МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У КРС є відповідь на обидва питання-і "що робити", і "хто винен"

03/21/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Шановні українці! Я як представник Тернопільщини лише протягом місяця одержав більше 500 звернень від колективів, організацій пенсіонерів області. Люди стривожені ситуацією в регіоні. Лише за 2006 рік за підсумками Генпрокуратури Тернопільщина визнана найбільш корумпованою і тіньовою. В області керують тимошенківці, тарасюківці, костенківці, балогівці. Ці шулери відповідають за область. Адже на виборах 2006 року Тернопільщина повірила їм і майже 100-відсотково віддала свої голоси. В замін отримала брехню, популізм, цинізм. Бюджет області становить 827 мільйонів гривень, але можу стверджувати, до 10 мільярдів гривень обертається в тіні. Посудіть самі: за 2006 рік тільки по „Верстерн юніон” заробітчани прислали інвестицій, зароблених потом і мозолями, більше мільярда гривень. І ще до двох мільярдів гривень ці заробітчани, за неофіційною інформацією, передали приватним шляхом. І тому платоспроможність людей одна з найвищих в Україні, а дохідна частина бюджету на останньому місці. Адже економіка краю на 80 відсотків загнана в тінь.

А найбільше нас обурює олігарх грузинського розливу, син члена ЦК Компартії Грузії Жванія. На мою думку, мабуть, захопивши комуністичну касу, поселився в Україні і дозбагачується на українцях, адже заволодів за допомогою „любих друзів” заводами, підприємствами, банками, які працюють за тіньовими схемами, не виплачують зарплати. Тепер роз’їжджає по регіонах, фінансує загін сина першого секретаря обкому Компарії Луценка і вчить нас, галичан-западенців, боротися з диктатурою та любити неньку Україну. Ви уявляєте українця, який грузинам буде розказувати, як любити Грузію? Він Україну хоче перетворити у таку ж колонію Америки, якою є Грузія, а президента такого ж диктатора, яким є Саакашвілі.

Орест Муц, депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів, цитується за стенограмою пленарного засідання від 21.03.2007.

Відповіді

 • 2007.03.22 | Сахаров

  Re: У КРС є відповідь на обидва питання-і "що робити", і "хто винен"

  От хто скаже де сьогодні знайти монолог пані Янукович про американські валянки? Десь загублений в Неті. А перлини треба берегти і ретельно збирати до купи. Необхідно (!) зробити збірку перлів з прямим доступом і поповнювати. Тим паче що претендентів на публікацію у цій збірці вистачить. Втрачаємо ми безглуздо безцінний спадок.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.22 | Пані

   Я вам зараз напишу про це...

 • 2007.03.22 | Адвокат ...

  Дуже Муц-ний спіч!

  Але от що цікаво.

  Пан Муц "разбалтал ваєнную тайну" прусаків: серед них є бандерівці!
  То ж, "нєвідать етаму "баньдьоровцу" дармових масковскіх щєй!"


  А на загал,-- дуже повчальний виступ. Він красно доводить, чому СРАКА є об`єднанням природнім. Грубо кажучи, як що з риторики коміків видалити комуняцьку риторику,-- отримаємо риторику прусаків. Як що з риторики социків видалити теревені про демократію та згадки про марксізьмь-лєнінізьм,-- отримаємо риторику прусаків. СРАКА, попри те що вона сі складає з не парної кількости елементів, є стійким об`єднанням совків. От і Конюх: нудив сь серед "классово чуждих" му "помаранчевих", але серце совка не витримало, і він подав сь до своїх.
 • 2007.03.22 | Симон

  Ви на його фізіономію гляньте, але файно вписується в ригіони!

  http://www.muts.com.ua/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.22 | OlalaZhm

   Re: Ви на його фізіономію гляньте, але файно вписується в ригіони!

   Люди, я в шоці взагалі від всього. Їй-Бо, завтра схожу до психіатра, боюсь, що у мене починаються проблеми. Бо я НЕ РО-ЗУ-МІ-Ю як це так може бути, що стільки блядей сидять на почесному місці і пиZдйакають, наче так і треба. Цього не може бути, бо це не нормально.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.22 | Симон

    Так, роботи непочатий край. А до психіатра не варто! Ви є OK!

  • 2007.03.22 | Pavlo_M

   Цікава фізіономія...

   Але питання полягає в іншому. Чому він так налаштований проти своїх опонентів? Тут простої відповіді немає... Поки що, грунтуючись на інформації з його сайту можна зробити два припущення:
   1. Він майстер спорту з класичної (греко-римської) боротьби. Можливо належав до місцевих "братків". Тепер буде "боротися" зі злочинністю та корупцією у ВР.
   2. Його чимось тернопільчани образили в дитинстві. І він продовжує жити з цим комплексом і боротися проти них.

   А виступ його був шикарний, Сердючка відпочиває... Це дійсно треба зберігати..
 • 2007.03.22 | Симон

  А давайте запит подамо, чи належав МУЦ до кпрс, і чи розкаявся ?

  Ну раз він тут так на "син члена ЦК Компартії Грузії" Жванію поїхав!

  Я не прихильник Жванії та палкий ненависник комуністичного режиму. Але не люблю фарисейства і заради справедивості - хотілося б почути відповідь...
  І опублікувати на сайті Майдан, щоб тернопільчани знали, яке лайно між ними живе...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua