МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Недобросовісні журналісти переплутали грішне з праведним

04/05/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення прес-служби Конституційного Суду України

Протягом останніх днів у пресі, на телебаченні з вуст окремих політиків, журналістів лунають твердження, що Конституційний Суд України розгляне справу за конституційним поданням 53 народних депутатів України щодо визнання Указу Президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України» таким, що не відповідає Конституції України, за 15 днів. При цьому йдуть посилання на прес-службу Конституційного Суду, яка нібито назвала ці строки.
Прес-служба Конституційного Суду України заявляє, що жодних коментарів із визначенням конкретних термінів розгляду цієї справи вона не розповсюджувала.

Розгляд вищезазначеної справи відбувається відповідно до Регламенту Конституційного Суду України, де, зокрема, зазначено, що протягом п’ятнадцяти робочих днів здійснюється підготовка попереднього висновку щодо наявності підстав для відкриття конституційного провадження у справі або відмови у відкритті провадження.

Залишається констатувати, що недобросовісні журналісти, як це часто, на жаль, буває, переплутали грішне з праведним…

Відповіді

 • 2007.04.05 | Pavlo_M

  Кому ж вірити???

  Так кому ж вірити? Українська правда о 17.33 за посиланням http://www.pravda.com.ua/news/2007/4/5/56993.htm
  пише:
  КС ВИРІШИВ ТЕРМІНОВО РОЗГЛЯНУТИ, ЧИ ПРАВИЙ ЮЩЕНКО
  Конституційний Суд відкрив провадження у справі про конституційність указу президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради.

  Про це "Українській правді" повідомив заступник керівника прес-служби КС Іван Аврамов.

  "Суд відкрив провадження за поданням 53 депутатів і визнав її невідкладною. Розгляд призначено у формі усного слухання, на якому зможе бути присутня і преса", - повідомив він.

  Водночас Аврамов не зміг назвати точну дату початку слухання.

  Як відомо, першим про те, що КС узяв подання депутатів до розгляду повідомив прем'єр Віктор Янукович.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.05 | Tatarchuk

   эти два утверждения не противречат друг другуCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua