МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Кривому Розі нардеп Вілкул таки дізнався про те

03/24/2007 | Майдан-ІНФОРМ
24 березня 2007 року у приміщенні Криворізького технічного університету проходила прес-конференція народного депутата України О. Вілкула.
Захід проходив у найкращих традиціях криворізьких політиків: юрба студентів-«добровольців» (це у вихідний день!), муніципальні ЗМІ у повному складі, депутатський корпус Партії Регіонів на машинах представницького класу.
Оригінальності заходу додав пікет громадської організації «Тернівське козацтво» і Криворізького представництва Громадянської Мережі ОПОРА. Їх яскраві транспаранти «Африканські зарплати, тарифи - європейські», «Ні – пограбуванню через примусове стягнення квартплати із зарплати!», «Ні - голодним дітям на дитячих майданчиках!» примушували перехожих задуматися, чи все так добре, як каже пан Вілкул.
Вільний прояв громадської думки у місті, як завжди, не бажаний. Правоохоронці і голова Дзержинської районної ради пан Трайдук щоп’ять хвилин запитували про наявність реєстраційного номеру повідомлення про акцію, її організаторів і мету. Пан Трайдук невпинно доводив, що такий прояв громадської активності є незаконним.
Після прес-конференції Олександр Вілкул поспілкувався з координатором Криворізького представництва ГМ ОПОРА Сергієм Федько і депутатом Тернівської районної ради, представником «Тернівського козацтва» Генадієм Дощенко. На питання, чи знає президент ПівнГЗК та ЦГЗК (власне Вілкул) про те, що із зарплати робітників його підприємств і працівників-бюджетників м. Кривого Рогу примусово вираховують кошти на оплату комунальних послуг, депутат сказав, що й гадки не має (!!!). Обіцяв вирішити це питання з міським головою. Чекаємо на результати – «покращення нашого життя вже сьогодні».

Відповіді

 • 2007.03.25 | Петро Паньковський

  Брехунці-ссикунці

  Перший брехун-Вілкул. Це він ні про що гадки не має? А про що він хоче дискутувати з міським головою? З тим самим, за чиєю вказівкою й вираховують із зарплати грошенята?
  Другий брехунець-противітрассикунець-пан Трайдук. А може пан Трайдук скаже, чого це він перед переобранням на посаду голови райради їздив до пана Вілкула "на поклон и ануслизинг"? Адже Трайдук-з блоку Літвина, а цей блок програв вибори?
 • 2007.03.25 | Петро Паньковський

  Re: В Кривому Розі нардеп Вілкул таки дізнався про те

  Да. не знаю куди писанути. А от Кінь-НАХ, як вважаєте, гарно звучить?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua