МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Донецький капут

04/01/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні в Києві на протестну акцію проти режиму янучар-комуністів-[от]морозівців прийшло приблизно сто тисяч чоловік, причому переважно - саме киян.

У розмовах з нашими кореспондентами люди наголошували на тому, що уряд Януковича не відповідає їхнім інтересам; на тому, що їм просто гидко мати в якости влади "двічі несудимого" Проффесора з бандою, та на тому, що "донецька бригада", котра своїми найгіршими представниками окупувала пів-України, має забиратися геть назад у Донецьк, інакше буде гірше для них самих.

А вчора, коли громадянин Янукович з кортежем проїжджав повз Майдан, люди висловлювали ставлення до нього специфічним жестом.

Відповіді

 • 2007.04.01 | kotygoroshko

  специфічний жест

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > А вчора, коли громадянин Янукович з кортежем проїжджав повз Майдан, люди висловлювали ставлення до нього специфічним жестом.

  сподіваюся, ви говорите про випрямлений середній палець стиснутої в кулак руки, напрямлений догори?
  тобто, "фак"? :)


  я подумки з Майданом разом :)
 • 2007.04.01 | Moro

  Припиняйте!

  Я КАТЕГОРИЧНО проти вживання в такому контексті прикметників "донецький" чи який ще інший. Бо це наїзд НА ВСІХ донецьких - а це НЕ ПРАВИЛЬНО і НЕ СПРАВЕДЛИВО. Серед донеччан є немало(та, власне, більшість) нормальних, демократичних людей і патріотів України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.01 | Чучхе

   Загалом правильно. Або беріть зхоча б "донецьких" в лапки

   Moro пише:
   > Я КАТЕГОРИЧНО проти вживання в такому контексті прикметників "донецький" чи який ще інший. Бо це наїзд НА ВСІХ донецьких - а це НЕ ПРАВИЛЬНО і НЕ СПРАВЕДЛИВО. Серед донеччан є немало(та, власне, більшість) нормальних, демократичних людей і патріотів України.

   Як от я, наприклад


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua