МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сирены и демарши Тимошенко не пришлись украинцам по душе (/)

03/29/2007 | alx_1904
71% украинцев негативно относится к таким методам борьбы оппозиции с провластным большинством, как блокирование трибуны, электричества, оборудования для голосования в Верховной Раде.

Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного Киевским международным институтом социологии.

При этом такое отношение наиболее распространено в Восточном (81% опрошенных) и Центральном (76%) регионах, и немного меньше, однако тоже негативным является отношение жителей Южного (67%) и Западного (59%) регионов.

Вместе с тем, согласно опросу, положительно к применению подобных методов оппозиционного меньшинства относится 10% населения. Еще 11% опрошенных ответили, что для них это не имеет значения.

При этом более всего респондентов, для которых это не имеет значения, наблюдается в Южном регионе (15%), а менее всего – в Центральном (8%).

Еще 8% опрошенных (больше всего на Западе – 12%, и меньше всего на Востоке – 5%) вообще не определились с отношением к таким методам оппозиции.

Опрос проводился 7-19 марта 2007 года во всех областях Украины, в Крыму и в Киеве. Было опрошено 2014 респондентов в возрасте от 18 лет. Статистическая погрешность выборки не превышает 3.5%.

http://pravda.com.ua/ru/news/2007/3/29/56490.htm

Відповіді

 • 2007.03.30 | ilia25

  Это и есть защита от перманентных выборов

  Во многих странах досрочные выборы чисто технически организовать довольно просто. И там они были бы перманентными, если бы не это одно обстоятельство -- избиратели очень не любят, когда без весомых причин их заставляют снова и снова ходить на выборы. И когда такое случается, то они наказывают зачинщиков. Шоб не повадно было.

  В Украине молодая демократия, и вообще это страна непуганных идиотов -- так что вполне возможно, что ей и этот урок нужно выучить на своем лбу. Оценить разницу, так сказать, между Морозом и Витренко. Это благодаря голосам социалистов закон о голодоморе приняли? Ничего, можно и отменить.

  Я только боюсь, как бы очередная грабля не оказалсь последней.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.30 | Shooter

   Ілля, Ви оцю статейку читали?

   Про те як данєцкі бандюки бурхливо розвивають "пацанячу дємакратію"?

   http://www.pravda.com.ua/news/2007/3/29/56482.htm

   І "нікакіх нєдємакратічєскіх" методов - там притиснуть якогось опозиційного бізнесюка за яйця чи намалють рожеву перспективу для бізнесу іншого "под кришей папи" - але це ж все виключно наочні приклади демократичних підходів - правда ж?

   В доповнення до тих всіх "проявів демократії", які все частіше і в полний рост демонструє правляча срака.

   P.S. Принципової різниці між Морозом та Вітренком не існує жодної: обдивоє - падли, проте Мороз - ще й хитра падла.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.30 | ilia25

    Мені інша сподобалась (л)

    Мені більше сподобалось інтерв'ю Данилова:
    http://www.pravda.com.ua/news/2007/3/29/56509.htm


    Shooter пише:
    > Про те як данєцкі бандюки бурхливо розвивають "пацанячу дємакратію"?
    >
    > http://www.pravda.com.ua/news/2007/3/29/56482.htm
    >
    > І "нікакіх нєдємакратічєскіх" методов - там притиснуть якогось опозиційного бізнесюка за яйця чи намалють рожеву перспективу для бізнесу іншого "под кришей папи" - але це ж все виключно наочні приклади демократичних підходів - правда ж?

    Ви скромно замовчуєте, що це були пункти 4 та 5. На перших місцях маємо цілком цивізовані аргументи, що діють у будь-якій демократичній країні -- можливість проявити себе на кращій посаді, незгода з авторитарним лідером. А про хабарі грошами і взагалі мова вже не йде. Тож маємо явне покращення.

    > P.S. Принципової різниці між Морозом та Вітренком не існує жодної: обдивоє - падли, проте Мороз - ще й хитра падла.

    Ви знаєте, я дуже хотів би, щоб апологети дострокових виборів переконалися наочно, як вони були не праві. Проблема в тому, що у в них не вистачить і близько мізків, щоб витягти Україну із тої дупи. А я просто занадто люблю неньку, щоб такого забажати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.30 | Shooter

     Я завжди знав, що у Вас збочені смаки

     ilia25 пише:

     > Shooter пише:
     > > Про те як данєцкі бандюки бурхливо розвивають "пацанячу дємакратію"?
     > >
     > > http://www.pravda.com.ua/news/2007/3/29/56482.htm
     > >
     > > І "нікакіх нєдємакратічєскіх" методов - там притиснуть якогось опозиційного бізнесюка за яйця чи намалють рожеву перспективу для бізнесу іншого "под кришей папи" - але це ж все виключно наочні приклади демократичних підходів - правда ж?
     >
     > Ви скромно замовчуєте, що це були пункти 4 та 5.

     Та хай хоч 20 і 30. Ще раз повтроюю - застосування сили та грубого порушення законів з метою урзупації влади є абсолютною протилежністю до демократії. І не бачити такої банальщини може або дійсно тупий індивідум, або безмежно і по дурному впертий, або і те, і те.

     >А про хабарі грошами і взагалі мова вже не йде. Тож маємо явне покращення.

     Гм...невже життя в Канаді робить мозок рідким? Якщо Вам обіцяють "посприяти" Вашому бізнесу або "допомогти" відкрити новий бізнес в обмін на перегляд результату виборів - чи є це хабар чи ні? чи Ви вважаєте, що коли "беруть щенятами" - це законно, а незаконно - це виключно, коли беруть грошима?

     > > P.S. Принципової різниці між Морозом та Вітренком не існує жодної: обдивоє - падли, проте Мороз - ще й хитра падла.
     >
     > Ви знаєте, я дуже хотів би, щоб апологети дострокових виборів переконалися наочно, як вони були не праві.

     :) Ілля, "апологети" виборів вже два рази за собою продемонстрували, що в Україні БІЛЬШІСТЬ виборців таки за розвиток країни, а не за консервацію "бандюківської республіки". І покажуть це і втретє - будьте певні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua