну то накидаю вам новин звідти

     Балога: ранковий прихід із обшуком – це ясний сигнал...


     Порушена кримінальна справа та обшук у помешканні лідера Громадянського руху «Народна самооборона», екс-міністра внутрішніх справ Юрія ЛУЦЕНКА свідчать, що "на ЛУЦЕНКОВІ Генеральна прокуратура випробовує нові методи залякування суспільства», заявляє глава Секретаріату Президента України Віктор БАЛОГА.

     Як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента, за його словами, переконливо підтверджується факт переведення Генеральної прокуратури у ручний режим управління урядово-коаліційним владним тандемом.

     В.БАЛОГА зазначив: «Учора глава держави у присутності прем’єр-міністра та голови Верховної Ради говорив про приватизовану прокуратуру, а вже сьогодні це відомство показало справедливість президентської критики».

     За його оцінками, обшук у квартирі Ю.ЛУЦЕНКА і весь супутній антураж (візит слідчих на світанку, численні порушення процесуальних норм, психологічний тиск) свідчать про чіткі ознаки перетворення Генпрокуратури з правохоронного органу на засіб шантажу. «Ранковий прихід із обшуком – це ясний сигнал усім, хто не згоден із новим владним курсом, що на кожного знайдеться своя стаття. Суспільству демонструється нова роль ГПУ – каральна для одних і відбілююча для інших», – вказав В.БАЛОГА.

     Він наголосив, що відомство Олександра МЕДВЕДЬКА у своїй діяльності керується суто політичними, а не правовими категоріями. Саме тому Генпрокуратура закрила гучні кримінальні справи проти одіозних фігур недавнього минулого, діяння яких на собі відчули тисячі українців, зауважив глава Секретаріату Президента.

     В.БАЛОГА припустив, що своїми діями Генеральна прокуратура прагне обмежити громадянську активність Ю.ЛУЦЕНКА і тих політиків, громадських діячів і простих людей, які підтримують ідеї «Народної самооборони». «Відомство на Різницькій, судячи з усього, намагається пригасити протестні настрої в суспільстві, якими так стурбовані політичні сили, які зараз біля владного керма», – констатував глава Секретаріату Президента.

     В.БАЛОГА висловив сподівання, що у так званій «справі ЛУЦЕНКА» будуть відкинуті всі неправові мотиви. «Генеральна прокуратура має довести суду та пояснити суспільству обгрунтованість своїх претензій до Ю.ЛУЦЕНКА. В іншому випадку залишки віри українців у чесних правоохоронців будуть зруйновані остаточно», – підкреслив В.БАЛОГА.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.20 | Свiдомий

      Djakuju.

     • 2007.03.20 | Гальшка

      Re: Ну то накидаю вам новин звідти

      Кінах натякає, що його депутати готові вийти з Нашої України


      Лідер Партії промисловців і підприємців України (ПППУ) Анатолій КІНАХ не виключає можливого виходу народних депутатів, обраних до парламенту від ПППУ за списками блоку “Наша Україна”, зі складу опозиційної до уряду парламентської фракції “Наша Україна”.

      Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні журналістам А.КІНАХ сказав: “Це залежатиме від того, наскільки політична еліта в Україні зрозуміє, що вищим пріоритетом для неї повинні бути національні інтереси, а не програма окремої партії. Це буде основою наших рішень, у тому числі і відносно фракції “Наша Україна”.

      Лідер ПППУ також повідомив, що він сьогодні оголосив заяву президії Партії промисловців і підприємців України із закликом до всіх гілок влади сконсолідуватися навколо національних інтересів.

      “Ми категорично проти авантюрних планів втягнути суспільство і державу в черговий виток протистояння, який приведе до втрати якісних характеристик розвитку добробуту громадян. Ми об`єднуватимемо зусилля з прагматичними відповідальними силами нашої держави, і ми будемо робити все, щоб будувати умови національної єдності. І це наш головний вектор у політичної діяльності”, - заявив А.КІНАХ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.20 | Свiдомий

       Ogo, podiji rozgortajut'sja duzhe shvydko!

      • 2007.03.20 | OlalaZhm

       Re: Ну то накидаю вам новин звідти

       Ну і новинка... Може, взагалі вирубити у себе інтернет і поїхати в кудись в ліс до осені?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.20 | Гальшка

        Re: Ну то накидаю вам новин звідти

        OlalaZhm пише:
        > Ну і новинка... Може, взагалі вирубити у себе інтернет і поїхати в кудись в ліс до осені?

        Шо є...

        Наша Україна вимагає від Генпрокуратури публічних пояснень


        «Наша Україна» вимагає від Генеральної прокуратури публічних пояснень щодо обшуку в квартирі лідера громадянського руху “Народна самооборона” Юрія ЛУЦЕНКА.

        Про це йдеться у заяві “Нашої України”, розповсюдженій її прес-службою.

        У документі нагадується, що “сьогодні о шостій годині ранку представники Генеральної прокуратури України розпочали обшук на квартирі ЮЛУЦЕНКА. Під час обшуку до приміщення не допустили адвоката”.

        “Нашоукраїнці” переконані, що “саме принципова позиція Ю.ЛУЦЕНКА і під час його перебування на посаді міністра внутрішніх справ, і як лідера «Народної самооборони» викликає такий «нездоровий» інтерес у правлячої більшості й уряду до його особи. Адже саме вони перебувають під постійним обстрілом правди і об’єктивної критики, яка лунає на їхню адресу у виступах Ю.ЛУЦЕНКА”.

        На думку членів “Нашої України”, “висновок про те, що так звана «справа ЛУЦЕНКА» має виключно політичний замовний характер значною мірою підтверджується і грунтується на загальній оцінці дій Генеральної прокуратури”. Вони зазначають, що “обшук на квартирі Ю.ЛУЦЕНКА, а фактично системний тиск на лідера «Народної самооборони» відбувається на фоні таких фактів як закриття Генпрокуратурою кримінальної справи проти В.ЩЕРБАНЯ, бездіяльність у розкритті інших резонансних справ, на вирішення яких не перший рік очікує все українське суспільство і міжнародна громадськість”.

        Оскільки сьогоднішній інцидент є не першим випадком дискредитації нинішньою владою лідера громадянського руху, «Наша Україна» переконана, що “спроби уряду (зокрема, в особі нинішнього міністра внутрішніх справ Василя ЦУШКА) та «антикризової коаліції» в парламенті перешкоджати усіма можливими, в тому числі незаконними засобами громадсько-політичній діяльності Ю.ЛУЦЕНКА є яскравим свідчення того, що в країну повертається стара практика переслідування опозиції та незручних для правлячого режиму громадських і політичних діячів”.

        “Наша Україна” закликає Генеральну прокуратуру України, Службу безпеки України і всі правоохоронні органи держави, залишатися неупередженими і чесними представниками правосуддя, закону та порядку, і не піддаватися на провокації з боку певних політичних сил, використовувати відповідні служби в інтересах політичної боротьби та протистояння з опонентами.

        «Наша Україна» вимагає від Генеральної прокуратури публічних пояснень її дій на предмет законності, дотримання прав людини і громадянина.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.20 | Гальшка

         Re: Ну то накидаю вам новин звідти

         Медведько пояснив, з чим пов’язаний обшук у Луценка


         Обшук в квартирі, колишнього міністра внутрішніх справ, лідера громадянського руху “Народна самооборона” Юрія ЛУЦЕНКА пов’язаний з розслідуванням кримінальної справи, порушеної за фактом зловживанням ним службовим становищем.

         Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні в інтерв’ю журналістам у Києві повідомив генеральний прокурор України Олександр МЕДВЕДЬКО.

         Він підтвердив, що вчора Печерський районний суд м. Києва дав санкцію на проведення обшуку «у житловому приміщенні колишнього керівника МВС». «Це пов’язано з розслідуванням кримінальної справи про зловживання службовим становищем», - зазначив О.МЕДВЕДЬКО, додавши, що «там є питання, пов’язані зі зброєю та меблями».

         За словами генпрокурора, він знає, що слідчі викликали Ю.ЛУЦЕНКА на допит сьогодні на 15.00.

         Водночас він зауважив, що запит народних депутатів до Генпрокуратури “про захист конституційних прав Ю.ЛУЦЕНКА” на даний час ще не надійшов.

         Як повідомляв УНІАН, сьогодні вранці слідчі прокуратури здійснили обшук у квартирі Ю.ЛУЦЕНКА. За словами Ю.ЛУЦЕНКА, слідчі прийшли до нього о 6.30, пред’явивши постанову суду про проведення обшуку, якого саме суду Ю.ЛУЦЕНКО не уточнив, однак зауважив, що йому в руки цю постанову слідчі не дали.

         Ю.ЛУЦЕНКО вважає сьогоднішній обшук у своїй квартирі спробою перешкодити його пересуванню територією України.

         2 березня цього року Генеральна прокуратура порушила стосовно Ю.ЛУЦЕНКА кримінальну справу за двома статтями Кримінального кодексу, а саме ч. 3 ст. 364 – зловживання владою або службовим становищем, вчинені працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки, та ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами).
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.20 | Гальшка

          Re: Ну то накидаю вам новин звідти

          Коаліція хоче задушити дитя в колисці?          Володимир ФЕСЕНКО
          Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир ФЕСЕНКО вважає, що обшук у квартирі екс-міністра внутрішніх справ, лідера громадянського руху “Народна самооборона” Юрія ЛУЦЕНКА сприятиме зростанню його рейтингу.

          Про це він сказав в інтерв’ю УНІАН.

          “Я б не вважав дії прокуратури і інших правоохоронних органів поверненням до тоталітарних практик, але це повернення до практик не демократичних і не зовсім правових. Фактично – це політичний тиск на Ю.ЛУЦЕНКА і “Народну самооборону” з використанням правоохоронних структур”, вважає В.ФЕСЕНКО.

          Він переконаний, що в обшуку на квартирі Ю.ЛУЦЕНКА явно простежується політичне підґрунтя.

          “Мені задається, що головною причиною таких дій влади є психологічна травма Майдану, яка є у представників антикризової коаліції, зокрема у Партії регіонів”, - додав експерт.

          На його думку, антикризова коаліція боїться повторення Майдану та хоче “задушити дитя в колисці”.

          Ф.ФЕСЕНКО вважає, що представники антикризової коаліції розглядають дії “Народної самооборони” політичною технологією і вважають, що якщо на початковій фазі не допустити її реалізації, то “все буде гаразд”.

          “Вони не враховують, що такими агресивними діями вони знову мобілізують проти себе і опозицію, яка буде об’єднуватись, і значну частину суспільства, тому що знову повертається уявлення про суспільну загрозу для демократії”, вважає експерт.

          “До сьогоднішніх подій фактично дії антикризової коаліції відносно Ю.ЛУЦЕНКА сприяли зростанню його рейтингу. На мій погляд, взагалі найбільш вагомий внесок у зростання його рейтингу зробили саме його опоненти з антикризової коаліції”, - додав він.

          “Нинішні дії також додають рейтингу Ю.ЛУЦЕНКА - фактично такими діями антикризовики вказують розчарованим виборцям з помаранчевого табору, хто є головним ворогом В.ЯНУКОВИЧА і антикризової коаліції. Для виборців, які розчарувалися в БЮТ і в “Нашій Україні”, це буде дуже переконливим аргументом підтримувати “Народну самооборону”, - наголосив В.ФЕСЕНКО.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.20 | Гальшка

           Re: Ну то накидаю вам новин звідти

           В Генпрокуратурі самі креоли, виявляється... :)

           Медведько не знайшов у Генпрокуратурі донецьких у чистому вигляді


           Генеральний прокурор України Олександр МЕДВЕДЬКО стверджує, що вихідці з Донецького регіону не становлять більшості серед співробітників Генпрокуратури.

           Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні в інтерв’ю журналістам у Києві, коментуючи висловлювання Президента України Віктора ЮЩЕНКА з приводу того, що його турбує призначення на посади в Генеральну прокуратуру більшості представників із Донецького регіону.

           З цього приводу О.МЕДВЕДЬКО сказав: «Некоректно коментувати Президента, але моя думка - не треба ділити всіх на донецьких та недонецьких».

           Разом з цим генпрокурор підкреслив, що працівники прокуратури підбираються з різних регіонів України з урахуванням їхньої професійності.

           Таким чином, як зазначив О.МЕДВЕДЬКО, «якщо взяти в чистому вигляді, тут немає жодних донецьких».

           Як повідомляв УНІАН, учора, 19 березня, Президент України Віктор ЮЩЕНКО розкритикував те, що у Генеральній прокуратурі та МВС на керівні посади призначаються переважно вихідці з Донецького регіону.

           За словами В.ЮЩЕНКА, сьогодні Генпрокуратура працює у ручному режимі і захисту закону в її особі немає.

           В.ЮЩЕНКО назвав поіменно представників Донецького регіону, які працюють на посадах заступників генпрокурора, начальників управлінь внутрішніх справ.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.20 | Гальшка

            Re: Ну то накидаю вам новин звідти

            У парії Регіонів вважають Огризка ”дебілом”


            Володимир Огризко, який претендує на посаду міністра закордонних справ України, є таким же дебілом, як і колишній керівник «Нафтогазу» України Олексій Івченко. Про це заявив депутат Ярослав Сухий з Партії регіонів.

            «Огризко – це той самий Івченко, такий же дебіл, який їхав до Москви стосовно газових переговорів і, розмовляючи з Міллером, вимагав перекладача», – сказав Сухий.

            «Якщо Президент говорить про компроміс, чому він уперся за кандидатуру Огризка, явно знаючи, що ми за нього ніколи не проголосуємо. Ми не хочемо брати на себе відповідальність за Огризка, і не треба нам нав`язувати якусь стару бабу, щоб ми з нею одружувалися. Ну не хочемо ми з нею одружуватися», – додав представник Партії регіонів, передає «Новий Регіон».

            «Ми у Президента не вимагатимемо внести нову кандидатуру, адже на це є і так закон про державну службу, згідно з яким міністр на посаді в. о. може бути тільки певний відрізок часу. Президент повинен озиратися на цей термін», – сказав Сухий.

            Як повідомлялося, у вівторок парламентська більшість Верховної Ради в черговий раз відмовилася затверджувати Володимира Огризка на посаду міністра закордонних справ України.
 • 2007.03.20 | Юрій Шеляженко

  А у мене грузиться. Мабуть, перевантаж з-поза UA-IX.

 • 2007.03.20 | Koala

  І в мене ОК. Проте в мене не вантажиться Центр Курбаса,

  якщо кому цікаво. Може, знаєте, що з ними?
  kurbas.org.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua