МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мороз, як не парадоксально, жжОт. (/)

04/04/2007 | Юрій Шеляженко
http://portal.rada.gov.ua/control/uk/publish/article/news_left?art_id=90851&cat_id=37486

> Вважаю, що саме виходячи із такої перспективи, з таких обставин, зважаючи на позитивні зрушення, які маємо сьогодні у соціально-економічному розвитку, на потреби суспільства, держави, конкретної людини у таких перетвореннях, ми знайдемо вихід із цієї ситуації, знайдемо розв`язок штучно нав`язаного конфлікту в інтересах одного-двох людей для того, щоб на основі Конституції, і тільки на основі Конституції і законодавства України кожна структура влади здійснювала свої повноваження в інтересах суспільства, в інтересах нашої держави.

От мені цікаво, в інтересах яких саме одного-двох людей Мороз збирається шукати вихід.

Одною людиною, мабуть, є Сан Санич.

На другій людині, очевидно, шапка горить.

А так - підтримую! Вихід є! Сан Санич, хапай свій російський пашпорт і з речами на вихід!!! :lol:

Відповіді

  • 2007.04.04 | NeZar

    Re: Мороз, як не парадоксально, жжОт. (/)

    Який слог! Скільки ком! Жжжжуть, Тобто Жжжжжжжот!

    Вважаю, що саме виходячи із такої перспективи, з таких обставин, зважаючи на позитивні зрушення, які маємо сьогодні у процесі перебігання білих зайців, на потреби білих зайців, держави білих зайців, конкретного білого зайця у таких перетвореннях, ми знайдемо вихід із цієї ситуації, знайдемо розв`язок штучно нав`язаного конфлікту в інтересах одного-двох білих зайців для того, щоб на основі Конституції Білих Зайців, і тільки на основі Конституції Білих Зайців і законодавства України Білих Зайців кожна структура влади Білих Зайців здійснювала свої повноваження Білих Зайців в інтересах суспільства Білих Зайців, в інтересах нашої держави Білих Зайців.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua