МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Просто і ясно. А спробуй не просльозитись (/)

04/01/2007 | Hoja_Nasreddin
http://oglyadach.com/news/2007/4/1/141429.htm

Віват, Майдан, або Троє в танку, не рахуючи Кінаха
Тетяна КОРОБОВА

Президент підписав указ про розпуск парламенту. 1 Квітня! Ну, нарешті!!

Наконец банальная первоапрельская шутка многих поколений советских трудящихся и африканских негров «А у вас вся спина белая!» перешиблена не менее незатейливым, безобидным и обреченным на долгую живучесть приколом — «Президент подписал…».

День Дурака, однако. Даешь 1 Апреля каждый день! Даешь — не даешь, оно ж не спрашивает. День Дурака, Год Дурака, Век Дурака…

Президент сходил на съезд «Нашей Украины». Выступил там под аплодисменты про узурпацию. Не поддался Пороху, который почему-то хотел его живьем закопать, неконституционно сделав главой НСНУ. Выбрал растущего ястреба Кириленко главным партначальником, подсадил ему в замы домашнего голубя Еханурова, глубоко вдохновился (вместе с «Нашей Украиной»), что Луценко с «Самообороной» пойдет в одном списке с «НУ». Услышал дружные требования роспуска зРады.

И, главно дело, Президент опять последний раз предупредил коалицию и опять будет с януковичами договариваться.

Там опять целый перечень условий, но суть этого очередного последнего «ультиматума» уже не имеет значения, потому что опять будет всё, как всегда.

То есть, им. Универсала. Чтоб мне, ети его, ошибиться и, хрен с ним, проспорить.

Вот, я думаю, может, нам таки услышать нашего Президента в той части, что «время круглых столов закончилось», да всем скинуться, да купить танк, да подогнать его в наши «Бермуды», да засадить в этот танк Ющенко с Януковичем и непременно Мороза — пусть договариваются. До последнего.

Главное, не предупреждать их о главном правиле в танке…

Потому что на самом деле лично я целиком согласна с мудрым Литвиным — всех на хер. То есть, Литвин малозамеченно нашему увлеченному боями политикуму предлагает провести референдум о доверии Верховной Раде и Президенту. И по вопросу конституционного устройства в Украине.

Потому что сегодняшняя расстановка политических сил во власти не соответствует народному волеизъявлению, а противостояние правительственной коалиции и Президента-оппозиции не имеет перспектив разумного разрешения.

Я согласная. Хотя, говорила и говорю, что есть путь несколько дешевле — сразу на досрочные президентские и парламентские выборы. Пусть народ и решает свою судьбу. Это только его право.

Согласен он с тем, что вне воли его случилось и куда он не по своей воле попал — ну, так тому и быть. Кончен бал, погасли свечи, будем начинать всё с самого начала.

Не согласен — ну, звиняй, януковичева СРКа и папа твой Ющенко. И 15 последних лет борьбы за Украину не уйдут коту под хвост.
Это же так просто — предоставить народу его эксклюзивное право. Не дожидаясь, пока он все-таки в муках снова дозреет и снова явит свое гражданское понимание: права не дают, их берут.

Но, собственно, если Президент, как механизм, через который еще можно разобраться с Радой, «спотворившей» выбор народа, даст ожидаемый привычный сбой, — другого выхода, как метелить его, первородный грех измены и предательства, заодно с реваншистами и узурпаторами, у оппозиции и не останется.

Если, конечно, останется сама объединенная оппозиция, в которой пропрезидентская «НУ», дочь Буриданова осла, должна будет выбирать между Родиной и Ющенкой…

Но отступать дальше некуда. «Они не остановятся». Если мы их не остановим. Совершенно права бесконечно граждански и профессионально талантливая Света, Светка Рябошапка, выстрелившая на «Обозе» «манифест» такой чистоты и силы, что дрожь по коже.

Задев то самое чувствованное, но не сложившееся в собственные слова сотен и тысяч, которым на Майдане ее, Светки, выплеск тонкой и умной души распечатками раздавали находчивые «самооборонцы» Юраси Луценко.

Светка, отвесившая и той «оппозиции», которая лепечет, что «дестабилизация — это плохо», и СРКе, «которая под любым новым названием СРКой и останется» — Светка пробивается к нашим мозгам.

«Вы не верите Луценко и не любите Юлю? Так вера и любовь — это для Бога и родных. А политиками пора научиться разумно пользоваться».

И я пошла на Майдан, куда не собиралась. Потому что да, когда «они» нас пугают гражданской войной, мы, да, тоже можем пугать их чем-нибудь гражданским.

Потому что, да, вопрос насчет «козлов» каждым решается для себя индивидуально…

Кстати… А спою-ка я, народ, песнь похвальную януковичам! А прославлю-ка я их в веках!

Кака гениальная мысль — заблаговременно попугать Киев захватом Киева организованной со всех крымско-восточных весей ордой!
Это уже не важно, что в этот раз люди-то приехали нормальные. В основном. Наверное.

Киев же не забыл те поезда-04, куда, как в скотники, наскоро попхали донецких неотоваренных работяг, которые всю дорогу ничего, окромя водки, не кушали…

Ну, кака гениальная мысль — нынче упредить Майдан митингами командированно-«всенародной» поддержки коалиции «единства», зРады и правительства кучмистов.

Ладно, когда они там себе под куполом да в кабинетах шебуршат — народ положил на всех, потому как понял: всяка власть, с одной стороны, от Бога, а, с другой — полное говно. Выбираешь, то есть, одно, получаешь другое.

Но когда эти «синие» рожи, помноженные на Кинаха, вылупились со всех экранов, митингово перед сборной массовкой изображая народных поводырей, радетелей и защитников — тут-то Киев, которого призывали, «спать спокойно», и очнулся…
Я тоже не собиралась на Майдан. Да глянула, как «за единство» пластается Чечетов, бывшая марионетка Кучмы, а ныне Януковича, запродавший кланам мою страну…

На хер мне такое «единство», а?

И с еэпанутым Азаровым, по которому параша рыдает, какое «единство»?

Какая «єдність» с социками, когда их презирают даже последние коммики?

А с коммиками — какое «единство»? Пастись вместе на кладбище у кремлевской стены?

А уж с Васькой-то Киселем, елда вместо головы, не хочу я никакого «единства»!

Про самого Януковича уж просто молчу. Хотя растет мужчина на глазах: принципиально излагает мовою, без бумажки, и жесты — уже один в один, как у Ахметова: такое же отсутствие естества, но присутствие итога упорных тренировок под руководством американских политгувернеров.

Интересно, шмякнуть теперь по нему яйцом — он бы снова уписялся? Либо-то американы уже научили, как даже этим непроизвольным актом управлять?

Ага. Как там возопел у них один экзот: «Янукович с нами! И Херсон с вами!»

Короче, слава, слава, слава януковичам — скипидар в народную задницу был бы менее эффективным для стимуляции нашего стремительного побега на Майдан, нежели митинговый загул донов в Киеве…

Конечно, Майдан уже не совсем такой. Но это Майдан. И когда народные любимцы Юля с Юрой стоят, наконец, взявшись за руки, это, конечно, кино. Но это уже надежда.

Конечно, надежда, как выяснилось, не умерла. Она просто впала в летаргию. И опять, когда Майдан, когда на сцене они все вместе, когда вокруг море живых человеческих глаз, когда «Гимн Украины», я, такая тертая-перетертая, циничная, жженая-пережженная, с душой в пепле, с сердцем в каменный комок, взрыдываю, как… как черт знает кто.

Потому что крошечная девочка, такая небесная кукла, на плечах молодого папы протягивает на сцену флажки, зажатые в обоих кулачках — оранжевый и белый с сердечком.

Протягивает, но никому из рванувших к ее ручкам не отдает: мое!

«Сколько ей? — спрашиваю у юной мамы с косичкой и, как бы извиняясь, говорю: а я, мол, из-за всех этих пуганок про «войну», из-за ожидания «9 марта» побоялась привести сюда внука, аж стыдно, какие вы бесстрашные молодцы.

«Ей два года, — говорит юная мама, — она ж дитя Майдана, она у меня здесь (показывает) была весь Майдан».
Маленькая мама смеется и смахивает слезы. Я отвечаю ей тем же.

Господи! Господи-и-и! Ну сделай же что-нибудь! Не дай вернуться зоне, Господи, её «стабильности и порядку»! Спаси и сохрани свободу нашу, Господи, то, что эта мама выстояла и выносила в себе вместе со своим дитем на этом Майдане — уверенность, что это ее страна, где она не боится!..

Однако, ясен хрен, ни Бог, ни царь и ни герой…

Только мы, только мы сами себе избавленье.

…Да, так если Ющенко будет снова договариваться с януковичами-морозами — то пусть только в танке. Который мы им подгоним. И ни за что не скажем, что главное правило в танке — «Не бздеть!».

Пусть бздят. Мы оплачем их по достоинству.

Відповіді

  • 2007.04.01 | Tatarchuk

    Вона така груба наче мужик

    Це звісно особиста справа Коробової та її читачів. Але мені завжди здавалося що трохи ізящної словесності на завадило б при висловленні навіть просих думок. Тим більше що мова деякою мірою визначає думки :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.01 | Hoja_Nasreddin

      А правда? Лагідна? Чемна? Ввічлива?

      Зрештою, найгарніша сорочка - від найтяжчої праски.
    • 2007.04.01 | eume

      Re: Вона така груба наче мужик

      то правда що як справжня московка лається забагато,
      але чи груба пані, треба дивитися фото :)

      наприклад: http://news.rin.ru/photos/21170.jpg
      взято тут: http://news.rin.ru/photojur/80291/

      Зате іноді дуже влучно оцінює події. "Выбрал растущего ястреба Кириленко главным партначальником, подсадил ему в замы домашнего голубя Еханурова".

      Дійсно, можна здавалося б щиро радіти за такий злет Кириленка, але ж його тут же на місці обвішано єхануроподібними...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.04.01 | Гальшка

        Re: Вона така груба наче мужик

        Кириленко не яструб, а точно хтось помітив - пелікан. Нє, тре шось робити з другим підборіддям такому нестарому фацету, якого Бодіфлексу застосувати, чи що, бо скоро дівчата любити перестануть. :)
  • 2007.04.01 | bas

    Re: Просто і ясно. А спробуй не просльозитись (/)

    Каждому произведению - свой стиль.
    Можно Универсал в стихах, например, но от этого он не улучшится.
    Правда, тут же раскроется его полная кумедность.
  • 2007.04.01 | Киянка

    Re: Просто і ясно.

    Ті, хто мене знають, ніколи не запідозрять у симпатіях до стилю Коробової. І правильно, нема чого, й не всі її статті, як на мене, вдалі. Але ж часто вона ріже правду-матку.
    Стиль - може не подобатися, а от висловлене вголос дещо з того, що іншим якось-такось незручно чи й навіть лячно - що ж, теж може не сподобатися, але від того не стає неправдивим.

    От мені цікаво, скільки ще мають класти на голову, щоб більшості розхотілося хотіти (чи хоча б закликати) "єднання"?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.01 | TrollSeeker

      А може це єднання, як в анекдоті, - "па сагласію"?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.04.01 | Киянка

        Та в тому ж і дивина, що - ще ізвращьоннєє

        і це - не з боку синяків, вони хоч не приховують в глибині душі фальш.
        Набридло возитися з химерами.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.04.01 | TrollSeeker

          Це з тими химерами, що на будинку? 100%!

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.04.01 | Киянка

            Ті хоч не патякають. А от які в головах...

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.04.01 | TrollSeeker

              Я мав на увазі - з мешканцями цього будинку.

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.04.01 | Киянка

                Взагалі-то я під химерами мала на увазі ідеї, які нездійснені,

                а тому, навіть коли шляхетні, відривають людей, і не гірших, від ідей, можливо, не ідеальних, але таких, які корисні, які, може, не менш важко досяжні, але такі, що їх все ж можна втілити.

                А писала це з приводу різких, але щирих висловлювань Коробової, з ким вона не хоче єднатися. І ніхто взагалі-то насправді не хоче, а під цю ідеальну сурдинку, виглядаючи білим та пухнастим, хоче приєднати до себе - до своїх поглядів (коли не може відразу це зробити без заклинань). От ці заклинання (як нещирі, так і щирі, але некорисні) й набридли, від кого б вони не виходили, бо тільки втрачаємо час та позиції.
    • 2007.04.02 | Адвокат ...

      Одна Ваша фраза допопогла мені "ґлубже панять творчєство"

      п. Коробової.


      Киянка пише:
      > ... Але ж часто вона ріже правду-матку...

      Не знаю що до правди, а от матку вона ріже. І не часто, а весь час. А те, я так передбачаю,-- боляче. От вона і лає сі, мов п`яний мацькаль. Мазохістка вона, одним словом.
  • 2007.04.01 | Чучхе

    Матюки перетворюють Коробову на москаля

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.01 | eume

      Re: перетворюють на москаля ... з москальки!

      Татарчук має чуття :)
    • 2007.04.01 | Hoja_Nasreddin

      Чи доводилося Вам читати Листа Запорожців Турецькому Султанові?

      Пропоную Вам знайти його, опублікувати тут на форумі, і докладно покритикувати. Де і в якому місці Ви би поставили "пі-пі" або поміняли на слова "солідніші", що не псують імідж представників славного непересічного Війська Запорозького.
      І ще питання-уточнення: матюк і лайка (точніше лайливе слово) у Вас поняття тотожні, чи матюк - то тільки суто привнесене (тими що какають).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.04.01 | eume

        це міфічний лист

        Якого ніколи не існувало, а його зміст - вигадка, хоча й дотепна.

        Уявіть, що через 300 з чимось років коробовська писанина буде вважатися листом опозиції до коаліції :)
      • 2007.04.01 | Sakha

        Re: Чи доводилося Вам читати Листа Запорожців Турецькому Султанові?

        Hoja_Nasreddin пише:
        > Пропоную Вам знайти його, опублікувати тут на форумі, і докладно покритикувати. Де і в якому місці Ви би поставили "пі-пі" або поміняли на слова "солідніші", що не псують імідж представників славного непересічного Війська Запорозького.

        Щоб не виривати з контексту, подаю і лист султана, і відповідь козаків.

        Султан Махмуд IV запорізьким козакам.

        Я, султан, син Магомета, брат сонця й місяця, внук і намісник божий, володар царств - Македонського, Вавілонського, Єрусалимського, Великого й Малого Єгипту, цар над царями, володар над володарями, надзвичайний лицар, ніким непереможений, невідступний охоронець гробу Ісуса Христа, опікун самого Бога, надія і втіха мусульман, збентеження і великий захисник християн,- наказую вам, запорізьки козаки, здатися мені добровільно й без ніякого опору і мене вашими нападами не змушувати турбуватися.

        Султан турецький Махмуд IV.



        Запорізськи козаки турецькому султанові.

        Ти - шайтан турецький, проклятого чорта брат і товариш, і самого Люципера секретар!
        Який ти в чорта лицар? Чорт викидає, а твоє військо пожирає.
        Не будеш ти годен синів християнських під собою мати;
        твого війська ми не боїмось, землею і водою будем биться з тобою. Вавілонський ти кухар, македонський колісник, єрусалимський броварник, александрійський козолуп, Великого й Малого Єгипту свинар, вірменська свиня, татарський сагайдак, кам'янецький кат, подолянський злодюка, самого гаспида внук і всего світу і підсвіту блазень, а нашого Бога дурень, свиняча морда, кобиляча срака, різницька собака, нехрещений лоб, хай би взяв тебе чорт!
        Оттак тобі козаки відказали, плюгавче!
        Невгоден єси матері вірних християн!
        Числа не знаєм, бо календаря не маєм, місяць у небі, год у книзі, а день такий у нас, як і у вас, поцілуй за те ось-куди нас!

        Кошовий отаман Іван Сірко
        зо всім Кошем запорожським.


        Особисто я не бачу де тут пі-пі треба ставити. Все досить дипломатично і толерантно. А ви мабуть думали що там матюки? Вони до нас трохи пізніше прийшли. Після "воссоєдінєнія".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.04.01 | Гальшка

          Re: Чи доводилося Вам читати Листа Запорожців Турецькому Султанові?

          Sakha пише:

          >
          > Особисто я не бачу де тут пі-пі треба ставити. Все досить дипломатично і толерантно. А ви мабуть думали що там матюки? Вони до нас трохи пізніше прийшли. Після "воссоєдінєнія".

          Це цензурований варіант. :) Справжній (якщо він справжній) - з матюками. :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.04.01 | Hoja_Nasreddin

            Я взагалі-то читав нецензурований, але й цей на дипломатію не

            тягне. Нічого собі, обізвати плюгавим та запросити поцілувати в дупу.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.04.02 | Sakha

              Re: Я взагалі-то читав нецензурований, але й цей на дипломатію не

              Перепрошую, після дипломатичний забув смайлика поставити. :)
          • 2007.04.02 | Sakha

            Re: Чи доводилося Вам читати Листа Запорожців Турецькому Султанові?

            Гальшка пише:

            > Це цензурований варіант. :) Справжній (якщо він справжній) - з матюками. :)

            Звичайно це не архівний документ. Байка, щось на кшалт анекдоту 17-го століття. Варіантів є кілька, всі їх можна вважати справжніми. Але в українські тексти близьки до наведеного, російські бувають і з матюками. Втім я б не називав це цензурою, скоріше художній переклад з намаганням передати колорит тексту мовними засобами відповідної мови. Причому перекладати з однієї на іншу могли не один раз. Залишається тільки вгадати з трьох раз якою саме мовою могли користуватися козаки при складанні гіпотетичного першоджерела.:)
  • 2007.04.01 | rais

    Тетяна умнічка !

    Боже, збережи Україну!
  • 2007.04.02 | Адвокат ...

    Херня то все. Пані Коробовій "пара на пакой".

  • 2007.04.02 | Moro

    Коробова списалася

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.02 | TrollSeeker

      Видаєте бажане за дійсне? Чи то такий жарт? Так вже 02.04.07.

  • 2007.04.02 | S@nya

    Супер! Як завжди.

  • 2007.04.02 | stefan

    Президент підписав Указ про розпуск ВР 01.04.2007. неоднократно



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".