МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Стрілянина у Василькові

04/03/2007 | Майдан-ІНФОРМ

У містечку Васильків Київської областіУ вербну неділю відбулася стрілянина.

Напередодні сесії Васильківської міськради близько 16 години пролунали постріли у людному парку центра Василькова. Це відбулося у вербну неділю. Голова Васильківської міської спілки афганців, засновник газет «Вечірній Васильків» та «Діловий Васильків» Гаврилюк Ігор Віталійович відомий у місті, як довірена особа та найближчий помічник нині діючого васильківського міського голови Іващенка Серія Григоровича погрожував вбивством у самісінькому центрі міста поряд з прокуратурою, на очах багатьох відпочиваючих у парку, де о такій порі зазвичай багато молодих мам з дітьми.


Вчора у вербну неділю близько 16 години пролунали постріли у людному парку центра Василькова. Голова Васильківської міської спілки афганців, засновник газет «Вечірній Васильків» та «Діловий Васильків», член бюро міського осередку соціалістичної партії України Гаврилюк Ігор Віталійович відомий у місті, як довірена особа та найближчий помічник нині діючого васильківського міського голови Іващенка Серія Григоровича здійснив замах на вбивство у центрі Василькова серед білого дня.

Полювання на хлопців, які поширюють оголошення про звіт міського голови на черговій сесії міськради призначеної на 6 квітня почалися ще у суботу. У відслідковуванні поширювачів оголошень приймали участь заступник міського голови Володимир Шестаков, головний редактор «Вечірнього Василькова» Ігор Мосійчук (має одну судимість, та незакриту кримінальну справу за грабіж), вищезгаданий Ігор Гаврилюк та депутат васильківської міської ради Анатолій Семенець (БЮТ). Їм вдалося знайти та довгий час утримувати у якості заручників хлопця вимагаючи приїзду організаторів поширення інформації про звіт міського голови. Потім вищезгадані особи доставили у райвідділ двох хлопців з вимогами скласти протокол. Міліціонери незабаром відпустили незаконно затриманих.
Але трагедія могла статися у неділю.
Почалося з того, що до Євгена під’їхав на своєму «мерседесі» (s500, державний номер АА 2160 МІ) мер Василькова Сергій Іващенко. Не виходячи з авто, через відкрите вікно дверей переднього пасажира, у грубій формі використовуючи нецензурну лайку Іващенко примушував Євгена сісти до машини. Після того, як Женя відмовився, Іващенко зі совами «ну хорошо» від’їхав. Фактично слідом за ним, до Євгена під’їхав Ігор Гаврилюк (синій металік «шевролет авео», державний номер АІ 2959 АН), потім Володимир Шестаков (світло-жовтий «фольксваен пасат 4», державний номер АІ 0003 АВ) та Віктор Харченко (депутат міськради від партії Народний Рух України). Досить довгий час вони перешкоджали Євгену вільно пересуватися, а потім Шестаков викликав наряд міліції. В міліції швидко з’ясували безпідставність затримання та відпустили Євгена та повернули його речі раніше відібрані Гаврилюком. Євген повернувся в центр міста продовжувати роботу. Через короткий час знову під’їхало авто Гаврилюка у якому перебував Іван Корчинський, екс-депутат Васильківської міськради минулого скликання. Корчинський виходив з машини і було видно рушницю в його руках. Як потім з’ясувалося, крім рушниці в машині (Гаврилюка) була ще малокаліберна гвинтівка. Далі події розгорталися стрімко. Гаврилюк підійшов до Жені та вдарив його по обличчю. Хлопець почав тікати. Гаврилюк діставши пістолет почав його переслідувати. Євгена він наздогнав у парку зупинивши пострілом в повітря. Потім почав бити по обличчю прикладаючи пістолет до скроні молодого чоловіка зі словами «я тебя сейчас пристрелю, если не пойдешь со мной». При цьому Гаврилюк викрав у Жені мобільний телефон по якому той збирався дзвонити.
Міліцією порушена кримінальна справа. Євген перебуває у Києві на лікуванні.

Відповіді

  • 2007.04.05 | dizy

    Re: Стрілянина у Василькові

    кто считает что это правда?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua