МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Верховна (з)Рада призначила дострокові вибори мера Ірпеня(онов.)

04/05/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Щойно нелегітимна й розпущена Верховна (з)Рада України прийняла Постанову №3441-16 "Про призначення позачергових виборів Ірпінського міського голови (місто Ірпінь Київської області)". За те, щоб нового мера обрали 17 червня 2007 року, проголосували 250 екс-народних депутатів з бандюківсько-продажно-зрадницької коаліції.

Ініціатором нелегітимної постанови виступив голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Віктор Тихонов (фракція Партії регіонів).

Таке поспішне рішення (3 квітня сесія міської ради - 4 квітня лист від ірпінських депутатів потрапляє до Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування і того ж дня Комітет робить висновок та подання про включення до порядку денного сесії - 5 квітня сесія приймає рішення) означає, що у поваленні некорумпованого мера були задіяні надзвичайно високі кола. А те, що регіонал пішов назустріч фракція БЮТ та НУ Ірпінської міськради говорить про те, що цінна земля в лісовій зоні біля Києва, яку припинила роздавати Мирослава Свистович, є однаково ласим шматком для покидьків усіх кольорів та ідеологій.

Відповіді

 • 2007.04.05 | Linx

  Оперативно працюють...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.05 | OlalaZhm

   Re: Оперативно працюють...

   Яка Верховна Рада? А вона ще є? А подання у КС пробували робити, щоб з`ясувати, чи це збіговісько правомірне приймати такі рішення? І ще цікаво - а на ці вибори вони готові виділити кошти? Бо дивіться: Президент роздерибанить ваші ірпінські виборчі гроші на свої парламентські вибирони...
  • 2007.04.05 | Михайло Свистович

   Re: Оперативно працюють...

   Напевно, пане Лінксе, Мирослава Свистович була таким кінченим одіозним мером, що її, єдину в усій Україні під час таких подій, коли всім нібито мало би бути не до ірпенів, отак оперативно зжирають на такому високому рівні ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.05 | Linx

    Re: Оперативно працюють...

    Михайло Свистович пише:
    > Напевно, пане Лінксе, Мирослава Свистович була таким кінченим одіозним мером, що її, єдину в усій Україні під час таких подій, коли всім нібито мало би бути не до ірпенів, отак оперативно зжирають на такому високому рівні ;)

    А може і не єдину... На мою думку, весь цей балаган з виборами-перевиборами і затіяли знову для того, щоб під шумок свої брудні справи прокручувать.
    А потім один-на-одного пальцями тикать: ти не легітимний, ні ти не легітимний. Але ж усі остануться при свойому, майже все що захапається в такий "революційний" час назад хер повернеться. Чи Ви до сих пір вірите, що бандити сидітимуть у тюрмах? (КТО ж его посадит, он же памятник? (с))
    Тож Ви теж, задумайтеся про участь в Самообороні ;)
    Ці заяви Жванія про фінансування. Звідки в нього взялися гроші на Самооборону, якщо в 2004 він бігав за грошима на Революцію до Березовського? :)
    А гроші немаленькі, одна квартирка не_буду_казать_кого обійшлася в мільйон баксів без меблів.
    Чи не рИгіонали цей безлад проспонсорували?
 • 2007.04.05 | alx_1904

  Ну удовлетворили просьбу БЮТ с НСНУ, на мысли не наводит?

  что вас разводят как последних лохов?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.05 | Linx

   Re: Ну удовлетворили просьбу БЮТ с НСНУ, на мысли не наводит?

   alx_1904 пише:
   > что вас разводят как последних лохов?
   та не вас, а нас усіх разом з Вами. Чи Ви не з України?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.05 | alx_1904

    Должно наводить приспешников оранжевых

    что их вожди только ради ВЛАСТИ и дерибана всё затеивают.
    А я к таковым НИКОГДА себя не относил.
    А вообще, всё грустно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.05 | Linx

     Re: Должно наводить приспешников оранжевых

     alx_1904 пише:
     >Re: Должно наводить приспешников оранжевых
     > что их вожди только ради ВЛАСТИ и дерибана всё затеивают.
     > А я к таковым НИКОГДА себя не относил.
     > А вообще, всё грустно.
     Пока они их вожди, хрен с ними, идейными лохами. Но когда голубые и оранжевые становятся нашими вождями прЫмь"ерами, спикерами и презиками, то лохами становимся мы все. А обидно...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua