МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Учасникам столичних мітингів з Кременчука не дають добових!

04/09/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Твердження, що представники Партії Регіонів їдуть до Києва мітингувати за гроші - не відповідає дійсності.

Той, хто до столиці поїхав - молодець, хто відмовився - пожалкує. За таким принципом у Кременчуці проводиться набір бажаючих їхати на мітинги, котрі проводяться у столиці на захист парламенту. Про це Майдан-ІНФОРМу повідомили джерела, наближені до головного підприємства корпорації АІС - Кременчуцького автоскладального заводу. Його виконавчий директор - Микола Черниш очолює в Кременчуці партійний осередок ПРУ та однойменну фракцію в міській раді.

"Схема така - ти пишеш заяву про узяття відпустки на один робочий день за власний рахунок. Тому ніхто не дає коштів для відрядження. Єдино - нас безкоштовно везуть до Києва автобусами й згодом так само безкоштовно - у напрямку до Кременчука.

"Зрозуміло, що їсти дають" - так описує свої політичні пригоди один з аполітичних учасників мітингу. "Звісно важко - бути цілий день в центрі столиці і слухати. Та хоч на Київ подивився", за його твердженням - на мітинг їдуть не всі, дехто відмовляються." - за твердженням джерела, а на ТОВ "КрАсЗ" таких людей нарахували вже з десяток , вже попередили - за такий крок пожалкують.

Відповіді

  • 2007.04.09 | termit

    Re: Учасникам столичних мітингів з Кременчука не дають добових!

    Ну, что ж не Вас кто-то подзаработал, у нас по городу и знакомые из Луганска говорят о сумме оплаты - от 40 до 100 грн.+ обед+ бесплатная доставка на место и назад.
  • 2007.04.10 | Семен

    Re: Учасникам столичних мітингів з Кременчука не дають добових!

    Вимагаємо від нардепа-регіонала Олексія Лелюка розрахуватися з бідними "кременчукчами" (так сказав Янукович)!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua