МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Репресивна машина в дії

04/03/2007 | Майдан-ІНФОРМ
(3-04-07 11:55) В ці хвилини Сергія Мельничука везуть до Луганської психіатричної ліканні. Там він має(проти його волі) пройти обстеження згідно з рішенням Ленінського районного суду м. Луганськ від 1- 03 ц.р.

Для тих, хто не знайомий зі справою Сергія Мельничука нагадаємо основне: конфлікт з правоохоронними органами у Сергія почався після того як він у районному суді (6-ХІ-06) м.Луганськ виборов право навчатись у Східноукраїнському національному університеті державною-українською мовою; потім проти нього була сфальсифікована кримінальна справа, де він з потерпілого в інциденті з депутатом Луганської міськради Клінчаєвим став обвинуваченим; нарешті - рішення районного суду про примусове обстеження в психлікарні, куди його зараз і везуть.

Політики часто говорять про поділ України на дві частини за географічною ознакою. Нам видається, що в суспільно-політичних реаліях такого поділу немає – є постійно діюча провокація такого поділу. Але запевняти когось у монолітності українського суспільства ми теж не будемо. Досить часто ми маємо можливість спостерігати і відчувати на собі реалії двох світів в єдиній Україні. В одному з них декларуються права людини, в іншому ці права брутально порушуються. В одному - Сергієві Мельничуку за відданість національній ідеї вручають (31-03-07) премію імені Олекси Гірника, в іншому – за цю ж саму відданість застосовують проти нього каральну психіатрію. Це, справді, два непоєднувані світи, рівновагу громадянської неконфліктності між ними має оберігати Закон. Якщо Закон – над Сторонами протиборства, а не в руках однієї з Сторін.

Інформаційна служба УРП Лук‘яненка

Відповіді

  • 2007.04.03 | ІВАН

    Re: Репресивна машина в дії

    Ганьба


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua