МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президенте, прибери сміття!

03/22/2007 | Майдан-ІНФОРМ
23 березня 2007 року Українська громада Києва проведе пікетування Секретаріату Президента України (вул. Банкова, 11, з боку вул. Інститутської) з вимогою гарантувати додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Початок пікетування – 18-00. Збір учасників біля Спілки письменників України.

Метою пікету є вимога до Президента України виконувати свої обов'язки, тобто бути гарантом додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

У 2004 році ми – українці – передали Віктору Ющенку державу, в якій правоохоронці вперше за багато років як Української Незалежності, так і псевдодержави УССР побачили в громадянах людей. Проте за понад два роки владарювання все не лише повернулось, але й загострилось: знову 9 березня біля пам'ятника Шевченкові спецпідрозділ «Беркут» б'є українців; на Хрещатику відбуваються показові виступи працівників міліцейських спецпідрозділів, після яких вони проводять «зачистку» території від україномовних громадян, що були на концерті гурту «Тінь сонця»; знову українським патріотам, які відстоюють свої національні та громадянські права, інкримінують «нецензурну лайку в громадських місцях» і дають три доби адмінарешту.

Це наслідок діяльності Президента України Віктора Ющенка. Українці передали йому чисту країну. Сьогодні він мусить за собою прибрати.

Повідомлення прес-служби КМО ВО "Свобода"

Відповіді

  • 2007.03.22 | Юрко-птах

    Re: Президенте, прибери сміття!

    Приєднуюсь. Пан Президент особисто, як голова держави й гарант Конституції, несе відповідальність за все те неподобство, яке відбувається. Не треба ховатися за "поганими урядами", "бездіяльною прокуратурою" і т.п., немов би ті уряди й прокуратуру не він призначав.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.22 | троль ak1001

      а народ який за всіх цих ... голосував відповідальності не несе?

  • 2007.03.22 | harnack

    Президенте, каталептику - прибери сам себе!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua