МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не смішно, але про війну

04/03/2007 | Боррачо
Звісно, що ситуація цілком може скінчитись банальним фарсом та черговими перемовинами.

Але - не обов`язково.

Цікаво, чи уявляє собі панство, що таке "громадянський кофлікт", або "невелика переможна війна" (терміни, що їх наразі рясно розкидано по інтернету)?

Мені доводилося бачити руїни Грозного, Бейруту, Ель-Кунейтри, тощо. Свого часу це були мирні й квітучі міста.

Хіба наші життя настільки дешеві, щоби жертвувати ними заради інтересів Ющенка чи Януковича, Тимошенко й Мороза, Ахметова й Коломойського?

Отже, любі друзі - ви справді розумієте, що є війна?

Публіку, яка сидить десь за океаном, і потирає лапки перед ТБ у очікуванні видовищного шоу, прошу не турбуватись. Це питання до тих, кто живе в цій країні.

Відповіді

 • 2007.04.03 | Українець, громадянин України

  Re: Не смішно, але про війну

  Боррачо пише:
  > Звісно, що ситуація цілком може скінчитись банальним фарсом та черговими перемовинами.
  >
  > Але - не обов`язково.
  >
  > Цікаво, чи уявляє собі панство, що таке "громадянський кофлікт", або "невелика переможна війна" (терміни, що їх наразі рясно розкидано по інтернету)?
  >
  > Мені доводилося бачити руїни Грозного, Бейруту, Ель-Кунейтри, тощо. Свого часу це були мирні й квітучі міста.
  >
  > Хіба наші життя настільки дешеві, щоби жертвувати ними заради інтересів Ющенка, Януковича, Тимошенко й Мороза, Ахметова й Коломойського?
  >
  > Отже, любі друзі - ви справді розумієте, що є війна?
  >
  > Публіку, яка сидить десь за океаном, і потирає лапки перед ТБ у очікуванні видовищного шоу, прошу не турбуватись. Це питання до тих, кто живе в цій країні.

  Розуміємо. Ми готові воювати зі злочинцями, щоб ті опинилися нарешті там, де зазвичай тримають злочинців. Руїн не буде, хіба що руїни ВР і 262 тіла під ними.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.03 | Боррачо

   Re: Не смішно, але про війну

   Українець, громадянин України пише:
   > Боррачо пише:
   > > Звісно, що ситуація цілком може скінчитись банальним фарсом та черговими перемовинами.
   > >
   > > Але - не обов`язково.
   > >
   > > Цікаво, чи уявляє собі панство, що таке "громадянський кофлікт", або "невелика переможна війна" (терміни, що їх наразі рясно розкидано по інтернету)?
   > >
   > > Мені доводилося бачити руїни Грозного, Бейруту, Ель-Кунейтри, тощо. Свого часу це були мирні й квітучі міста.
   > >
   > > Хіба наші життя настільки дешеві, щоби жертвувати ними заради інтересів Ющенка, Януковича, Тимошенко й Мороза, Ахметова й Коломойського?
   > >
   > > Отже, любі друзі - ви справді розумієте, що є війна?
   > >
   > > Публіку, яка сидить десь за океаном, і потирає лапки перед ТБ у очікуванні видовищного шоу, прошу не турбуватись. Це питання до тих, кто живе в цій країні.
   >
   > Розуміємо. Ми готові воювати зі злочинцями, щоб ті опинилися нарешті там, де зазвичай тримають злочинців. Руїн не буде, хіба що руїни ВР і 262 тіла під ними.

   За ціми "злочинцями" стоять 15 мільйонів виборців. І вмирати на вулицях будуть саме вони, але аж ніяк не Мороз з Ахметовим. І з іншого боку, у разі конфлікту, сотнями жертв теж не обійдеться (хіба що, в "кращому" випадку). І серед ціх помаранчових трупів не буде ані Третякова, ані Порошенка, я вас запевняю.

   Ні, ваше ставлення до загрози війни є неприпустимо легковажним.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.03 | Українець, громадянин України

    Re: Не смішно, але про війну

    15 млн. людей захищатимуть зрадників та злочинців? Особливо виборці Мороза!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.03 | Боррачо

     Re: Не смішно, але про війну

     Ні не 15. І навіть не мільйон. Але й ста тисяч більш-меньш активних учасників "громадянського конфлікту" цілком вистачить, щоби перетворити цю країну на таку пустку, яка вам і в кіно не снилася.

     Українець, громадянин України пише:
     > 15 млн. людей захищатимуть зрадників та злочинців? Особливо виборці Мороза!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.04.03 | ziggy_freud

      ваша цифра теж взята зі стелі.

      Боррачо пише:
      > Ні не 15. І навіть не мільйон. Але й ста тисяч більш-меньш активних учасників "громадянського конфлікту" цілком вистачить, щоби перетворити цю країну на таку пустку, яка вам і в кіно не снилася.

      В 2004му теж теоретично могло початись. Але не почалось.
      Так само, теоретично могло початись, якби владу захопила "коаліція". 300 голосів в ВР, Президента - в сад, і - громадянська війна з сотнею тисяч більш-менш активних учасників.

      Давайте визначимось, яка саме активність мається на увазі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.04.03 | Боррачо

       Re:

       ziggy_freud пише:
       > Боррачо пише:
       > > Ні не 15. І навіть не мільйон. Але й ста тисяч більш-меньш активних учасників "громадянського конфлікту" цілком вистачить, щоби перетворити цю країну на таку пустку, яка вам і в кіно не снилася.
       >
       > В 2004му теж теоретично могло початись. Але не почалось.

       В 2004-му була зовсім інша ситуація. Це хіба що бджоляр не розуміє.

       > Так само, теоретично могло початись, якби владу захопила "коаліція". 300 голосів в ВР, Президента - в сад, і - громадянська війна з сотнею тисяч більш-менш активних учасників.

       То що, треба наслідувати цілям та діям Януковича?

       > Давайте визначимось, яка саме активність мається на увазі.

       Я маю на увазі активність зразка 1993 року.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.04.03 | ziggy_freud

        цілі Ю. та Я. різні

        Боррачо пише:
        > В 2004-му була зовсім інша ситуація. Це хіба що бджоляр не розуміє.

        або почесний голубятник і майже гітарист Янукович. Або поет-графоман Мороз. Давайте спробуємо без ярликів.

        > То що, треба наслідувати цілям та діям Януковича?

        Запобігти повному захопленню влади "коаліцією" можна, лише позбавивши коаліціянтів частини узурпованих ними повноважень. ВР надовго дискредитувала в принципі гарну ідею парламентсько-президентської форми правління.

        Ціль Януковича: донецьким - все, іншим - дотримання процедури.

        Ціль Юща: завадити переходку влади в одні руки. Якби він хотів диктаторських повноважень, не став би так довго тягнути з розпуском.

        Ющ довго намагався налагодити мирне співіснування. На думку багатьох, навіть задовго. А у відповідь отримав від донецького клану велику волохату дулю. Разом з ним отримали таку саму дулю всі, хто голосував за інші партії. Тобто дві третини виборців. Такі речі мають бути вчасно зупинені.

        > Давайте визначимось, яка саме активність мається на увазі.

        > Я маю на увазі активність зразка 1993 року.

        1. Україна - не Росія (с) самі знаєте хто
        2. Якщо 2007й рік не 2004й, то тим більш не 1993й
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.04.03 | Боррачо

         Невже?

         Цілком згоден з Вами - краще обійтися без бджолярів та графоманів.
         Але змальований Вами пасторальний портет чесного та сумлінного Ющенка видається мені відверто наївним. Бо я дещо знаю про політику у цій країні, та про політику цієї людини зокрема. Тож, будемо відверті - наразі ми є свідками загострення у протистоянні двох угруповань пануючого класу (або еліт, якщо це комусь більше подобається). Кінцевий результат цього протистояння, у будь якому випадку, аж ніяк не покращить життя переважної більшості українців.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.04.03 | ziggy_freud

          щодо протистояння

          Боррачо пише:
          > Але змальований Вами пасторальний портет чесного та сумлінного Ющенка видається мені відверто наївним. Бо я дещо знаю про політику у цій країні, та про політику цієї людини зокрема.

          Я сумніваюсь, що хтось з політиків взагалі може бути білим і пухнастим. Там, де професія потребує бути слизьким і захисного кольору, бажано змінного ;-)

          Але можна порівняти реальні результати правління обох для середнього класу, до якого відношу і себе. ПР - партія великого промислового капіталізму. Я навіть мовчу про кримінал, бо домовились без ярликів. Вони досі живуть в минулому столітті. Спробуйте пояснити Азарову, що таке "економіка, базована на знаннях". Він скаже: в странє ніхватаєт токарєй. Догонім і пєрєгонім 1913 год :-Х

          > Тож, будемо відверті - наразі ми є свідками загострення у протистоянні двох угруповань пануючого класу (або еліт, якщо це комусь більше подобається). Кінцевий результат цього протистояння, у будь якому випадку, аж ніяк не покращить життя переважної більшості українців.

          Угрупувань більше. Протистояння дійшло до фази, коли донецькі все підгрібають під себе. А що не їдять, те надкусюють. Якщо в країні буде менше мільярдерів і більше мільйонерів, це піде їй на користь.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.04.03 | Боррачо

           Re: щодо протистояння

           ziggy_freud пише:
           > Але можна порівняти реальні результати правління обох для середнього класу, до якого відношу і себе. ПР - партія великого промислового капіталізму. Я навіть мовчу про кримінал, бо домовились без ярликів. Вони досі живуть в минулому столітті. Спробуйте пояснити Азарову, що таке "економіка, базована на знаннях". Він скаже: в странє ніхватаєт токарєй. Догонім і пєрєгонім 1913 год :-Х

           Послухайте, Ви ж розумна людина. Тільки не кажіть мені, що Ви справді вірите у т.з. "постіндустріальне суспільство". Це ж звичайнісенький собі міф - бо вся так звана постіндустріальність компенсована потогонними фабриками Третього світу, де тубільці досі живуть та працюють в умовах енгельсового "Становища робітничого класу в Англії". Починаючи з кінця 90-х, пвсля першої хвилі антиглобалізму порядні люди в європах про цей термін навіть й згадати соромляться.

           > > Тож, будемо відверті - наразі ми є свідками загострення у протистоянні двох угруповань пануючого класу (або еліт, якщо це комусь більше подобається). Кінцевий результат цього протистояння, у будь якому випадку, аж ніяк не покращить життя переважної більшості українців.

           > Угрупувань більше. Протистояння дійшло до фази, коли донецькі все підгрібають під себе. А що не їдять, те надкусюють. Якщо в країні буде менше мільярдерів і більше мільйонерів, це піде їй на користь.

           Тобто, Ви відчуєте певне полегшення, коли Коломойський обжене Ріната у національному рейтингу мільярдерів? :) Бо т.з. опозиція аж ніяк не проти мільярдерів, як явища - вона лише проти окремих представників вітчизняного олігархату. Бо треба ж чай з кимось міністрові пити? ;-)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.04.03 | ziggy_freud

            тоді індустріальне суспільство теж міф

            Боррачо пише:
            > Послухайте, Ви ж розумна людина. Тільки не кажіть мені, що Ви справді вірите у т.з. "постіндустріальне суспільство". Це ж звичайнісенький собі міф -

            індустріальне суспільство теж було міфом. З точки зору тих, хто вручну вирощував рис, або полював на тюленів. І досі ним є. Приклад такої "логіки": для вас Венесуела є, бо ви там були. А для мене нема. Є тільки Європа включно з Кавказом і трохи азіатської Росії ;-)

            багато проявів глобалізації мене дратують просто як людину, незалежно від політики. Але варто визнати їх існування. Також є "цифрова нерівність" в доступі до інформаційних технологій. Яку визнають самі глобалізатори, і дехто навіть намагається з нею боротись. Під це даються реальні гроші.

            > Тобто, Ви відчуєте певне полегшення, коли Коломойський обжене Ріната у національному рейтингу мільярдерів? :) Бо т.з. опозиція аж ніяк не проти мільярдерів, як явища

            Якщо Коломойський просто замінить собою Ахметова, треба буде боротись вже з Коломойським. Головне, щоб одна велика "акула імперіалізму" не проковкнула всіх інших. Зокрема, чим більша концентрація грошей в одніх руках, тим менші зарплати найманих працівників.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.04.03 | Боррачо

             а воно і є міфом

             і.с. - антиісторична категорія.

             ziggy_freud пише:
             > Також є "цифрова нерівність" в доступі до інформаційних технологій. Яку визнають самі глобалізатори

             Дуже вірне зауваження.

             > Якщо Коломойський просто замінить собою Ахметова, треба буде боротись вже з Коломойським. Головне, щоб одна велика "акула імперіалізму" не проковкнула всіх інших. Зокрема, чим більша концентрація грошей в одніх руках, тим менші зарплати найманих працівників.

             Теж вірно, але дещо спрощено. Влада купи дрібних буржуа нічим не ліпша для робітників за владу кількох десятків олігархів. А якщо й ліпша, то не за суттю, а в дуже дрібних деталях.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.04.03 | ziggy_freud

              от саме за ці деталі і борються опортуністи

              Боррачо пише:
              > і.с. - антиісторична категорія.

              Наша суперечка приймає надто теоретичний характер. Я читав декого з сучасних соціологів, і сам досліджував вітчизняну ситуацію.

              > Влада купи дрібних буржуа нічим не ліпша для робітників за владу кількох десятків олігархів. А якщо й ліпша, то не за суттю, а в дуже дрібних деталях.

              свого часу вони виторгували собі в буржуїв досить пристойні умови життя, не змінюючи класової структури суспільства. І в багатьох країнах змусили "злочинну владу", сто років тому аналогічну донецькому клану, рахуватись з собою. Схоже, ви радикальніші за них. Теж маєте право на свої погляди.

              До пики дрібного власника кожен може дотягнутись самостійно. Тому він змушений поводити себе пристойно, зокрема, дотримуватись свого слова. Назвіть це дрібнобуржуазною мораллю ;-)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.04.03 | Боррачо

               Re: от саме за ці деталі і борються опортуністи

               ziggy_freud пише:
               > Боррачо пише:
               > > і.с. - антиісторична категорія.
               >
               > Наша суперечка приймає надто теоретичний характер. Я читав декого з сучасних соціологів, і сам досліджував вітчизняну ситуацію.

               Аналогічно.

               > > Влада купи дрібних буржуа нічим не ліпша для робітників за владу кількох десятків олігархів. А якщо й ліпша, то не за суттю, а в дуже дрібних деталях.
               >
               > свого часу вони виторгували собі в буржуїв досить пристойні умови життя, не змінюючи класової структури суспільства. І в багатьох країнах змусили "злочинну владу", сто років тому аналогічну донецькому клану, рахуватись з собою.

               Вони виторгували ці умови за рахунок експулатації мешканців 3-го світу, куди переїхали індустріальні підприємства євро-американсього капіталу. Робітники 1-го світу отримують певний процент з цього відвертого грабунку переферійного робітництва. Фактично, буржуазія купує їхню лояльність за наш з вами рахунок.

               > Схоже, ви радикальніші за них. Теж маєте право на свої погляди.

               На жаль, цю приємну для мене думку поділяють далеко не всі дрібні буржуа ;)

               > До пики дрібного власника кожен може дотягнутись самостійно. Тому він змушений поводити себе пристойно, зокрема, дотримуватись свого слова. Назвіть це дрібнобуржуазною мораллю ;-)

               Як на мене, нам загрожує альянс дрібних буржуа із певним олігархічним прошарком. Власне, щось подібне свого часу й зруйнувало ліберальну систему Веймара :) Демонічна сила, як зауважив класик.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2007.04.03 | ziggy_freud

                Україна не Німеччина

                Боррачо пише:
                > Вони виторгували ці умови за рахунок експулатації мешканців 3-го світу, куди переїхали індустріальні підприємства євро-американсього капіталу. Робітники 1-го світу отримують певний процент з цього відвертого грабунку переферійного робітництва. Фактично, буржуазія купує їхню лояльність за наш з вами рахунок.

                Хто заважає українцям боротись за свої економічні права? Хіба що їх власне нерозуміння цих прав. Он навіть французьке посольство сьогодні бастує ;-) Я здогадуюсь, на чому саме нас дурять глобалісти, але радянська влада дурила сильніше. 1991й в цьому сенсі був як відміна кріпацтва. Хто не зрозумів суті змін, лишився працювати на панщині. І сильно прогадав.

                Я не проти щоб шахтарям або трактористам нормально платили, але чому їм платять мало, питання до роботодавців.

                > Як на мене, нам загрожує альянс дрібних буржуа із певним олігархічним прошарком. Власне, щось подібне свого часу й зруйнувало ліберальну систему Веймара :)

                Україна не втрачала імперію, це імперія втратила Україну :-). Економічна криза закінчилась. Прибічників крайньо правих менше, ніж зараз в Австрії або Німеччині, і вони не представлені у владі. Харизматичних хвігур серед них не спостерігається. А який же хвашизм без хвюрера???
 • 2007.04.03 | Pavlo

  Хто буде захищати зрадників, які перейшли в чужий табір ?

  За своїх можно просто ще раз проголосувати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.03 | Боррачо

   Ви вперто дивитесь на ситуацію лише із свого боку

   Бо це для вас вони "зрадники". А якійсь одурений шахтар завтра піде за "свого" директора на якусь там барикаду. Де зіштовхнеться із так само одуреним галицьким безробітним.

   Адже чуби трещать лише в холопів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.03 | Hoja_Nasreddin

    Те що пишете називається СЛОВОБЛУДІЄМ!

    1.До чого тут Грозний? Яке відношення боротьба чечнців за свою незалежність має до нашої ситуації?
    2.Хто любить Януковича - йде й голосує за нього!

    Отож, не вішайте локшину і не пересмикуйте, Революціонер йопересете.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.03 | ziggy_freud

    ситуація з чужого боку

    як фаховий психолог я сильно сумніваюсь в здатності людини дивитись з якогось боку, крім свого власного. Ми здатні лише на гіпотези щодо чужої точки зору.

    Боррачо пише:
    > Бо це для вас вони "зрадники". А якійсь одурений шахтар завтра піде за "свого" директора на якусь там барикаду. Де зіштовхнеться із так само одуреним галицьким безробітним.

    ви впевнені, що робітники зараз підуть на барикаду за свого директора, а не проти? Я давно підозрюю, що промисловий пролетаріат став реакційним класом, але, НМД, не настільки. Проплачені мітинги - реально. Військові дії силами пролетаріату - навряд.

    Тим більш, що директор шахти схильний домовитись з владою. "Бізнес не може бути в опозиції". Хто це казав, помаранчевий чи баклажановий політик?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.03 | Боррачо

     Re: ситуація з чужого боку

     ziggy_freud пише:
     > ви впевнені, що робітники зараз підуть на барикаду за свого директора, а не проти?

     На жаль, впевнений. Пролетаріат все ще схильний визначати ворогів за мовною чи религійною ознакою (наслідки багаторчної цілеспрямованої пропаганди). Наші робітники є слухняним об`єктом маніпулювання з боку еліт.

     > Тим більш, що директор шахти схильний домовитись з владою. "Бізнес не може бути в опозиції". Хто це казав, помаранчевий чи баклажановий політик?

     Це й є цілком ймовірний сценарій фарсу, про який я теж згадував вище.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.04.03 | ziggy_freud

      Re: ситуація з чужого боку

      Боррачо пише:
      > ziggy_freud пише:
      > > ви впевнені, що робітники зараз підуть на барикаду за свого директора, а не проти?
      >
      > На жаль, впевнений. Пролетаріат все ще схильний визначати ворогів за мовною чи религійною ознакою

      Ви частково праві. Я б сформулював так: в робітників дуже сильно виражений поділ на своїх і чужих. Але заводські манагери частіше сприймаються як чужі. Навіть кваліфіковані і чорнороби між собою рідко тусують. Якщо не земляки з села...

      > (наслідки багаторчної цілеспрямованої пропаганди). Наші робітники є слухняним об`єктом маніпулювання з боку еліт.

      так. Доки маніпулятори самі не починають плутати, за що смикати.

      Отже, ймовірність виходу на барикади є, але поки вона нижче, ніж в 2004му.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.04.03 | Боррачо

       Re: ситуація з чужого боку

       ziggy_freud пише:
       > Боррачо пише:
       > > ziggy_freud пише:
       > > > ви впевнені, що робітники зараз підуть на барикаду за свого директора, а не проти?
       > >
       > > На жаль, впевнений. Пролетаріат все ще схильний визначати ворогів за мовною чи религійною ознакою
       >
       > Ви частково праві. Я б сформулював так: в робітників дуже сильно виражений поділ на своїх і чужих. Але заводські манагери частіше сприймаються як чужі. Навіть кваліфіковані і чорнороби між собою рідко тусують. Якщо не земляки з села...

       Ви теж праві. І одного разу цей поділ на своїх та чужих зміститься із мовно-конфесіональної площини у царину соціальної ідентифікації, що стане поштовхом до боротьби за класові інтереси.

       Але поки що наші робітники - гарматне м`ясо манагерів з обох таборів.

       > > (наслідки багаторчної цілеспрямованої пропаганди). Наші робітники є слухняним об`єктом маніпулювання з боку еліт.
       >
       > так. Доки маніпулятори самі не починають плутати, за що смикати.
       >
       > Отже, ймовірність виходу на барикади є, але поки вона нижче, ніж в 2004му.

       Сподіваюсь.
    • 2007.04.03 | alx_1904

     Они пойдут не за директора а против "бандер"

     или вы сомневаетесь?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.04.03 | Shooter

      Якщо дятли з ПРУ будуть і надалі ...

      ...розкручувати байки про "злих бандер", то їх чекає нєказістая доля дурнуватої Наташі.

      В цьому не сумнівайтеся.
     • 2007.04.03 | ziggy_freud

      я таки да сомневаюсь

      alx_1904 пише:
      > или вы сомневаетесь?

      причини сумнівів детальніше викладено в розмові з тов. Бораччо.
   • 2007.04.03 | Pavlo

    За Кінаха чи Головатого на барикади ?

    Боррачо пише:
    > Бо це для вас вони "зрадники".

    Для мене зрадники ті депутати, з якими регіони попередньо домовились про перехід у коаліцію-300, про що було заявлено публічно.

    З регіоналами нехай розбирається той, хто за них голосував.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.03 | Боррачо

     Re: За Кінаха чи Головатого на барикади ?

     Pavlo пише:
     > Боррачо пише:
     > > Бо це для вас вони "зрадники".
     >
     > Для мене зрадники ті депутати, з якими регіони попередньо домовились про перехід у коаліцію-300, про що було заявлено публічно.
     >
     > З регіоналами нехай розбирається той, хто за них голосував.

     А Ви зважаєте лише на свою власну думку?
 • 2007.04.03 | Ghost

  не надо пугать. всё будет нормально. если...

  ...если, конечно, большой толстый сосед не полезет спьяну драться-целоваться...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.03 | Боррачо

   Жодних залякувань

   Я ж написав, що все ще може скінчитись банальним політтехнологічним фарсом.

   Ghost пише:
   > ...если, конечно, большой толстый сосед не полезет спьяну драться-целоваться...

   Не полізе. Своїх вбивць вистачить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.03 | Сергей ГРУЗДОВ

    Re: Жодних залякувань

    Боррачо слушне каже. Треба сприймати і думати, чи всі запобіжники ввімкнені. Ходжа, Ви б полегше про "словоблудіє". Вішати ярлики, не мішки тягати, а тим паче не мізками працювати.
 • 2007.04.03 | Sean

  Не "в цій країні"

  Боррачо пише:
  > Це питання до тих, кто живе в цій країні.
  А в нашій країні.
  Тому ми маємо повернути країну собі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.03 | Боррачо

   Re: Не "в цій країні"

   Sean пише:
   > Боррачо пише:
   > > Це питання до тих, кто живе в цій країні.
   > А в нашій країні.
   > Тому ми маємо повернути країну собі.

   Це не лише Ваша країна.
   Це також країна 15 мільйонів виборців ПР, СПУ та КПУ.
   Це також країна тих, хто не хоче до НАТО та не вважає героями вояків ОУН-УПА (а це не лише електорат вказаних партій).
   Заперечення цього простого факту насправді й є першим кроком до "громадянського конфліту". У якому Ви дуже легко можете не повернути, а втратити десь половину цієї країни. Приблизно по кордону Дніпра, як на це сьогодні прозоро натякав Костенко.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.03 | Andrij

    Re: Не "в цій країні"

    Боррачо пише:
    > Це також країна 15 мільйонів виборців ПР, СПУ та КПУ.

    Хтось відмінив вибори? Чи просто перекрив дерібан? Красти погано. Нехай ПР, СПУ та КПУ закарбують це собі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.03 | Безробітний

     Вибачте, а що вкрали СПУ чи КПУ?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.04.03 | Shooter

      КПУ в свій час колаборувало з російськими окупантами

      Потім причинолося до смерти десь з 3 мільйонів українців та ще мільйонів зо 3 було "просто репресовано".

      Тому в нормальній країні організація типу КПУ мала би бути визнаною злочинною і забороненою - як, скажімо, це сталося з її ідеологічним братом НДСАП.

      Що ж саме вкрали соціалісти - можна спитатися, наприклад, у тов. Рудьковського, який попри ровера, має ще скромні Лексуса та Астін Мартіна (шо агєнт ноль ноль сєдьмой). Чи тов. Бойка, "чесно подєрібанєвшєго" Маріупольскій завод ім. (німецького шпигуна та лучшєго друга всєх актябрят) Ілліча.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.04.03 | Безробітний

       Ющєнко також колаборував з "російськими окупантами"...

       Він був члєном КПРС...


       Shooter пише:
       > Потім причинолося до смерти десь з 3 мільйонів українців та ще мільйонів зо 3 було "просто репресовано".

       Нахабна москальська брехня...Пан Ющєнко каже, що "причинилося до смерті" 15 мільйонів і ще 75 мільйонів було репресовано...


       > Тому в нормальній країні організація типу КПУ мала би бути визнаною злочинною і забороненою - як, скажімо, це сталося з її ідеологічним братом НДСАП.

       А люди типа Ющєнка були б позбавлені можливості навіть вчителем у державній школі працювати...

       > Що ж саме вкрали соціалісти - можна спитатися, наприклад, у тов. Рудьковського, який попри ровера, має ще скромні Лексуса та Астін Мартіна (шо агєнт ноль ноль сєдьмой). Чи тов. Бойка, "чесно подєрібанєвшєго" Маріупольскій завод ім. (німецького шпигуна та лучшєго друга всєх актябрят) Ілліча.

       Падумаєш, син Геноцида Андрійовича ще не міністр, а вже на БМВ їздить.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.04.03 | Shooter

        Бєзработний, опять з кактусівкою проблема?

        Ви питалися - що саме вкрали КПУ (ці в свій час жорстоко вкрали цілу країну, вгробивши при цьому мільйони людей) і СПУ.

        Відповідь отримали.

        Що Вам ще не зрозуміло?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.04.03 | Безробітний

         Незрозумілі подвійні стандарти...Ющєнко - окупант чи ні?

         Він, наголошую, був членогм КПРС та КПУ.

         Щодо кактусівки...

         Трохи лікбезу...З кактусу жодного алкогольного трунку не виробляють. Текілу женуть з синьої агави, яка не є кактусом...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.04.03 | Боррачо

          Re: Незрозумілі подвійні стандарти...Ющєнко - окупант чи ні?

          Безробітний пише:
          > Він, наголошую, був членогм КПРС та КПУ.

          Ще й дуже й дуже сумлінним ))
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.04.03 | Чучхе

           Боррачо, чого ти сюди прийшов? Це НЕ ТВОЄ свято

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.04.03 | Боррачо

            Я до тебе в хату прийшов?

            Ні? То заспокойся.

            Мене лише турбує, щоб з цього "свята" не вийшла різанина українців українцями, й руйнація країни на дві половинки. А раду нехай хоч через день розпускають.
     • 2007.04.03 | ziggy_freud

      Re: поцікавтесь ситуацією в транспортному цеху у Рудьковського

      такої фігні з транспортом не було ні за Кирпи, ні за Червоненка. ТОМУ ЩО крали якось поміркованіше.

      Або з*ясуйте, чим займається син Симоненка. Без лобі в ВР йому було б значно важче наживати свою пролетарську копійчину.
     • 2007.04.03 | Andrij

      Вони на шухірі стояли??

    • 2007.04.03 | Боррачо

     Re: Не "в цій країні"

     Andrij пише:
     > Боррачо пише:
     > > Це також країна 15 мільйонів виборців ПР, СПУ та КПУ.
     >
     > Хтось відмінив вибори? Чи просто перекрив дерібан? Красти погано. Нехай ПР, СПУ та КПУ закарбують це собі.

     А хіба красти погано лише тоді, коли крадуть ПР, СПУ та КПУ? Згадайте лише постпомаранчові дні, коли депутати-кучмісти валом валили до НСНУ та БЮТу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.04.03 | Безробітний

      Це - виняткова проблема БЮТ та НУ, які самі,

      без зовнішнього тиску, включали у свої списки непорядних та безпринципних бізнесуїв та чиновників...

      Це природньо, що бізнесуї зраджують, для них головне - бізнес, вони, власне, кажучі, лобіювати власний бізнес до Ради і йшли...

      То хто НУ і БЮТ доктор...Отож нехай не перекладують свої помилки на інших.

      БЮТ та НУ самі визначали свої списки...
     • 2007.04.03 | Shooter

      Re: Не "в цій країні"

      Боррачо пише:
      > Andrij пише:
      > > Боррачо пише:
      > > > Це також країна 15 мільйонів виборців ПР, СПУ та КПУ.
      > >
      > > Хтось відмінив вибори? Чи просто перекрив дерібан? Красти погано. Нехай ПР, СПУ та КПУ закарбують це собі.
      >
      > А хіба красти погано лише тоді, коли крадуть ПР, СПУ та КПУ? Згадайте лише постпомаранчові дні, коли депутати-кучмісти валом валили до НСНУ та БЮТу.

      От НСНУ та БЮТ отримали відмінний шанс покаятися та виправитися.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.04.03 | Боррачо

       Re: Не "в цій країні"

       Shooter пише:
       > Боррачо пише:
       > > Andrij пише:
       > > > Боррачо пише:
       > > > > Це також країна 15 мільйонів виборців ПР, СПУ та КПУ.
       > > >
       > > > Хтось відмінив вибори? Чи просто перекрив дерібан? Красти погано. Нехай ПР, СПУ та КПУ закарбують це собі.
       > >
       > > А хіба красти погано лише тоді, коли крадуть ПР, СПУ та КПУ? Згадайте лише постпомаранчові дні, коли депутати-кучмісти валом валили до НСНУ та БЮТу.
       >
       > От НСНУ та БЮТ отримали відмінний шанс покаятися та виправитися.

       Та ні ж бо. Це просто зветься "подвійні стандарти".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.04.03 | Shooter

        Re: Не "в цій країні"

        Боррачо пише:
        > Shooter пише:
        > > Боррачо пише:
        > > > Andrij пише:
        > > > > Боррачо пише:
        > > > > > Це також країна 15 мільйонів виборців ПР, СПУ та КПУ.
        > > > >
        > > > > Хтось відмінив вибори? Чи просто перекрив дерібан? Красти погано. Нехай ПР, СПУ та КПУ закарбують це собі.
        > > >
        > > > А хіба красти погано лише тоді, коли крадуть ПР, СПУ та КПУ? Згадайте лише постпомаранчові дні, коли депутати-кучмісти валом валили до НСНУ та БЮТу.
        > >
        > > От НСНУ та БЮТ отримали відмінний шанс покаятися та виправитися.
        >
        > Та ні ж бо. Це просто зветься "подвійні стандарти".

        Ні, це зветься один стандарт. Який однозначно каже: помаранчеві, можливо, й "не дарунки", але данєцкі - однозначно гірше.

        Зетс іт.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.04.03 | Боррачо

         Re: Не "в цій країні"


         > > > >
         > > > > А хіба красти погано лише тоді, коли крадуть ПР, СПУ та КПУ? Згадайте лише постпомаранчові дні, коли депутати-кучмісти валом валили до НСНУ та БЮТу.
         > > >
         > > > От НСНУ та БЮТ отримали відмінний шанс покаятися та виправитися.
         > >
         > > Та ні ж бо. Це просто зветься "подвійні стандарти".
         >
         > Ні, це зветься один стандарт. Який однозначно каже: помаранчеві, можливо, й "не дарунки", але данєцкі - однозначно гірше.

         Та однакові вони.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.04.03 | Shooter

          Re: Не "в цій країні"

          Боррачо пише:
          >
          > > > > >
          > > > > > А хіба красти погано лише тоді, коли крадуть ПР, СПУ та КПУ? Згадайте лише постпомаранчові дні, коли депутати-кучмісти валом валили до НСНУ та БЮТу.
          > > > >
          > > > > От НСНУ та БЮТ отримали відмінний шанс покаятися та виправитися.
          > > >
          > > > Та ні ж бо. Це просто зветься "подвійні стандарти".
          > >
          > > Ні, це зветься один стандарт. Який однозначно каже: помаранчеві, можливо, й "не дарунки", але данєцкі - однозначно гірше.
          >
          > Та однакові вони.

          Кому як.

          Я ж, наприклад, бачу багато суттєвого на користь помаранчевих.

          Вони НЕ:
          били писки журналістам
          махлювали на виборах
          вводили цензуру
          намагалися урзупувати владу

          І мені цього цілком достатньо, щоб проголосувати на виборах знову за помаранчевих, а не за голубих.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.04.03 | Безробітний

           А як Ви, вільний володар паспорту країни ЄС, збираєтесь за...

           помаранчову шушваль голосувати...Це - протизаконно.


           Shooter пише:
           >
           > Я ж, наприклад, бачу багато суттєвого на користь помаранчевих.
           >
           > Вони НЕ:
           > били писки журналістам

           спитайте Романа Скрипіна, як йому бив писок іржавий ПаРАШЕНЬко

           > махлювали на виборах

           угу...Особливо у віддалених карпатських селах, де одна людина приносила п"ять паспортів та отримувала п"ять бюлетенів...

           > намагалися урзупувати владу

           вигадували неіснуючий у Конституції третій тур...

           > І мені цього цілком достатньо, щоб проголосувати на виборах знову за помаранчевих, а не за голубих.

           не зможете, бо це протизаконно
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.04.03 | Shooter

            Бєзработний, щиро рекомендую - підіть проспіться

            А то пєрєбор кактусівки явно не личить навіть вєлікому учьоному із Верхнєй Вольти.

            І як для справжнього дятла, ще раз для Вас повтроюю: не Ваша срана (це слово - спеціально як для гражданіна вєлікай Вєрхнєй Вольти) справа який в мене паспорт, якого кольору автомобіль та в якому банку у мене рахунок.

            Бо це тільки у вєлікай Вєрхнєй Вольтє громадяни не мали жодного права на приватне життя. Слава богу, той покруч канув у минуле.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.04.03 | Безробітний

             Мені наплювати на Ваш автомобіль та рахунок у банку...

             Але за наявності у Вас неукраїнського паспорту Ви не маєте права приймати участь у виборах Верховної Ради та Президента України
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.04.03 | Shooter

              Мені наплювати на Ваше наплювання

              Безробітний пише:
              > Але за наявності у Вас неукраїнського паспорту Ви не маєте права приймати участь у виборах Верховної Ради та Президента України

              Таки дятел. Твердоголових, одначе, клепали у Вєрхнєй Вольтє.

              Спробую ще раз, востаннє: наявність в мене того чи іншого паспорта є ВИКЛЮЧНО моєю приватною справою.

              Якщо і на цей раз не дійшло - бажаю все такого ж успішного онанування і надалі.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.04.03 | Безробітний

               Закон про громадянство України...

               Стаття 19. Втрата громадянства України               Громадянство України втрачається:               1) якщо громадянин України після досягнення ним повноліття добровільно набув громадянство іншої держави.               Добровільним набуттям громадянства іншої держави вважаються всі випадки, коли громадянин України за своїм вільним волевиявленням, вираженим у формі письмового клопотання, набув громадянство іншої держави або якщо він добровільно отримав документ, що підтверджує наявність набуття ним іноземного громадянства, за винятком випадків, якщо:               а) діти при народженні одночасно з громадянством України набувають також громадянство іншої держави;               б) діти, які є громадянами України і усиновлені іноземцем, набувають громадянство усиновителя;               в) громадянин України автоматично набув громадянство іншої держави внаслідок одруження з іноземцем;               г) згідно із законодавством іншої держави її громадянство надано громадянину України автоматично без його добровільного волевиявлення і він не отримав добровільно документ, що підтверджує наявність у нього громадянства іншої держави;


               І на закони України Вам також разом з Ющєнком наплювати...
     • 2007.04.03 | Andrij

      Вихід є: не красти

      Подумайте ось про що. Морозу довірили, фактично, керівництво державою. Чи впорався він? Чи просто став "як всі" красти? І далі хоче красти. Тому й голосував за Підрахуя.
 • 2007.04.03 | media

  Я не знаю, і знати не хочу, що це таке

  тому хоч зазвичай і не підтримую анархістів, але в цьому випадку Боррачо правий.
 • 2007.04.03 | S@nya

  Та киньте Ви. Яка війна? Хто воювати буде? Дурниці

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.03 | ГайдиДоБайди

   Re: Голуба, я буду та це безблаганно і жорстоко

   Звичайно, не супроти простих людей як "чеченці".

   Війна це настанова, це спосіб життя. Війна, це не конче збройне протистояння. Займатися війною, значить, змінити спосіб свого життя.
 • 2007.04.03 | ГайдиДоБайди

  Тільки дурень припускає, що українці не знають, що таки війна

  Це так само, як довести колишньому в'язневі концтабору, що він не знає, що голокост.

  В Україні ще повсюди помітно наслідки війни. Для українців не покінчилася війна в 1945 році, а потривала аж до 1990 рр. та аж донині. Переважна більшість українців живе в цілковитому безправстві.

  Радянська займанщина ще не покінчилася.

  Скоріше припускаю, що хочете людям продавати роботу в концтаборі як Божу благодать. Звісно, Московського Патріярхату.

  Як показали демонстрації партії Реґіонів у товихідні, що вони послуговуються російськими вояками в укр. одностроях, тощо. Це узурпація влади. Партія Реґіонів відкрито погрожує російським фльотом у Кримі.

  Тобто це нащадки цих людей, що ще в 1946 році провели юрмові знасилування українських жінок, щоб українці голосували для комуністів.

  Українцям треба підготовлятися до ополчення. Треба знати де збройні запаси...

  Ще зарано довіряти Ющенку. Він ще може перебувати в змові з Януковичем.
 • 2007.04.03 | Михайло Свистович

  О, ліваки за Януковича

  Боррачо пише:
  >
  > Хіба наші життя настільки дешеві, щоби жертвувати ними заради інтересів Ющенка чи Януковича, Тимошенко й Мороза, Ахметова й Коломойського?

  Ви закликаєте до нереагування на ситуацію. Якщо всі Вас послухають, виграє той, хто зараз має владу. Отже, Ви фактично закликаєте підтримати Януковича, Ахметова, Мороза ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.03 | Боррачо

   Та ну?

   Михайло Свистович пише:
   > Боррачо пише:
   > >
   > > Хіба наші життя настільки дешеві, щоби жертвувати ними заради інтересів Ющенка чи Януковича, Тимошенко й Мороза, Ахметова й Коломойського?
   >
   > Ви закликаєте до нереагування на ситуацію. Якщо всі Вас послухають, виграє той, хто зараз має владу. Отже, Ви фактично закликаєте підтримати Януковича, Ахметова, Мороза ;)

   Ні, я ніде й ніколи не закликав до нереагування на ситуацію. Зовсім навпаки. Інша справа, що я не радив би реагувати на неї в інтересах когось з вказаних вище осіб.
   Пам`ятаєте старе гасло: "Жодної війни, окрім класової!"? ;-)

   Щодо донецьких, я вперше написав про них ще під час виборів 1999 року, коли ці діячі вразили мене вмінням вправно зорганізувати неоліберальний тоталітаризм в окремо взятому регіоні. Не пам`ятаю, щоби я від того дня сказав про них бодай одне добре слово.
  • 2007.04.03 | Shadow

   Re: О, ліваки за Януковича

   > О, ліваки за Януковича
   > Боррачо пише:
   >> Хіба наші життя настільки дешеві, щоби жертвувати ними заради інтересів Ющенка чи Януковича, Тимошенко й Мороза, Ахметова й Коломойського?

   >Ви закликаєте до нереагування на ситуацію. Якщо всі Вас послухають, виграє той, хто зараз має владу. Отже, Ви фактично закликаєте підтримати Януковича, Ахметова, Мороза

   Михайле, а ти сумнівався? Так Мороз вже чітко показав - не буває "гарних" лівих. Борраччо буде на барикадах, швидше за все, _по той бік_. Його (і "всьо прагресівнае человечество", звісно :) ) все ще печуть "імперіалісти і амеріканская ваенщіна"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.03 | Чучхе

    А про українську мову вони згадують лише коли

    треба щось написати проти Ющенка, УПА та всяких інших убеенів
  • 2007.04.03 | Чучхе

   Він більше спеціалізується по Муховікову, до Януковича не доріс

 • 2007.04.03 | пан Roller

  В жизни не все так красиво как в кино.

  Боррачо пише:

  >
  > Отже, любі друзі - ви справді розумієте, що є війна?
  >
  > Публіку, яка сидить десь за океаном, і потирає лапки перед ТБ у очікуванні видовищного шоу, прошу не турбуватись. Це питання до тих, кто живе в цій країні.

  В жизни не все так красиво как в кино. Я не видел войны. Но. ощутил разницу между эйфорией и реальностью. В 1962 г в Новочеркасске. Комендантский час, речи Микояна по ретронслятору про хулиганов,костры на улице, слухи,а потом тишина, и покойнички с косами стоят, а по ночам забирают.

  Самое хреновое, что гибнут не в чем не винные люди, вместо тех кому положено, кто на єто сам щел.

  Представьте себе что ты живешь на Борщаговке,или ближе, пошел себе в магазин, или с коляской на прогулку, а тебе от ВР шальной привет пулей, просто не повезло.Но почему только тебе, или ребенку? Но, это,конечно, мелочи, по сравнению с войной настоящей.

  Не плохо бы, если бы не было предупредительных выстрелов вверх.Стреляли бы сразу в цель, по людям. Или в землю. По крайней мере получили бы те, кто на это шел сознательно.

  Brgds
 • 2007.04.03 | ГайдиДоБайди

  Водночас, лідер опозиції попереджає (зав'язка)


  [03.04.2007 01:59]

  Тимошенко: тільки виборці мають вирішувати, хто матиме владу в Україні


  Лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО вітає рішення Президента України Віктора ЮЩЕКА розпустити Верховну Раду.

  Про це йдеться у коментарі Ю.ТИМОШЕНКО, переданому прес-службою БЮТ.

  “Я щаслива, що Президент виконав свій конституційний обов‘язок”, - наголосила Ю.ТИМОШЕНКО.

  «Оголосивши розпуск корумпованої Верховної Ради, Президент України виконав свій конституційний обов‘язок і захистив права громадян, - вважає лідер БЮТ. - Тепер уже наш обов‘язок забезпечити чесні дострокові вибори».

  Ю.ТИМОШЕНКО впевнена у перемозі опозиційних сил, бо, на її думку, нинішній склад Верховної Ради не відображає волевиявлення громадян і є профанацією результатів виборів 2006 року.

  «Тільки виборці мають вирішувати, хто матиме владу в Україні. Купувати її, шляхом роздачі хабарів народним депутатам, - це антиконституційний шлях, і Президент, як гарант конституційних прав, був зобов’язаний захистити демократичний лад у державі», - заявляє Ю.ТИМОШЕНКО.

  Водночас, лідер опозиції попереджає, що рішення “зібрання колишніх народних депутатів розпущеної Верховної Ради є нелегітимними і необов‘язковими до виконання органами державної влади”.

  Ю.ТИМОШЕНКО також не виключає, що народні депутати можуть спробувати насильницьким шляхом змінити конституційний лад в Україні.


  постiйна адреса статтi:
  http://www.unian.net/ukr/news/news-190325.html
 • 2007.04.03 | Чучхе

  Всі ліві можуть "хоробро" відсижуватись вдома

  як то кажуть, свободни
 • 2007.04.03 | raw_stick

  what if they gave a war & nobody came?

  Хто воювати піде? Я - не піду. Електорат янучарів, за своєю суттю пасивний, - тим паче.

  В крайньому разі (дуже малоймовірному) воювати будуть всякі "беркути" з "барсіками" проти "альфів" і морпіхів. Що ж, прапор їм в руки, це їхня робота.

  Розкол країни? Cui prodest? Впевнений, що "юговосточьним" олігархам - ні. А без сигналу від "начальника" жодна відчутна частина "юговосточьного" люду нікуди не рипнеться - треба ж "работать" і нарощувати процент жиров у маслі ВВП.

  Так що спокійно мейк лав, бо війни й так не буде :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua