МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія регіонів чекатиме відповіді від Юрія Луценка

03/24/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Партія регіонів заявляє, що лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко відповість за висловлювання, зроблені у п’ятницю в Житомирі.

«За такі речі взагалі-то треба відповідати, і Юрій Луценко обов'язково відповість. Але не так, як йому цього хотілося б», - йдеться в заяві партії, розповсюдженій у суботу Партією регіонів.

«Він відповість не перед тими, кого сьогодні обпльовує: Уряд мало цікавить істерія політиків-невдах. Він відповість перед людьми, яких знову кличе на барикади, і які можуть піддатися на цю провокацію. Вони обов'язково спитають в нього: в ім'я чого нас намовляли розхитувати Україну? І, безперечно, кара буде справедливою», - говориться в заяві.

В повідомленні йдеться, що висловлювання лідера «Народної саооборони» Юрія Луценка, зроблені ним у Житомирі, свідчать про те, що екс-міністром внутрішніх справ керують три сили: цинізм, ненависть і паталогічна потреба руйнації всього і вся.

Представники Партії регіонів вважають, що лише закінчений цинік може звертатися за підтримкою до народу, і при цьому ні в гріш не ставити інтереси цього народу, який завдяки таким, з дозволу сказати політикам, завтра знову може прокинутись в країні, де громадянське протистояння і хронічна нестабільність є правилом, а не винятком з нього.

«Лише людина, уражена паталогічною ненавистю до тих, хто не розділяє її поглядів, здатна демонструвати такий рівень зневаги до влади, яка послідовно виводить економіку держави зі стану хаосу на шлях нормального розвитку.

Лише особа, яка відчуває насолоду від усвідомлення своєї здатності впливати на людей таким чином, що вони готові зруйнувати власну оселю, може цим пишатися», - йдеться в заяві.

«Назвати це авантюризмом – означає дати дуже коректну дефініцію явищу, яке слід було б назвати його справжнім іменем. І, очевидно, через те, що цього не було зроблено, Луценко вдався до хамських висловлювань на адресу діючого Уряду і його керівника. Напевно, в очікуванні, що Уряд і Прем'єр опустяться до його рівня», - підсумовано в заяві прес-служби.

Джерело: http://www.samooborona.in.ua/exp.php?ni=268&type=2

Відповіді

  • 2007.03.25 | яна

    Re: Партія регіонів чекатиме відповіді від Юрія Луценка

    особа котра має підтримку у людей на хамів навіює панічний страх диктат ось про що вони мріють зробити з людей безязике бидло всіх в стойло опамятайтесь маріонеткі московські
  • 2007.03.25 | igorg

    Можна відкрити будь-яке видання з 1917-го по 90-ті включно

    і прочитати майже слово в слово такі ж заяви. Стара затерта платівка. Проблеми з кратіфом у стабілізаторів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua