МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Скандал добігає розв’язки

03/29/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Губернатор В.Асадчев серйозно налаштований у конфлікті з начальником управління внутрішньої політики О.Зайченком.

4 квітня один з районних судів Полтави розгляне конфлікт між губернатором Полтавської області Валерієм Асадчевим та керівником управління внутрішньої політики облдержадміністрації Олексієм Зайченком. Нагадаємо О.Зайченко хоче в судовому порядку скасувати догану, яку виніс йому губернатор.

Точка зору голови облдержадміністрації В.Асадчева - такі дії , як подання в суд проти своїх керівників, розкладають владу.

Скаржник, Олексій Зайченко перед початком судового розгляду вже заявив, що не бачить за собою провини, через яку отримав догану, а тому скасовуватиме її.

Натомість В. Асадчев на своїй прес-конференції повідомив, що вживатиме проти начальника управління внутрішньої політики більш жорсткі кроки. «Демократія повинна бути в засобах масової інформації та радах різних рівнів. У виконавчій владі такої демократії з позовами до судів бути не повинно», - так відгукнувся губернатор на зміст майбутнього судового процесу та можливого скасування винесеної ним догани, - повідомляє ІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

 • 2007.03.29 | сябр

  Re: Скандал добігає розв’язки

  Цікаво, а доповідна записка С.Соловя з пропозиціями "попрацювати" ментам і психіатрам зі скаржниками - авторитету влади не підриває???
 • 2007.03.29 | igorg

  Ага! Тіпа гавкайте, як подобається, але за тином

  Якщо догана обгрунтована, то які проблеми? Звісно що проблемний суд. Але може саме це має турбувати владу, а не факт оскарження.
  Це вже повний беспрєдєл. Навіть в армії підлеглий може оскаржити наказ начальника, правда вищестоящому.
  А якщо заборонити оскаржувати догани в суді то це ж магістраль до всевладдя. Прибираються всі неугодні підлеглі і заміняються на своїх. Роби що хоч. Дві - три догани і можна звільняти без проблем :). На законних підставах.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua