МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Альянс “Майдан” закликає зупинити повернення тоталітаризму

03/26/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Репресії проти “Народної самооборони” та її лідера Юрія Луценка – лише перший прояв можливої майбутньої хвилі, яка накриє Україну, якщо ми, люди різних поглядів та політичних уподобань, зараз промовчимо і вирішимо, що нас це не стосується.

Альянс “Майдан” виступив зі зверненням, в якому закликає зупинити повернення тоталітаризму. Приводом для звернення стали розв’язані владою репресії проти “Народної самооборони” та її лідера Юрія Луценка, однак, як зазначається у зверненні, “впевнена у своїй безмежній владі та безкарності так звана “Коаліція” олігархів, комуністів та зрадників переслідує не Юрія Луценка, а ті права і свободи, які ми виборювали роками”.

У зверненні, під яким можна підписатися тут, Альянс “Майдан” закликає суспільних лідерів, порядних політиків, всіх вільних людей забути про рейтинги, PR-рекламу, можливі політичні розклади, відкинути будь-які особисті амбіції та уподобання, зазначити тут свою готовність відстоювати свободу та висловити категоричну незгоду з діями влади та обраним нею курсом на відродження в Україні тоталітарного режиму.

“Покажемо владі, що у прагненні бути вільною людиною у вільній країні ми відтепер об’єднуємося не перед розстрілом, а задля того, щоби вже зараз дати гідну відсіч тим, хто зазіхає на наші права та нашу свободу”, - йдеться у зверненні.

Відповіді

 • 2007.03.26 | stefan

  Re: Альянс “Майдан” закликає зупинити повернення тоталітаризму

  Давайте обговоримо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.26 | брати

   Re: Альянс “Майдан” закликає зупинити повернення тоталітаризму

   альянс "Майдан" це хто конкретніше
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.26 | mala

    А це має якесь значення?

   • 2007.03.26 | Пані

    Правильно те саме питання звучить так

    І де я нахожусь????
 • 2007.03.26 | Міліціонер

  Re: Альянс “Майдан” закликає зупинити повернення тоталітаризму

  "Репресії проти..." слід читати як "Рекламну кампанію..." - це буде більше відповідати дійсності. Спустіться на землю та зніміть локшину.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.27 | Українець, громадянин України

   Re: Альянс “Майдан” закликає зупинити повернення тоталітаризму

   "Всех недовольных будем бить и снимать на камеру. Потом покажем по телеку. Считайте это бесплатной рекламной кампанией." Мент.
  • 2007.03.27 | jz99

   можна лібрето для вдячних глядачів?

   Міліціонер пише:
   > "Репресії проти..." слід читати як "Рекламну кампанію..." - це буде більше відповідати дійсності. Спустіться на землю та зніміть локшину.
   Якщо міліція розуміє, що це рекламна кампанія, чому тоді вона бере в ній активну участь, на повному серйозі вважає зброю у підвалі справді луценковою, шукає в нього якогось ізраїльського пашпорта?
   Чи вона (міліція) слухаєцця насправді не Цушка з його заступниками, а й досі ще Луценка?
   Хочеться ж розібратися...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.27 | Міліціонер

    тому що...

    jz99 пише:
    > Якщо міліція розуміє, що це рекламна кампанія, чому тоді вона бере в ній активну участь,

    Активну участь бере прокуратура.

    > ...на повному серйозі вважає зброю у підвалі справді луценковою,

    Якщо міліція отримує подібне повідомлення, вона повинна діяти за законом. На вказаному місці працювали представники не тільки міліції, а й СБУ та МНС. Ці ж представники повинні були обстежити інші приміщення в цьому будинку. Питання в тому, кому було вигідно, щоби арсенал вибухівки знайшли саме в тому будинку, де є офіс "Антикримінального вибору"? Кому було вигідно залишити серед вибухівки мобілку з номерами оточення Луценка???

    > ...шукає в нього якогось ізраїльського пашпорта?

    Міліція? Вона жодних претензій по цьому питанню не має. Обшук на квартирі Луценка, справу по пашпорту та іменній зброї веде ГПУ.

    > Чи вона (міліція) слухаєцця насправді не Цушка з його заступниками, а й досі ще Луценка?

    Хіба не Луценко час від часу хизується тим, що в МВС залишились ще порядні (читай - вірні Луценку) люди? Хіба не він говорив, що про обшук він знав від порядних ("вірних") людей у ГПУ, які попередили його за два дні?
    Ні в кого не виникала думка, що саме колишні "мєнти" з дворічного оточення Луценка й були розробниками Плану, який має бути схожим саме на "ментівський"?

    І, до речі, це повідомлення Ви теж будете вважати "провокацією проти Луценка"?:
    --------------------
    Ривненские правоохранители разоблачили группу лиц, которые занималась незаконной торговлей оружием, похищенным с милицейского склада в Киеве (Центра ресурсного обеспечения МВД), сообщает УНИАН .
    Об этом сообщили на пресс-конференции прокурор Ривненской области Алексей Баганец и начальник УСБУ в области Юрий Крапивин.
    По словам Баганца, в эту группу, имеющую все признаки организованной преступной группировки, входили двое действующих милиционеров (работник Центра ресурсного обеспечения МВД и сотрудник УМВД Украины в области), один бывший милиционер, а также посредник и покупатели оружия из Черкасской области. По данному делу проходят еще шесть лиц, трое из которых задержаны и находятся в следственном изоляторе УМВД, а остальные - на подписке о невыезде. У злоумышленников изъяты семь пистолетов ТТ.
    При этом прокурор области отметил, что инвентаризация оружия в Центре ресурсного обеспечения МВД подтвердила недостачу десяти пистолетов ТТ. Работник милицейского склада, который похитил пистолеты, намеревался заменить их муляжами, но не успел.
    Как сообщил Баганец, работнику склада в Киеве за каждый пистолет давали по 80 долл., а во время продажи заказчикам они стоили уже по 850 долл. каждый.
    Кроме того, по словам прокурора, у милиционеров, которые проходят по делу, изъят дома целый арсенал оружия: автомат Калашникова, наган-револьвер, пистолет Марголина, несколько тыс. патронов и запчасти, из которых можно собрать не одну единицу оружия.
    На пресс-конференции отмечалось, что за последнее время это первая результативная операция такого масштаба, которую провели оперативники УСБУ совместно с работниками облпрокуратуры. Поскольку преступные действия были хорошо задокументированы, удалось разоблачить весь канал снабжения оружия - от места ее хранения до криминальной среды.
    http://glavred.info/archive/2007/03/26/145833-7.html
    -----------------------
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.27 | jz99

     а тут Луценко до чого?

     Міліціонер пише:
     > Питання в тому, кому було вигідно, щоби арсенал вибухівки знайшли саме в тому будинку, де є офіс "Антикримінального вибору"? Кому було вигідно залишити серед вибухівки мобілку з номерами оточення Луценка???
     Так в медалі ж два боки. Звісно, можна крутити хоч так, хоч сяк.
     Просто не всі люди думають тільки про рейтинги, хтось може і щиро ставати на захист своїх принципів. Поки що я (звичайний громадянин :) ) сприймаю дії Луценка як чесні. Фальші не відчуваю. Може, помиляюся, час покаже (якщо покаже правильно, бо й годинники брешуть, особливо коли навмисне стрілки переводять).

     > Хіба не Луценко час від часу хизується тим, що в МВС залишились ще порядні (читай - вірні Луценку) люди? Хіба не він говорив, що про обшук він знав від порядних ("вірних") людей у ГПУ, які попередили його за два дні?
     Те, що порядні люди є, в тому числі в міліції, в принципі має радувати :) Це ще не означає, що "порядні = вірні Луценку = негідники". Якщо Луценко не негідник, а вірний народові (як вже вміє, може, й краще можна було б), то "порядні = просто порядні".


     > Ні в кого не виникала думка, що саме колишні "мєнти" з дворічного оточення Луценка й були розробниками Плану, який має бути схожим саме на "ментівський"?
     Крім холодної логіки, є ще інтуїція, враження від побаченого, почутого... "Не вірю" (с) Не справляє такого враження.
     Втім, я не фахівець у таких справах. Це лише моя особиста думка звичайної людини.


     > І, до речі, це повідомлення Ви теж будете вважати "провокацією проти Луценка"?:
     > --------------------
     > Ривненские правоохранители разоблачили группу лиц, которые занималась незаконной торговлей оружием, похищенным с милицейского склада в Киеве (Центра ресурсного обеспечения МВД), сообщает УНИАН .
     > Об этом сообщили на пресс-конференции прокурор Ривненской области Алексей Баганец и начальник УСБУ в области Юрий Крапивин.
     > По словам Баганца, в эту группу, имеющую все признаки организованной преступной группировки, входили двое действующих милиционеров (работник Центра ресурсного обеспечения МВД и сотрудник УМВД Украины в области), один бывший милиционер, а также посредник и покупатели оружия из Черкасской области. По данному делу проходят еще шесть лиц, трое из которых задержаны и находятся в следственном изоляторе УМВД, а остальные - на подписке о невыезде. У злоумышленников изъяты семь пистолетов ТТ.
     > При этом прокурор области отметил, что инвентаризация оружия в Центре ресурсного обеспечения МВД подтвердила недостачу десяти пистолетов ТТ. Работник милицейского склада, который похитил пистолеты, намеревался заменить их муляжами, но не успел.
     > Как сообщил Баганец, работнику склада в Киеве за каждый пистолет давали по 80 долл., а во время продажи заказчикам они стоили уже по 850 долл. каждый.
     > Кроме того, по словам прокурора, у милиционеров, которые проходят по делу, изъят дома целый арсенал оружия: автомат Калашникова, наган-револьвер, пистолет Марголина, несколько тыс. патронов и запчасти, из которых можно собрать не одну единицу оружия.
     > На пресс-конференции отмечалось, что за последнее время это первая результативная операция такого масштаба, которую провели оперативники УСБУ совместно с работниками облпрокуратуры. Поскольку преступные действия были хорошо задокументированы, удалось разоблачить весь канал снабжения оружия - от места ее хранения до криминальной среды.
     > http://glavred.info/archive/2007/03/26/145833-7.html
     > -----------------------
     Перепрошую, оце вже не розумію, до чого тут Луценко в принципі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.27 | Міліціонер

      Re: а тут Луценко до чого?

      jz99 пише:
      > Так в медалі ж два боки. Звісно, можна крутити хоч так, хоч сяк.

      Я саме про це і кажу.

      > Те, що порядні люди є, в тому числі в міліції, в принципі має радувати :) Це ще не означає, що "порядні = вірні Луценку = негідники". Якщо Луценко не негідник, а вірний народові (як вже вміє, може, й краще можна було б), то "порядні = просто порядні".

      Луценко говорить про порядних міліціонерів, які не виконуватимуть накази Цушка. Апріорі він визначає їх як злочинні. Старий принцип бюрократії: "я йду, хто не пішов зі мною, або не саботує роботу нового начальника - ворог".

      > > Ні в кого не виникала думка, що саме колишні "мєнти" з дворічного оточення Луценка й були розробниками Плану, який має бути схожим саме на "ментівський"?
      > Крім холодної логіки, є ще інтуїція, враження від побаченого, почутого... "Не вірю" (с) Не справляє такого враження.
      > Втім, я не фахівець у таких справах. Це лише моя особиста думка звичайної людини.

      На звичайну людину, яка бачить те, що показує телевізор, це й розраховано. Нічого особистого.

      > > Ривненские правоохранители разоблачили группу лиц, которые занималась незаконной торговлей оружием, похищенным с милицейского склада в Киеве (Центра ресурсного обеспечения МВД), сообщает УНИАН .
      > Перепрошую, оце вже не розумію, до чого тут Луценко в принципі.

      В принципі, це одна з ілюстрацій бардаку в МВС, про який говорить Цушко, і який заперечує Луценко. Інформація, що вийшла не від МВС (яке "травить" Луценка), а від прокуратури та СБУ (що взагалі дивно в світлі останніх заяв).
      Також зверніть увагу, що у ЗМІ цьому повідомленню майже не приділять ніякої уваги...
  • 2007.03.27 | Oza

   Re: Альянс “Майдан” закликає зупинити повернення тоталітаризму

   "Рекламна кампания" - це казочки для дорослих. Этому верят те, у кого телевизор заменяет мозги.
 • 2007.03.29 | Svitlana

  Re: Альянс “Майдан” закликає зупинити повернення тоталітаризму

  Ми, ті, що відстояли на Майдані своє право бути вільними, не залишаймося байдужими сьогодні, коли "пацани" знову хочуть перетворити нашу країну в акціонерне товариство закритого типу.
 • 2007.03.29 | Svitlana

  Re:Модератори!Чому я не можу додати свій голос

  Я, маю реєстрацію на форумі Майдану, сьогодні не змогла додати свій голос до заяви альянсу Майдану, чому?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.29 | Людмила

   скоріше за все

   Ви намагалися додати підпис, не залогінившись і при цьому вказували свою електронну адресу. оскільки адреса співпадає із адресою зареєстрованого користувача, то воно не спрацьвує.

   з цього можна вийти 2-ма шляхами:
   1. не логінитися, підписатися, але не вказувати адресу
   або
   2. додати підпис у залогіненому стані.

   все має спрацювати!!!!
 • 2007.03.30 | більше нікому не вірю

  Re: Альянс “Майдан” закликає зупинити повернення тоталітаризму

  До популізму з косою скоро додадуться ще й окуляри :)))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.31 | S4ur

   Re: Альянс “Майдан” закликає зупинити повернення тоталітаризму

   Слухай, не віриш нікому, то й не вір тихенько в ганчірочку, щоб ніхто не бачив.
   Чого ти сюди пхаєшся? Хочеш переконати, що всі однакові?
   Брешеш! Хай НУ, БЮТ, Самооборона не ангели, але вони не формують більшість, купуючи депутатів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua