МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ГПУ зняла з Луценка всі обвинувачення

03/21/2007 | Майдан-ІНФОРМ
http://gpu-ua.info/index.php?&id=154712

Генпрокуратура зняла з Луценка всі обвинувачення

- Ухвала Подільского суду про будь які слідчі дії по надуманій політично-мотивованій справі Луценка зупинено, - сказав сам Юрій Луценко, вийшовши з головного слідчого управління Генпрокуратури.

- Я знову таки вільна людина і мене запросили до Секретаріату президента для зустрічі з керівництвом, - додав лідер "Народної самооборони".

Наразі авто з Луценко направилося до Секретаріату глави держави.

Учора вранці до квартирі Луценка прибули співробітники прокуратури з санкцією на проведення обшуку. Після чого Луценка викликали на допит в Генпрокуратуру.

"Газета по-українськи"

Відповіді

  • 2007.03.21 | 121

    Re: ГПУ зняла з Луценка всі обвинувачення

    Панове, прокуратура звинувачення з Луценка не знімала. Вона лише призупинила провадження по кримінальній справі, порушеної проти нього, оскільки є відповідна Ухвала Подільского суду. Треба зараз ческати розгляду скаги на дії прокуратури судом по суті. За результатами якої суд або припинить провадження по порушеній прокуратурою справі (тоді прокуратура ніколи за раніш відомитми їм обставинами порушити справу) або відмовить у задоволені скарги і Луценко знов піде на допити до прокурорів.
  • 2007.03.21 | Сахаров

    Re: ГПУ зняла з Луценка всі обвинувачення

    Будь ласка, прочитайте що написали і спробуйте внести туди логіку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua