МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Соціялісти вже нападають на правозахисників?

03/30/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Харківська Правозахисна група повідомляє.
30 березня не перехресті вулиць Сумської та Іванова, громадянин та громадянка, що представилися як члени соціалістичної партії України (й мали символіку цієї партії) закликали народ брати участь у якомусь референдумі і розповсюджували бюлетені для голосування без жодних вихідних даних.
Це викликало зацікавленість у співробітників Харківської правозахисної групи, Шутальової М.С. та Захарової І.Б. (заступника редактора періодичного видання ПРАВА ЛЮДИНИ). При спробі правозахисників більш детально ознайомитись з цим бюлетенем, чоловік, що представлявся членом соц. партії, напав на пані Шутальову, викрутив їй руку, відібрав сумочку та наполегливо намагався відібрати цей бюлетень. Нападник зупинився тільки після того, як пані Захарова викликала міліцію.
В Харківськім обкомі соц. партії обіцяли розібратись відносно цього інциденту, але так і не відповіли на запит Харківської правозахисної групи.
Таким чином досі невідомо, хто були ці люди з символікою соціалістичної партії України, та чому вони порушували ст. 106, п.6. Конституції України про порядок проведення референдумів.

Відповіді

  • 2007.03.31 | Оксана Мaрія

    Re: Соціялісти вже нападають на правозахисників?

    Більш того... відібрана сумочка - це вже посягання на приватну власність громадянки, що класифікується як ЗЛОЧИН!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua