МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія Регіонів трохи забрехалася

04/04/2007 | Майдан-ІНФОРМ
ГеБівські методи брехні і пропаганди ПР освоїла непогано:

На своему офіційному сайті на сторінці:
http://www.partyofregions.org.ua/pr-east-west/46136d27052b2/
04.04.2007, 12:17 Партія регіонів розмістила текст:
"Как сообщают наши специальные корреспонденты, в эти минуты на Майдане Независимости продолжается масштабный митинг сторонников Коалиции национального единства. По приблизительным подсчетам, в нем принимают участие свыше 150 тысяч человек, причем количество митингующих постоянно увеличивается"

Чи то кореспонденти у Партій Регіонів ну "ДУЖЕ спеціальні", чи то у них щось і зором, але, мітинг "голубих" "постійно збільшуючись" протягом 4 годин перетворився на кілька тисяч, у чому читачі можуть самі люб"язно переконатися на Вебкамерах каналів "Інтер" та "1+1".

Звичайно, Рудьковський повів певну частину людей до секретаріату Президента України, але де поділися принаймні ще 130 000 тисяч учасників мітингу?


"Майдан-Інформу" лишається тільки додати, що кияни наразі в центрі міста страждають від страшенних пробок, бо задля тих кількох тисяч людей на Майдані Незалежності транспорний рух по Хрещатику перекритий повністю.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua