МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Визискуючи християнське вчення

03/29/2007 | ГайдиДоБайди
Хоч пролітаючи піджмуреними очима ЗМІ, що застерігає від отупіння, не тяжко помічати, що лялечкий політикум в Україні хоче промивати мізків громадян, щоб дійти до великодного розгрішення. Паня Тимошенко купує собі нову одіж у Парижі, Янукович розповідає про свої подвиги в в'язниці та Ющенко оздоблює своє стукацтво і зраду хоч з музейними виставами, продавши Україну світовому майну, у намісництві Кремля.

Ба, злочинна влада, навіть, набайкує Луценка в образі Христа.

Та в дійсності, одиноке ягнятко, що ведуть до жертвоприносного вівтаря - це український нарід і його українську культуру, бо розвивалася на ласному шматку землі.

Звісно, світове майно, у крайній мірі дозволяє на створення українського ПЛО, щоб так вигідно було як у Палестині. Жінка Арафата й сьогодні живе заможно в Франції.

Ото, зберігаймо українство. Розвиваймо його. Коли хтось має можливість, то той хоч у Сагарі нехай створює українські громади. Тільки тоді не гріх, при силі, висвячувати волю з кров'ю олігархічної влади в Україні, яка спромоглася впродовж 15 років перетворити Україну в багатонаціональну Південну Африку, аби її краще розкрадати, визискуючи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua