МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ, «Народна самооборона» і Партія регіонів – лідери у Полтаві

04/04/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Якби вибори відбулися найближчої неділі, то полтавці віддали перевагу трьом політичним силам – Блоку Юлії Тимошенко, «Народній самообороні» Юрія Луценка і Партії регіонів.

Про це свідчать результати опитування, яке проводилося 3 квітня 2007 р. місцевими активістами ВГО «Альянс Майдан» у Полтаві.

За трійкою лідерів йдуть з суттєвим відривом «Наша Україна» і Комуністична партія України.

На думку більшості опитаних, на результати виборів суттєво вплинуть списки кандидатів у виборчих блоків. Полтавці очікують побачити в них енергійну патріотичну молодь, яка конкретними справами без депутатських мандатів вже встигла себе проявити. На переконання опитаних, наявність у списках такої молоді суттєво збільшить рейтинг виборчих блоків.

Відповіді

  • 2007.04.04 | zvn

    Re: БЮТ, «Народна самооборона» і Партія регіонів – лідери у Полтаві

    Юльку відпустити в самостійне плавання, а всім останнім іти одним списком блоком Наша Україна, у списки включати Луценка, Катеринчука, молодь, і ні в якому разі не включати Порошенко і всіх любих друзів, якщо не хочемо просрати вибори і знов підвести громадян України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua