МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українці Чикаґо вимагають розпустити Верховну Раду

04/02/2007 | Майдан-ІНФОРМ
1-го квітня 2007 року з ініціативи Української Громадської Організації „Помаранчева хвиля” відбувся мітинг української громади Чикаго, США із зверненням до Президента України Віктора Ющенка розпустити Верховну Раду України На мітингу прийнята відповідна резолюція

Резолюція мітингу української громади м. Чікаго від 1 квітня 2007 року.

Українці Чікаго, як і всі свідомо-патріотичні сили в Україні, не можуть стояти осторонь подій, які відбуваються в державі.

Ще 23 липня 2006 р. на мітингу громади українці Чікаго вимагали від Президента України В. Ющенка дострокового розпущення Верховної Ради і призначення нових парламентських виборів в Україні. 6 серпня 2006 р. громада Чікаго на мітингу-протесті знову висловила своє незадоволення діями Президента про подання ним кандидатури В. Януковича на посаду прем’єр-міністра України.

Внаслідок приходу до влади комуністично-кримінальних структур, в державі де нехтуються закони і Конституція України, створилась ситуація загрози втрати незалежності, єдиної державної мови, вимріяної свободи і демократії. Шляхом підкупу та шантажу в Верховній Раді формується конституційна більшість, кінцева мета якої усунути від влади Президента В. Ющенка, змінити державний устрій України.

Ми, закордонні українці, вимагаємо від депутатівУкраїни, які прийшли до Верховної Ради за списками національно-демократичних сил і котрі зрадили своїх виборців, приєднавшись до антиукраїнської коаліції, скласти повноваження народних обранців негайно. Не можуть зрадники народу правити державою, творити закони, вирішувати долю України, наших дітей і внуків.

Президент України Віктор Ющенко завжди повинен пам’ятати: Бог, Народ і Майдан наділили його святим правом зберегти незалежність і демократію в Україні, захистити український народ від російського ярма.

В черговий раз українці Чікаго вимагають від Президента проявити рішучість і розпустити Верховну Раду, призначити дострокові парламентські вибори.

А національно-демократичні сили закликаємо об’єднатись навколо національної ідеї побудови держави і врятувати Україну від загрози втрати її незалежності.

Українська громада м. Чікаго, США

Відповіді

 • 2007.04.02 | Артемчук Іван

  Re: Українці Чикаґо вимагають розпустити Верховну Раду

  З яких це пір, американці, які ледь-ледь варнякають по чомусь ледве схожому на українську мову, дозволяють собі втручання у внутрішні справи України? :((
  Те, що їхні вони чи їхні родичі колись потікали на Захід, як щури, залишивши свою землю напризволяще, не дає їм права вирішувати подальшу долю України.
  Сподіваюсь, що Ющенку вистачить розуму ігнорувати такі речі :(
 • 2007.04.02 | IBAH

  Re: Українці Чикаґо вимагають розпустити Верховну Раду

  Приєднуюсь до вимог Українців Чікаго
 • 2007.04.02 | Олександр

  Re: Українці Чикаґо вимагають розпустити Верховну Раду

  "Свалил" в штаты-сиди спокойно и не указывай как нам жить. Если такой патриот-приезжай и помогай .


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua