МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Час "Гапонів" таки настав

04/02/2007 | дідусь
Я вже не раз намагався довести гарячим головам, на цьому форумі, що дострокові вибори, сьогодні, - це провокація, чистої води гапоновщина, яка прризведе лише до посилення влади регіоналів.
Переважна більшість людей сьогодні налашьтовані проти виборів і це буде одним із козирів на якому зіграють регіонали, щоб завоювати виборця. До того ж виборець, який вже розчарувався у помаранчевих, ще не втратив віру у регіоналів, а тому ці вибори будуть - нищівною поразкою для помаранчевих.
Сьогодні регіонали "по просьбє" соціалістів і комуністів "ізображають" що вони проти виборів, проте, обьєктивно навряд чи вони проти будуть вчиняти серйозні дії і перед цим чудово попіарившись на антивиборній пропоганді - підуть на дострокові вибори.
Біда в тому, що коли регіонали переможуть на цих виборах, то у президента вже не буде ніяких козирів щоб розпустити парламент, коли для цього дійсно складуться сприятливі умови. Бо регіонали скажуть - "ребята ви заї..бали". Ви хотіли перевиборів - ви їх отримали. Народ знову підтвердив довіру до нас (та ще й не доведи господи у більшому розмірі). І тоді вже Ющенка точно запхають у дупу, якщо він надумає ще одні перевибори робити (поки не оберуть такий парлламент який буде його влаштовувати, саме його, а не виборців).
З опонентами, які впевнені, що народ воспилає любовью к Юлє і Вітє (пасічнику) наперід пропоную угоду - якщо після виборів у травні пропорція в парламенті зміниться на користь помаранчевих, я офіційно зобовязуюсь визнати себе недалекоглядним, людиною нездатною аналітично мислити, аналізувати, тобто людиною в політиці примітивною і недалекою, а відтак зобовязуюсь покинути цей форум і більше ніколи не приймати на ньому участь у будь яких дискусіях.
Проте, всім хто має бажання мені заперечити і дискусувати, прошу взяьти і на себе такі ж зобовязання, що якщо пропорція представництва у ВР зміниться на користь регіоналів, та партій що їх підтримають (тобто якщо нова синя коаліція зросте), то щоб і мої опоненти визнали себе провокаторами, гапонами, які не гідні сунути свого носа у політичні дискусії, та покинули цей форум.
Звичайно, я не можу змусити своїй опонентів приставати на це парі, проте, якщо людина відповідає за свої слова і переконання і є людина честі, то чом би не пристати на це парі?

Відповіді

 • 2007.04.02 | Moro

  Ну то ховайся!

 • 2007.04.02 | Shooter

  Re: Час "Гапонів" таки настав

  дідусь пише:
  >
  > Біда в тому, що коли регіонали переможуть на цих виборах, то у президента вже не буде ніяких козирів щоб розпустити парламент

  По-перше, регіонали швидше програють вибори, ніж виграють. Більше того - якщо (не дай Боже) буде кров, то не виключаю, що дехто замість депутатської лави попаде на тюремну.

  Ну і по-друге - В БУДЬ-ЯКОМУ випадку ригіони з пацанамі на підтанцьовках 300 голосів не отримають. В разі ж "повзучого путчу" вони би в травні їх вже мали.

  Тому у будь-якому, навіть у найгіршому випадку, перевибори - виграш для помаранчевих в порівнянні з "прямуванням ситуації".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.02 | дідусь

   Re: Час "Гапонів" таки настав

   Shooter пише:
   > По-перше, регіонали швидше програють вибори, ніж виграють. Більше того - якщо (не дай Боже) буде кров, то не виключаю, що дехто замість депутатської лави попаде на тюремну.


   Щутере, Ви провокатор чи людина яка відповідає за свої слова?
   Якщо "людина слова" - то чи згодні пристати на моє парі?   > Ну і по-друге - В БУДЬ-ЯКОМУ випадку ригіони з пацанамі на підтанцьовках 300 голосів не отримають. В разі ж "повзучого путчу" вони би в травні їх вже мали.
   >
   > Тому у будь-якому, навіть у найгіршому випадку, перевибори - виграш для помаранчевих в порівнянні з "прямуванням ситуації".   може одразу 300 і не наберуть, але наьеруть більше чим мали, а значить "підтянутись" ло 300 голосів їм буде легше. А підтянуться - не сумнівайтесь.
   Бо у списках як несунів так і БЮту ви побачите ті ж самі (чи подібні їм) бізнесові морди (які покупляють собі міста у "непродажних" "любих друзів" і Тимошенко (яка вже рвала на собі кофточку, що відповідає за кожного у списку БЮТ - а тепер воліє не згадувати ці свої завіряння) і які апріорі, не можуть бути в опозиції.
   Крім того, хай і ненабравщи одразу 300 голосів, але перемігши на виборах - збільшивши кількість своїх депутатів та пропорцію на свою користь, регіонали отримають колосальну моральну, політичну і електоральну перевагу і тепер уже цацькатись з помаранчевими не будуть і ющенком також.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.02 | stesin

    Діло говорите, дідусю.

   • 2007.04.02 | Shooter

    Re: Час "Гапонів" таки настав

    дідусь пише:
    > Shooter пише:
    > > По-перше, регіонали швидше програють вибори, ніж виграють. Більше того - якщо (не дай Боже) буде кров, то не виключаю, що дехто замість депутатської лави попаде на тюремну.

    > чи згодні пристати на моє парі?
    Яке саме? Пропонуйте.

    > > Ну і по-друге - В БУДЬ-ЯКОМУ випадку ригіони з пацанамі на підтанцьовках 300 голосів не отримають. В разі ж "повзучого путчу" вони би в травні їх вже мали.
    > >
    > > Тому у будь-якому, навіть у найгіршому випадку, перевибори - виграш для помаранчевих в порівнянні з "прямуванням ситуації".
    >
    >
    >
    > може одразу 300 і не наберуть, але наьеруть більше чим мали,

    На чому саме грунтується Ваша впевненість, що СРАКа побєдіт?Розкажіть! Бо рейтинги кажуть протилежне - наберуть менше, ніж мали (а Мороз пролетить, якщо братва не пригріє).

    > Бо у списках як несунів так і БЮту ви побачите ті ж самі (чи подібні їм) бізнесові морди (які покупляють собі міста у "непродажних" "любих друзів" і Тимошенко (яка вже рвала на собі кофточку, що відповідає за кожного у списку БЮТ - а тепер воліє не згадувати ці свої завіряння) і які апріорі, не можуть бути в опозиції.

    Якщо станеться так, як Ви кажете, тоді мені шкода буде лише країни. Проте, всі останні події свідчать якраз про протилежне - що нові списки і БЮТу, і НСНУ будуть суттєво якіснимішими.

    > Крім того, хай і ненабравщи одразу 300 голосів, але перемігши на виборах - збільшивши кількість своїх депутатів та пропорцію на свою користь,

    Ще раз питаюся - поясніть мені на чому грунтується Ваша впевненість. На кількаразовому підвищенні тарифів?

    А от в тому, що до червня бандюки таки би мали 300 голосів - в мене майже 100 відсоткова впевненість.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.03 | ilia25

     Ну так чого ви так боїтесь відповісти за свої слова?

     Shooter пише:
     > На чому саме грунтується Ваша впевненість, що СРАКа побєдіт?

     По-перше на тому, що ви злякались парі з дідусем.
     По-друге на тому, що опозиція увесь цей час змарнувала на пошуки напівлегальних шляхів до влади, замість формування суспільних настроїв проти уряду. А народ не фраєр, він усе бачить.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.04.04 | Shooter

      Бла-бла-бла

      ilia25 пише:
      > Shooter пише:
      > > На чому саме грунтується Ваша впевненість, що СРАКа побєдіт?
      >
      > По-перше на тому, що ви злякались парі з дідусем.

      Цитату, будь-ласка.

      > По-друге на тому, що опозиція увесь цей час змарнувала на пошуки напівлегальних шляхів до влади, замість формування суспільних настроїв проти уряду. А народ не фраєр, він усе бачить.

      Ілля, вибачайте, але Ви таки ідіот. Скупівля голосів у ВР бандюками є легалним шляхом до (необмеженої) влади???

      Повторюю ще раз: долбойоби з СРАКи, якби мали хоч трішки клепки в голові, "плавали" би собі на рівні 250+- депутатів - і спокійно би дочекалися 2011.

      А так - тупість і жадність фраєрів погубила.
 • 2007.04.02 | stesin

  Згоден з вашим баченням ситуації.

 • 2007.04.02 | Tatarchuk

  дідусеві - заперечення

  По-перше ви пишите про якийсь електорат який розчарувався в помаранчах та не розчарувався в голубих. В житті таких не бачив хто з помаранчових перетворився на електорат голубих. тим більше масово.

  По-друге поміркуйте самі чому голубиє так панічно не хочуть перевиборів.

  по-треттє - гапон вів не на битву чи конфлікт а на поклонєніє цареві.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.03 | ilia25

   І ви поміркуйте

   Tatarchuk пише:
   > По-друге поміркуйте самі чому голубиє так панічно не хочуть перевиборів.

   Тому, що замість про-європейського Мороза їм доведеться формувати коаліцію з ФСБшною Вітренко. Тобто ділитись з Пуціним -- і грошами, і заводами.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.03 | Pavlo Z.

    А я кажу - всі козли.

    Бо ми для них - капуста.
 • 2007.04.02 | Hoja_Nasreddin

  Діду, женете пургу, і Ви це знаєте !!!

 • 2007.04.03 | BIO

  Час пургену таки настав

  Ці пацані ще повийобуються войовничо на екранах і підуть не на
  вибори, а таки, дійсно на нари довічно - тому передвиборчий
  ландшафт може буде виглядати як майже первісний місячний
  і одинока екс-опозиція буде втикати своі прапорці беззастережно
  де схоче, отакоє-от селяві...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.03 | дідусь

   Re: Час пургену таки настав

   Нє бля, - так хоч один із "тататрчуків" та "шутерів" згодиться на моє парі?
   Робяти, якщо ви начитались "соцопитань" з яких начебто автортет помаранчевих росте небаченими темпами (і вірить у це), то чому ні один з моїх критиків не пристав на моє парі (Шутере не прикидайтесь дурником - моя пропозиція чітко викладена на початку теми).
   Враховуючи той фактор, що ні один з "критиків" так і не погодився на моє парі, я роблю висновок, що помаранчеві "пєвци" самі не вірять у те, що ці вибори змінять розклад у ВР на користь БЮТ та НСНУ.
   Чому ж вони так гаряче виступають за перевибори (зараз) - або вони й самі себе обманюють надіючись лише на чудо, або вони із тієї когорти яка умудряється трошки заробити на виборах, а тому їм плювати на їх результат - головне щоб вони проводились.
   Щодо Ющенка, то мені здається він переблефував, можливо він дума лише по максимуму лякати регіоналів і Мороза перевиборами, але дякуючи сраколтизм і сам повірив у можливість ними щось змінити.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.03 | дідусь

    Сраколизи - як головна біда укранської політики

    Така природа людини, що вона не любить тих, хто їй приносить неприємні звістки, чи говорить неприємні речі.
    Особливо цією рисою наділені політики, люди часто особливо впевнені в своїй геніальності та ексклюзивності, а тому саме політики не люблять та небажають чути тих хто ставить під сумнів їх таланти, та любов до нього народу (а як народ може не любити таку видатну особистість).
    В результаті всього цього, тих хто не лиже, з часом дистанціюють від "вождя", включно і з тими хто був опорою політика і в важкі часи, а навколо "вождя" залишається масне коло липких сраколизів здатних і готових говорити "вождю" лише те, що останному чути приємно, те що той, підсвідомо хоче чути.
    В результаті ні один із сраколизів ніколи не скаже вождю неприємні речі, наприклад що його рейтинг падає (якщо таке є), чи що рейтинг конкурентів росте швидше чим у "вождя". Ні, сраколиз цього ніколи не скаже, бо йому ситно і тепло біля кормушки вождя і втрачати її він не збирається.
    В результаті цього, наші політичні вожді, включаючи помаранчевих, можливо цілком щиро вірять, що народ жде не діждеться як проголосувати за свого возлюблєного вождя та його політичну силу.
    На жаль холодний душ, який отримали Несуни весною 2006 року, коли вони отримали всього третє місце (сподіваючись хоча б на друге, щиро вірячи що можуть очікувати і перше), швидко забувається (під солодкі співи сраколизів) і вожді знову починають жити ілюзіями, які україну та її демократичні перспекитиви до добра не доведуть.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.03 | дідусь

     Толку мало з авантюри, в яку ніхто не вірить

     А зі мною так ніхто і не наважився укласти парі.
     Це значить, що всі пропомаранчеві крикуни цього форуму і самі не вірять у перемогу - але ж як хохоряться!!! (намагаючись ізобразіть добру міну, при програшній грі)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.04.04 | OlalaZhm

      Re: Толку мало з авантюри, в яку ніхто не вірить

      Просто ніхто не хоче діда вводити в розходи
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.04.04 | дідусь

       Re: Толку мало з авантюри, в яку ніхто не вірить

       OlalaZhm пише:
       > Просто ніхто не хоче діда вводити в розходи


       Пане OlalaZhm уважно прочитайте тему - я ж не на гроші пропонував парі, а, по суті, на визнання власної неправоти і правоти опонента.
       Тим не менше мої опоненти (до яких я відношу всіх хто радується теперішнім перевиборам) бояться спорити - значить відчувають, що не праві.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.04.04 | один_козак

        От у чому я з вами не згодний

        Я бачу ще один позитив у розпуску Ради. Він полягає в тому, що створено прецедент, коли "жуліків", як каже Жирік, розігнали в час, коли вони показали себе. На подив рішучим (хоча й юридично сумнівним) президентським рухом обрубано тенденцію до все більш впевненого витирання "обранцями" ніг об їхній електорат. Хто зна, чим воно закінчиться. Дуже імовірно, що все вийде на гірше. Але один позитив - "кідалово" просто так не минуло. Виникли з ним ускладнення. Ну, хоч це приємно. Може, на майбутнє когось чогось трохи навчить?(+???)
 • 2007.04.04 | один_козак

  Геть антифорумну гапонівщину!

  Дідусю, я великою мірою згодний з вашою оцінкою ситуації. Можливо, навіть 100% за змістом, тільки дещо сумніваюся.

  Але парі ваше - антифорумне. )))
  Виходить, що у будь-якому випадку форум Майдану має втратити цікавих дописувачів. Побийтеся краще на ящик коньяку.)))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua