МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Cлід визнати - Луценко може говорити і без спічрайтерів (/)

03/23/2007 | Shooter
Для Степури - Луценко займається Пі-аРом ПРУ ;)

*********************************

Луценко обізвав Януковича маразматичним динозавром
www.ПРАВДА.com.ua

Лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко заявляє, що прем'єр-міністр Віктор Янукович не має права забороняти людям проводити акції протесту.

Про це Луценко заявив під час прес-конференції у Житомирі, коментуючи слова прем'єра про "Народну самооборону".

"Ніхто, навіть прем'єр Янукович, не має права зупиняти Конституцією даровані права. Сьогодні пан Янукович сказав, що "Народна самооборона" є авантюристичною, а я заявляю, що уряд Януковича є маразматичним", - зазначив він.

"Вони бояться знайти зброю у "Народної самооборони", а я боюся, що ми не знайдемо залишків совісті перед людьми, яких обдурили обіцянками "кращого життя вже сьогодні", - додав лідер руху.

Водночас Луценко сказав, що не хоче витрачати час на звинувачення прем'єра, а лише відзначив, що вважає його "динозавром віджившого періоду".

Лідер руху також висловив переконання, що нинішній "льодовиково-кучмістський період закінчиться, коли присвітить сонце", коли люди усвідомлять, що мають право захищати свої інтереси.

Луценко назвав неприпустимим те, що держава згадує про людей лише тоді, "коли один одного на браконьєрських полюваннях заб'ють і треба кров у людей взяти".

Відповіді

 • 2007.03.23 | OlalaZhm

  Re: Cлід визнати - Луценко може говорити і без спічрайтерів (/)

  Взагалі НЕ даровані Конституцією, а закріплені. Бо є права, які даються лише Богом. наприклад, дихати, закохуватися, говорити правду, дружити і дивитися у небо.
 • 2007.03.23 | один_козак

  Пече!

 • 2007.03.23 | один_козак

  Янукович не дозволить нас виганяти на площі

  "По его словам, он не позволит запугивать людей и заставлять их выходить на площади. "Я найду законные решения и не допущу этого никогда", - сказал В.Янукович."
  http://zadonbass.org/allnews/message.html?id=52181
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.23 | 123

   Це треба десь зафіксувати

   Бо, думаю, ще буде не раз таке, що керівники виганятимуть підлеглих на мітинги та демонстрації. Тоді цим размахувати буде зручно.


   один_козак пише:
   > "По его словам, он не позволит запугивать людей и заставлять их выходить на площади. "Я найду законные решения и не допущу этого никогда", - сказал В.Янукович."
   > http://zadonbass.org/allnews/message.html?id=52181
 • 2007.03.23 | BIO

  Cлід визнати - Луценко може говорити

  Але цитує ММ ще дуже непевно – замість чітких ВИМОГ до влади
  всі хто хоче бачить лише дитячі дражнилки для диножаврів.
  Всім смішно та не лячно – як у тому мультику...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua