МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КС не обещал скорого рассмотрения заявления коалиции (/)

04/05/2007 | привид Романа ShaRP'а
http://sokol.oboz.ua/content/view/127/1/lang,/

КС не обещал скорого рассмотрения заявления коалиции

Автор Роман Подолян

ПРЕС-СЛУЖБА КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ
УКРАЇНИ ПОВІДОМЛЯЄ

Протягом останніх днів у пресі, на телебаченні з вуст окремих політиків, журналістів лунають твердження, що Конституційний Суд України розгляне справу за конституційним поданням 53 народних депутатів України щодо визнання Указу Президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України» таким, що не відповідає Конституції України, за 15 днів. При цьому йдуть посилання на прес-службу Конституційного Суду, яка нібито назвала ці строки.

Прес-служба Конституційного Суду України заявляє, що жодних коментарів із визначенням конкретних термінів розгляду цієї справи вона не розповсюджувала.

Розгляд вищезазначеної справи відбувається відповідно до Регламенту Конституційного Суду України, де, зокрема, зазначено, що протягом п’ятнадцяти робочих днів здійснюється підготовка попереднього висновку щодо наявності підстав для відкриття конституційного провадження у справі або відмови у відкритті провадження.

Залишається констатувати, що недобросовісні журналісти, як це часто, на жаль, буває, переплутали грішне з праведним…

Источник: официальный сайт Конституционного Суда Украины


Комментарий СОКола: А может, не стоит винить журналистов в заявлениях недобросовестных политиков?А вы не находите странным столь массовую подачу не соотвествующих действительности заявлений (Домбровский, "обещание переговоров" Засухе, Печерский суд, ну и вот) со стороны вполне определенных политических сил?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua