МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Час перестати спекулювати на темі "Україна виборів не витримає"

03/28/2007 | Woodstock generation
Іноді стає дуже дивно, чому наші журналіти та політики не "обломують" конкурентів в іноді дуже простих питаннях, коли відповідь іноді просто аж проситься.
Як приклад - дуже поширеною є теза паро значні фінансові затрати на вибори, настільки значні що "Україна їх не витримає"!

Даруйте - але ж цифра відома - Давидодвич назвав суму - щось біля 400 млн. гривень. Враховуючи кількість населення України - це менше десятки з брата. Панове - але ж це мізер! Цим просто можна нехтувати, коли ми говоримо про долю держави на наступні кілька років.

А щодо інших витрат на вибори, які може обчислюються міліардами - то це не НАШІ гроші, і нашими вони не стали б в жодному випадку. Мені байдуже, чи Ахментов прогуляє лишній млрд - чи потратить на вибори.

Відповіді

 • 2007.03.28 | Раціо

  Доповнення/Корекція

  > А щодо інших витрат на вибори, які може обчислюються міліардами - то це не НАШІ гроші, і нашими вони не стали б в жодному випадку.

  Нашими вони не стали б, якби виборів не було. Коли вибори є, то ці гроші стають нашими в тому сенсі, що вливаються в "реальний сектор" нашої економіки, замість лежати в швейцарських банках чи фінансувати рейдерство і т.і.

  Окрім того, витративши мільярди на десяток кампаній підряд - на одинадцятий раз бандюки задумаються, чи варто аж так нахабно красти і провокувати перевибори - адже "інвестиції в політику" стають невигідними.

  Саме тому бандюки так не хочуть виборів, хоч і "не бояться", і саме тому це найращий механізм заставити їх поводитися цивілізовано. Немає в них місця, болючішого за гаманець.

  Отже гасло епохи: побільше виборів, хороших і різних!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua