МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

О.Скрипка про окупацію (л)

04/09/2007 | Інший
Олег Скрипка у відповіді на запитання УНІАН:

"Є така цікава думка, насправді вона не моя, я десь її прочитав, може, в Інтернеті: останнім часом непомітно, але дуже чітко відбулася, так звана, культурна окупація країни. На сьогодні не треба натискати на червоні кнопки, не треба вводити танки. Треба просто включити радіо, телебачення, які спрямовані проти нації... Ми маємо культурний злочин у вигляді культурної окупації, тобто штучного зниження культурного рівня нації. Це явище можна назвати мас-медійною агресією сьогоднішнього дня, сучасною чумою" - http://observer.sd.org.ua/news.php?id=11689 .

На цю окупацію працює також вітчизняна цензура, на тому числі - і на цьому форумі. Приклад: видалення оцього постінгу:

Це жорстока іделогічна війна. Україна мусила б користати адекватну зброю, але вона створює умови, коли дошкуляють не тільки ворожі пропагандисти на національних масмедіа, але навіть скавчання власних знавців принципів мовлення та білої журналістики.

В чергове вирішується доля українського народу. І це не конфлікт Сходу із Заходом, це споконвічна борня України супроти "братерської" Півночі.

Або будемо мати хоча б якийсь шанс, або знову в рабство.

Зверніть увагу: зараз визначається не те, чи загарбає Україна Росію. Війна точиться лише на наших теренах.

А коли визначається, чи будуть знову мої діти "підножками та брудом Москви", то я ладен захищатися будь-якою зброєю.

Подивіться руські канали і порівняйте ступінь чеснот та багна.

То не Януковича і не донецьких позбавили слова на засіданні РНБО. То Москві не дозволили вилити ще одне відро лайна на наші голови.

Зараз не час для шмаркання з приводу елеганцій та толернацій. І не треба мені закидати звинувачення у недемократичності. Бо зараз, як і в 2004-ому, як і завжди, мова йде не про нагальність демократизації України. Нагальним вже триста років залишається національне звільнення!

Ми спочатку мусимо звільнитися від окупації, на тому числі - і в інформаційному просторі. Вже за цим будемо радо слухати й ваші проповіді. А зараз, якщо Вам не байдужа Україна, то принаймні НЕ ПРАЦЮЙТЕ НА ВОРОГА!

Відповіді

 • 2007.04.09 | Киянка

  Згодна зі Скрипкою. Ця отрута недооцінюється

 • 2007.04.09 | привид Романа ShaRP'а

  Гы-гыгы-гыгы-гыгы

  http://observer.sd.org.ua/news.php?id=11689

  Альбом "Були деньки" номіновано на російську премію "Муз-ТВ". Що можете сказати з цього приводу? Як, об`єктивно, розцінюєте свої шанси?

  Для мене це приємна несподіванка. Я про цю номінацію нічого раніше не чув, тому не знаю всіх підводних течій, не знаю, як саме все відбувається. Приємний сам факт, незалежно від того, чи отримаємо ми якусь нагороду, чи ні.
  С одной стороны Скрипка жалуется на "оккупацию", с другой - для него "приятная неожиданность получить премию на ДерьМуз-ТВ, которое уже давно обстебали на весь тырнет (http://sasisa.ru/2005/11/14/rulno__parodiya_na_muztv___masyanya_i_drugie_na_dermuz_tv__1_17_mb_.html).

  С третьей он снимается в рекламе Microsoft и Caco-Cola.

  Вывод из этого напрашивается следующий: Скрипка хороший музыкант, но как политик и общественный деятель - неадекватен. Левая рука не знает, что делает правая.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.09 | привид Романа ShaRP'а

   И еще парочка материалов с "Обсэрвэр.СД.юа" (/)

   Разве не полезно знать, какие неоккупационные материалы читают те, кто ссылается на это.... как на источник? :) Что курил аффтар, ткскзть.   http://observer.sd.org.ua/news.php?id=11442
   © «Народний Оглядач»

   Справжні антифа

   13:09 27.02.2007

   Спалення справжніми націоналістами прапору зі свастикою темного вечора 25 лютого у Бабиному яру стало подією тижня. Хто і навіщо це зробив?

   Для початку довідка. 16 лютого 2007 року національно-патріотичні організації міста Києва створили координаційну раду - Українська громада Києва, до складу якої ввійшли Київська міська організація ВО Свобода, Київська міська громадська організація "Патріот України", Київська міська організація ОУН, Культурне товариство імені Леся Курбаса, Київська міська організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Молодіжна референтура Київської міської організації Конгресу Українських Націоналістів, Київська міська організація ВО "Тризуб" ім. С. Бандери, "Український спротив", Оргкомітет Міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства та ГО "Інститут з прав людини".

   Саме ця громада виступила в ролі організатора жалобного мітингу у Бабиному яру. Тобто вони були свідками спалення прапора. Є два варіанти: - спалення прапора входило в програму жалобних заходів; - спалення прапора було спонтанною ініціативою групи антифа. В обох випадках виходить, що справжні стали притулком для антифа, які вважають справжніх своїми.

   Нема проблем. Варто лише констатувати, що відтепер справжні асоціюватимуться з антифа. Якщо справжні тепер називатимуть себе антифа, то з огляду на антифа-акцію 25 лютого це буде чесно. Якщо ж ні, то огидне відчуття від постійних ліберастичних відмежовувань матиме всі шанси набути нової якості з огляду на сенс самої акції антифа 25 лютого у Бабиному яру. Характерно, що жодного партійного прапору лівацьких дегенератів або бодай якихось голімих євразійців, справжні антифа спалити так і не наважилися. Хоча розмов на цю тему предостатньо.

   Ворог не спить – розпочався розкол нових правих. У кожного є вибір – або лишитися правим, або стати антифою. Ніхто не забутий, ніщо не забуто.
   http://www.observer.sd.org.ua/news.php?id=11354
   © «Народний Оглядач»

   Антифашистський фронт: ліберасти з «Майдану» дружно підтримали педерастів
   14:32 13.02.2007

   Відповідне звернення опубліковане як «новина дня» на сайті maidan.org.ua. Воно стало реакцією на висловлювання нардепа Леоніда Грача про те, що суспільство треба захистити від збоченців.

   Фрагмент першої сторінки сайту "Майдан"

   «Майдан-ІНФОРМ публічно звертається до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини пані Карпачової з вимогою відкрито засудити заяви пана Грача, як аморальні, безвідповідальні та несумісні з високим званням Голови Комітету Верховної Ради України з прав людини та національних меншин.

   Майдан-ІНФОРМ звертається до громадських організацій України з закликом рішуче засудити ксенофобські заяви пана Грача! Пам`ятаймо історію: спочатку знищували геїв, потім євреїв, потім інакодумців, а потім країна перетворилася на суцільний концтабір»

   Така невиважена і нетолерантна реакція викликала здивування у дописувачів сайту – див. дискусію. Дехто з них вважає, що «Майдан» став заложником зовнішнього фінансування, тому «саме існування цієї шаражки напряму залежить від дієвої підпримки світової педерастії. Не буде підтримки - не буде МайданаУа»
  • 2007.04.09 | ziggy_freud

   та усьо шо ему надо он знает

   привид Романа ShaRP'а пише:
   > – Альбом "Були деньки" номіновано на російську премію "Муз-ТВ". Що можете сказати з цього приводу? Як, об`єктивно, розцінюєте свої шанси?

   я чекав, хто ж процитує випущений пасаж. п.Привід, ви це зробили ;-)

   майже кожний популярний в Україні артист світиться чи світився в Москві. Деякі виконавці надто помітні, щоб ігнорувати їх з міркувань шовінізьму та іншого азіопства. Логіка росіян проста: "Сматрітє, ми тоже паддєрживаєм хахляцкіх музикантов. Нічєго лічного, ето шоу-бізнес". Згадаємо, що ВВ зробили собі ім*я за пізніх Совєтів. Хто ще з київського рок-клюба на Більшовику досі живий як музикант?

   > Вывод из этого напрашивается следующий: Скрипка хороший музыкант, но как политик и общественный деятель - неадекватен. Левая рука не знает, что делает правая.

   Хіба Скрипка позиціонував себе як громадський діяч? Він переважно:
   - грав музику ВВ + сольники
   - організовував фестивалі року і етно
   Отже, камінням в нього кидати не стану.

   Що Дрібнософт чи -Кола дають Скрипці грошей, то хай бере. Бо публікум привчили до шарових концертів українських виконавців. І крім як на різних "акціях" музикантам заробити важко. Оце майже головна фігня, яка трапилась з вітчизняним недо-шоу-бізнесом. Чим наші рокери гірші за ДДТ чи який-небудь Сплін? Про Скорпіонз не кажу ;-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.09 | дідусь

    Re: та усьо шо ему надо он знает

    Якщо Скрипка так хоче захищати українську культуру, то хай би спочатку перейшов на українську у спілкуванні, а то ще донедавна співав українською а говорив часто російською, правда вже начебто починає і на українській.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.09 | Інший

     Колгоспникам

     Шановні кугути (чи ви кадебешніки?),

     якщо будете сГати на світлі та доречні думки, то прутень буде мати не лише ваш голова, а й кожен із вас - у власну горлянку.

     Пам'ятайте: український націоналізм більшою мірою спрямовано проти співвітчизників, які несуть в чисту справу розвою нації паскудний розбрат та провансальске хуторянство.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.04.09 | привид Романа ShaRP'а

      Ну кто бы сомневался!

      Пам'ятайте: український націоналізм більшою мірою спрямовано проти співвітчизників, які несуть в чисту справу розвою нації паскудний розбрат та провансальске хуторянство.
     • 2007.04.09 | ziggy_freud

      а на Прованс наїхать - обов*язково?

      Інший пише:
      > Пам'ятайте: український націоналізм більшою мірою спрямовано проти співвітчизників, які несуть в чисту справу розвою нації паскудний розбрат та провансальске хуторянство.

      перша частина месиджу зрозуміла. Бєй своіх, чтьоб чужиє боялісь. Але якась вона запозичена в північних сусідів ;-)

      ряд текстів ВВ написано російською. Так само, як перший альбом Кому Вниз, або перший альбом Фоми (Мандри) були -язичнимі. І що з того?

      друга частина - повна дурниця. Прованс довгий час був одним з головних центрів культури у Франції. Ще згадайте комуняк, які Вандею вирізали. Хву, націоналісте.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.04.10 | Раціо

       Ги, а звідки взялося таке хуторянське кліше

       - "провансальське хуторянство"? Невже "инші" тупо цитують якогось гіганта мислі на кштальт Лєніна? Чи маємо справу з банальним іль-де-франсівським шовінюгою? Хочу, шоб аффтар розказав нам троха про хуторянський Прованс - дужже цікаво.
   • 2007.04.09 | AxeHarry

    Re: та усьо шо ему надо он знает

    ziggy_freud пише:
    > Хто ще з київського рок-клюба на Більшовику досі живий як музикант?

    Nu, napryklad Sereda + KomuVnyz.
    + Naskilky ja pamjataju, VV te tusuvaly u RokKlubi na Bolshevyku...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.09 | ziggy_freud

     поправка приймається

     AxeHarry пише:
     > Nu, napryklad Sereda + KomuVnyz.

     так.

     > + Naskilky ja pamjataju, VV te tusuvaly u RokKlubi na Bolshevyku...

     Виступали. І на Більшовику, і в Політеху приблизно тоді ж. 20 років їхнього бенду - дуже схоже на правду.
   • 2007.04.09 | привид Романа ShaRP'а

    Это хорошо, что знает. Но таки пусть выбирает что-то одно --

    Либо обличать "оккупацию", либо сотрудничать с "оккупационными силами". Занимаясь одновременно и тем и другим, он выглядит эээээ несколько странно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.09 | один_козак

     То ви не розібралися або спекулюєте.

  • 2007.04.10 | Єфремович

   Re: Гы-гыгы-гыгы-гыгы

   привид Романа ShaRP'а пише:
   >
   > С третьей он снимается в рекламе Microsoft и Caco-Cola.
   >

   Ну а це до чого?

   Привід він і є привід...
 • 2007.04.09 | Хвізик

  а чому українці так люблять слухати радіво шансон?

  поясніть мені, блск
  куди не поткнуся - всюди шансон, наче більше немає чого слухати

  і хто тоді є головним окупантом україни?

  підкреслюю - не росіяни слухають шансон, а іменно українці
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.09 | Адвокат ...

   А ви послухайте пісеньку Олега Скрипки

   на мотив "Хотел Каліфорнія",-- і усь бігом зрозумієте.
  • 2007.04.09 | ziggy_freud

   які саме українці?

   Так само я можу спитати: чому українці люблять важкий рок? І спробуйте заперечити ;-)

   якщо подивитись на рейтинги, любителів "Кальсону" не так вже й багато, як малювали спочатку його власники. Значно менше, ніж голосів за ПР. Вони знаходяться в хітах серед середьно та малооплачуваних, з освітою середньою і нижче. Для таких слухачів воно слугує фоном. Як брехунець з "Маяком" для їх батьків.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.09 | привид Романа ShaRP'а

    Анегдот изжизни фтему

    У моего брата есть сотрудник, который просит его на пару часов включать "Шансон".

    Ну и вот как-то раз, после песни под названием "Во сыром бору злой огонь кипит" братец говорит этому типу:
    - "А ты знаешь, что эта фраза про "злой огонь" вообще значит? Б..ство! Они сейчас еще Киркорова поставят!"
    - "П...аров на 'Шансоне' не крутят!" - отвечает тот.

    После рекламы начинает играть "Роза чайная", дуэт Киркорова и Распутиной.

    Занавес.
 • 2007.04.09 | BIO

  НЕ ПРАЦЮЙТЕ НА ВОРОГА!

  Інше:

  Маю надію що ВВ поза конкурсом вже підібрало акорди до цього шансону:

  http://www2.maidan.org.ua/n/free/1174035894

  Тож вчить слова Іншого Славня - може хоч це вас поєднає круків,
  холєра рясна - незабаром на Майдані.
 • 2007.04.09 | Adviser

  Той хто каже про конфлікт Сходу із Заходом, той

  наслухався каналу "Рада".
  Це конфликт між капіталізованим совком з іншим (нажаль нам ще невідомим) шляхом розвитку країни.
  У будь якому випадку рух - це життя.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.10 | BIO

   У будь якому випадку

   цей конфлікт між зовнішньо цивілізованою Сціллою та відверто
   хазар"ячою Харибдою нам тре минати на повній швидкості під
   час МАКСИМАЛЬНОГО розміру проходу бо яко зліпнуться з розбігу
   в ширку - замало точно вже не буде...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua