МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Створено Незалежну Громадянську Партію ПОРА

04/05/2007 | Майдан-ІНФОРМ
5 квітня о 14:30 в приміщенні агенції УНІАН відбулась прес-конференція лідерів ПОРИ на тему «Участь ПОРИ у дострокових виборах в парламент».
Учасники заходу – а це лідери ПОРИ Євген Золотарьов, Андрій Юсов, Віталій Загайний, Андрій Бондаренко, Сергій Пантюк та Борис Пенчук – оголосили про створення нової політичної сили – Незалежна Громадянська Партія Пора.

Причиною такого вчинку, за словами колишнього голови політради Громадянської партії ПОРА Євгена Золотарьова стала «дискусія, яка дуже швидко переросла в глибоку конфронтацію, розділила партійців на своїх та чужих». Водночас Золотарьов зазначив що «жоден з нас не стане руйнувати те, заради чого було докладено стільки зусиль. Ми будемо відтворювати “ПОРУ” на її первинних засадах, відроджувати авторитет “ПОРИ” як чесної та активної спільноти, сили, основним завданням якої є запровадження нових правил гри в українській політиці та діяльність серед громадян і для громадян».

> Відповідаючи на запитання журналістів Андрій Бондаренко заявив, що відтепер Незалежна Громадянська Партія «ПОРА» поновлює низку проектів, які з різних причин були закриті «Порою» ім. каськіва, зокрема проект «ПОРА поважати підприємців», «Чорні списки» тощо.

Колишній член політрад Громадянської партії ПОРА Віталій Загайний також зазначив, що Незалежна Громадянська партія ПОРА відтепер – окремий суб’єкт виборчого права. Незалежна «ПОРА» проводить політичні консультації з усіма лідерами демократичної опозиції.

У своєму виступі Голова Всеукраїнської громадської організації «Громадянська кампанія ПОРА» Андрій Юсов оголосив, що «В цей сонячний день, у велике християнське свято Чистий четвер ПОРА зробила те, що давно варто зробити усім політичним силам в Україні – ПОРА очиститись. ПОРА сьогодні очистилась від усього негативу, якого встигла набратись за кілька років свого існування. Незалежна Громадянська Партія “ПОРА” зосередила в собі «порівців» - тих, котрі стояли біля витоків Громадянської кампанії ПОРА. ПОРА ніколи не була і не буде ніким монополізованою. ПОРА – це середовище, яке мобілізувало громадян, котрим не байдужа доля країни. Незалежна Громадянська Партія ПОРА політична громада тих, хто звик перемагати і знає як це робити.

Відповіді

 • 2007.04.05 | kalisto.a

  Re: Створено Незалежну Громадянську Партію ПОРА

  впісятись можна :) ПОРА-2
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.05 | Мартинюк

   Пора-пора-порадуємся на виборах нових.

   Чесно кажучи цей склад мені більше подобається аніж каськівський.
  • 2007.04.05 | SANTA

   угу, криси-2

 • 2007.04.05 | 123

  Пора третього порядку

  Спочатку Пора другого порядку сп*зділа назва у Пори власне.

  Тепер вже Пора третього порядку з*явилася :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.04.06 | zzmey

  Re: Створено Незалежну Громадянську Партію ПОРА

  Амбіції і бажання піднятися в останньому ліфті, це загальнопорівська внутрішньопартіна концепція, яка на сьогодні домінує в лавах партії.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua