МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

К.Ляпина (НУ): В.Янукович давит на Конституционный Суд.

04/04/2007 | Майдан-ІНФОРМ

РБК-Украина, 04.04.2007, Киев 12:32


Премьер-министр Украины Виктор Янукович жмет на Конституционный Суд. Об этом РБК-Украина заявила народный депутат от фракции "Наша Украина" Ксения Ляпина.

По ее словам, если на главу КС Ивана Домбровского действительно осуществляется давление, и он снимает с себя полномочия, то об этом глава КС должен сказать лично. "Но, тот факт, что об этом заявляет премьер-министр на заседании правительства, - во всех странах мира расценили бы как однозначное давление одной ветви власти на другую", - сказала она.

Она добавила, что ранее представители правящей коалиции критиковали Президента за его желание встретиться с судьями КС и расценивали это как давление на этот орган. Сегодня В.Янукович своим заявлением на заседании Кабмина продемонстрировал существование неформальных отношений с членами Конституционного суда, поскольку даже пресс-служба этого органа не смогла ни подтвердить, ни опровергнуть существование заявления о сложении полномочий головы КС.

Відповіді

 • 2007.04.04 | Tatarchuk

  Ляпіна Майдан читає?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.04 | один_козак

   Це дуже приємно. Ляпіна! Гарно сказала! Зачот! ))

 • 2007.04.04 | Vyacheslav

  Ще від Третьякова (/)

  http://www.razom.org.ua/ua/news/15149/

  Третьяков: Янукович сьогодні зранку дзвонив Домбровському

  Народний депутат України Олександр Третьяков вважає, що на Конституційний Суд України здійснюється публічний тиск, організований командою Віктора Януковича і безпосередньо прем’єр-міністром. «Я маю інформацію, що сьогодні уранці прем’єр-міністр телефонував голові Конституційного Суду Іванові Домбровському і намагався на нього тиснути, висловлюючи сподівання побачити висновки Суду про неконституційність Указу Президента про розпуск парламенту. Після цього на засіданні уряду Віктор Янукович заявив, що голова КС збирається подати у відставку», - заявив депутат в інтерв’ю сайту RAZOM.

  «Якщо раніше нинішня влада у особі членів Кабінету міністрів здійснювала тиск на суддів КС непублічно, то тепер вона це робить, не криючись ні від кого, - констатував депутат. - Сьогодні Віктор Янукович продемонстрував це прямо перед телекамерами, ні від кого не криючись».

  За словами депутата, «ми стали свідками не тільки безпринципних, але й аморальних дій з боку Віктора Януковича, який поки що залишається керівником Кабінету міністрів і мав би нести відповідальність за долю країни, а не підігрівати радикальні настрої». «Подібні заяви ще раз доводять різницю між окремими індивідуумами-політиками і державними діячами, що думають не про свою особисту вигоду, а про долю держави. Через подібні заяви прем’єр-міністр, на жаль, не має права відносити себе до останніх», - підкреслив Олександр Третьяков.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua