МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ну все. хВзР теж спалила мости за собою тільки що (/)

04/09/2007 | catko
ЗВЕРНЕННЯ Верховної Ради України до Українського народу

Дорогі співвітчизники, громадяни суверенної Української держави!

Найвищий орган народного представництва України звертається до Вас у найтяжчий час випробувань для молодої Української держави.
Президент Віктор Ющенко видав 2 квітня незаконний, антиконституційний Указ про припинення повноважень Верховної Ради України п’ятого скликання. До цього він готувався давно, по суті, з перших днів фактичної поразки його політичного блоку «Наша Україна» на останніх парламентських виборах.
Що спонукало Ющенка вдатися до такого неконституційного кроку? Тільки не турбота про демократію в Україні. Найбільшою його тривогою стало те, що нова Верховна Рада надто близько підійшла до викриття корупційних схем в газовій сфері, до яких причетне його найближче оточення, до розслідування фінансових сфер у Міністерстві оборони і Міністерстві внутрішніх справ, а особливо успіхи правлячої коаліції національної єдності у подоланні в економіці кризових явищ, зростанні валового внутрішнього продукту, що відкриває перспективи суттєвого підвищення заробітної плати і пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Обравши за ширму перехід частини депутатів від БЮТ і «Нашої України» на позиції правлячої коаліції, за що несуть відповідальність керівники цих блоків і фракцій, Президент звинуватив Верховну Раду у спотворенні народного волевиявлення. Виходить, за помилки і безпорадність у формуванні партійних списків самого Президента і його тимчасового соратника Юлії Тимошенко має відповідати весь парламент, весь народ. Фарисейству і цинізму такого пояснення дивуватись не доводиться, списувати свої поразки на коаліцію і привласнювати собі її успіхи – звичайне явище для Ющенка.
Чим небезпечний Указ Президента? Не тим тільки, що країну безпідставно кидають у вир виборчої стихії, а це неминуче позначиться на економіці і соціальному житті держави. Указ небезпечний передусім тим, що руйнує конституційне і правове поле держави. І вже зараз видно його наслідки. Президент втягнув у політичну боротьбу силові структури, передусім Службу безпеки України, що заборонено Законом. Чиниться неприхований тиск на Конституційний Суд, ведеться стеження за членами Уряду, народними депутатами, членами Центрвиборчкому, суддями Конституційного Суду. В перспективі, в разі здійснення широкомасштабного антидержавного заколоту, можливі ускладнення, а то й розрив міждержавних економічних зв’язків з найближчими нашими сусідами, кількоразове збільшення цін на енергоносії і житлово-комунальних тарифів, зростання ксенофобських настроїв у суспільстві.
Верховна Ради України визнала Указ Президента нелегітимним і не правочинним, таким, що порушує засадничі приписи Конституції України. А на підставі частини І статті 19 Основного Закону ніхто не можу бути примушений робити те, що не передбачене законодавством. Указ Ющенка від 2 квітня ц.р. несе Україні правову й економічну руїну, тому ніхто не може примусити його виконувати – ні державні інститути влади, ні кожного громадянина.
Крапку в цій ганебній сторінці нашої історії має поставити Конституційний суд. Але палії громадянського конфлікту вигадують все нові й нові конструкції поглиблення політичного конфлікту, аж до дій, що провокують громадянське зіткнення.
В цих умовах найвищий орган законодавчої влади і народного представництва, яким є діюча Верховна Рада, закликає всіх громадян України згуртуватися навколо Конституції України, дати рішучу відсіч заколотникам на чолі з Президентом Віктором Ющенком, які сіють в країні правовий нігілізм і неповагу до закону, недовіру до народного представництва, тим, хто хоче зберегти в країні кругову поруку корупціонерів і криміналу, хто хоче звернути нашу державу на шлях абсолютизму і тоталітаризму. Україні сьогодні як ніколи потрібні ваша мужність, порядність, відповідальність, відданість праву і закону, аби не дати фарисеям і інтриганам звернути державу з дороги демократії.
Україні суверенній, незалежній, демократичній – бути!
Україні кланово-олігархічній, кумівській, авторитарній, тоталітарній – ні!
Хай ведуть нас Державний прапор, герб і Гімн України!
Слава Україні! Слава тобі, Український народе!


Верховна Рада України
Київ, 9 квітня 2007 року

Відповіді

 • 2007.04.09 | Moro

  Цитата : "країну кидають у вир виборчої стихії"

  Тобто з точки зору хВР - вибори - це щось дуже небезпечне і непотрібне? А, наївний, гадав, що то природнє право нації...
 • 2007.04.09 | Hoja_Nasreddin

  Суцільний Маразм! Ви б чули обговорення цього звернення!

  Там можна вже замовляти швидку з психлікарні і пачками вивозити на безстрокове лікування.
 • 2007.04.09 | Sean

  Ну це вже гіштерія вульгаріс

 • 2007.04.09 | Сергей ГРУЗДОВ

  Президент назван заговорщиком. За такой базар уже надо отвечать!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.09 | Alek_

   Re: Президент назван заговорщиком. За такой базар уже надо отвечать!

   А вот, знаете ли, особенность депутатского балабольства заключается в АБСОЛЮТНОЙ безнаказанности.

   Читайте Криминальный кодекс Украины - депутаты не несут ответственности за голосования.

   Более того, дорогие друзья, это ответственность тех, кто голосовал за выдвинувшие их партии.

   Вот такая фишка.

   http://www.vibory.org.ua
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.09 | Сергей ГРУЗДОВ

    За такой базар надо отвечать! Слово "абсолютно" непригодно

    КОНСТИТУЦИЯ Украины.Стаття 80.
    Народні депутати України не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання у парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп.
    Народні депутати України не можуть бути без згоди Верховної Ради України притягнені до кримінальної відповідальності, затримані чи заарештовані.

    (Офіційне тлумачення положень частини третьої статті 80 див. в
    Рішенні Конституційного Суду N 9-рп/99 від 27.10.99 -
    Конституційний Суд України вирішив:
    1. В аспекті порушених у конституційному поданні Міністерством внутрішніх справ України питань положення частини третьої статті 80 Конституції України треба розуміти так:
    1.1. Кримінальна відповідальність настає з моменту набрання законної сили обвинувальним вироком суду.
    1.2. Притягнення до кримінальної відповідальності, як стадія кримінального переслідування, починається з моменту пред'явлення особі обвинувачення у вчиненні злочину.
    1.3. Згода Верховної Ради України на притягнення народного депутата України до кримінальної відповідальності має бути одержана до пред'явлення йому обвинувачення у вчиненні злочину відповідно до чинного Кримінально-процесуального кодексу України.
    1.4. Депутатська недоторканність поширюється на народного депутата України з моменту визнання його обраним за рішенням відповідної виборчої комісії і до моменту припинення повноважень народного депутата України.)

    (Офіційне тлумачення положень частин першої, третьої статті 80
    див. в Рішенні Конституційного Суду N 12-рп/2003від 26.06.2003 -
    1.1 Положення частини першої статті 80 Конституції України, за яким народним депутатам України гарантується депутатська недоторканність, та відповідне положення частини першої статті 27 Закону України "Про статус народного депутата України" треба розуміти так, що депутатська недоторканність як елемент статусу народного депутата України є конституційною гарантією безперешкодного та ефективного здійснення народним депутатом України своїх повноважень і передбачає звільнення його від юридичної відповідальності у визначених Конституцією України випадках та особливий порядок притягнення народного депутата України до кримінальної відповідальності, його затримання, арешту, а також застосування інших заходів, пов'язаних з обмеженням його особистих прав і свобод.
    1.2 Положення частини третьої статті 80 Конституції України, частини першої статті 27 Закону України "Про статус народного депутата України" стосовно затримання народного депутата України треба розуміти так, що затримання як тимчасовий запобіжний кримінально-процесуальний і як адміністративно-процесуальний заходи може бути застосоване до народного депутата України лише за згодою Верховної Ради України, на підставах та в порядку, встановлених Конституцією і законами України.
    Положення частини третьої статті 80 Конституції України, частини першої статті 27 Закону України "Про статус народного депутата України" стосовно арешту народного депутата України треба розуміти так, що арешт (взяття під варту) як кримінально-процесуальний запобіжний захід і арешт як адміністративне стягнення за вчинене правопорушення можуть бути застосовані до народного депутата України лише за згодою Верховної Ради України, на підставах та в порядку, встановлених Конституцією і законами України.
    1.3 Положення частини другої статті 27 Закону України "Про статус народного депутата України" стосовно затримання народного депутата України у контексті положень частини третьої статті 80 Конституції України треба розуміти так, що затримання чи арешт народного депутата України можливі за згодою Верховної Ради України незалежно від наявності її згоди на притягнення цього народного депутата України до кримінальної відповідальності.
    1.4 Положення частини першої статті 26 Закону України "Про статус народного депутата України" про те, що ніхто не має права обмежувати повноваження народного депутата, крім випадків, передбачених Конституцією України, цим та іншими законами України, треба розуміти так, що визначені Конституцією і законами України повноваження народного депутата України не можуть бути обмежені діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, керівників підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, громадян та їх об'єднань. Обмеження повноважень народного депутата України можуть встановлюватись виключно Конституцією і законами України.)

    В УК и УПК про неприкосновенность депутатов нет ни слова. таким образом, при грамотном использовании закона и документировании персональных деяний достаточно ситуаций, позволяющих работать и так же имеется механизм применения уголовной ответственности депутатов.
   • 2007.04.09 | Andrij

    Де написано, що депутати пожиттєво вільнi від відповідальності?

    Покажіть, будь ласка, такий закон. Порушення КК є порушення КК. Депутат або не депутат.
 • 2007.04.09 | Pavlo

  Сюреалізьм. Сальвадор Далі нервово курить

  "Хай ведуть нас Державний прапор, герб і Гімн України!
  Слава Україні! Слава тобі, Український народе!"

  і підписи фракції КПУ...
 • 2007.04.09 | 123

  Увечері прийде клерк з юридичного управління - і переголосують

  Не вперше вже...
 • 2007.04.09 | Moro

  Ще перл

  "Україні кланово-олігархічній.... – ні!" :-)
  Скіко там сукупно коштують фракція ПР в хВР?...
  Скіко, скіко?!!!!..... :-)
 • 2007.04.09 | AxeHarry

  Nu to ci piromany dobavyly sobi stattu "za pidpal"

 • 2007.04.09 | Чучхе

  ну просто декалог націоналіста якийсь


  > Хай ведуть нас Державний прапор, герб і Гімн України!
  > Слава Україні! Слава тобі, Український народе!

  ото бляха бандери зібралися. А Болдирєв з Табачнегом теж голосували за оцю "славу Україні"?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.09 | Taras-ods

   ХеХе, а є вже поіменно хто підписався під цим?! :-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.09 | Pavlo

    Всі. В тому числі комунякі.


    http://gska2.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=3515&krit=66

    Хай ведуть нас Державний прапор, герб і Гімн України!

    і Педро Симаненка...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.09 | Чучхе

     І навіть Голуб підписався (який єдиний голосував проти Голодомор

     "Дорогі співвітчизники, громадяни суверенної Української держави!"

     Всьо поплило пєрєд глазамі

     Голубь - ЗА
     Грач - ЗА

     Слава Українському прапору !
  • 2007.04.09 | Moro

   "ото бляха бандери зібралися"

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.09 | OlalaZhm

    Re: "ото бляха бандери зібралися"

    Хай ведуть нас Державний прапор, герб і Гімн України!


    Лише заради того, щоб почути це від них, варто було видати Указ Президента
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.09 | Moro

     Того замало, але в певному сенсі...

     ... скоро стане зрозуміло останньому тупому українському політику, що в Україні треба бути ПРОУКРАЇНСЬКИМ політиком.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.04.09 | Адвокат ...

      Одне суттєве уточнення.

      Moro пише:
      > ... скоро стане зрозуміло останньому тупому українському політику, що в Україні треба бути ПРОУКРАЇНСЬКИМ політиком.

      В Україні треба бути УКРАЇНСЬКИМ політиком. ПРО-... можна бути тільки по відношенню до іншої держави. Про-мацькальським, про-китайським, про-гамериканським, на приклад. Український політик, що деклярує свою "про-українську позицію", засвідчує власну НЕ-УКРАЇНСЬКІСТЬ. Він засвідчує, що Україна,-- то є інша держава, не та, в якій він жиє.
  • 2007.04.09 | Pavlo_M

   Ні, це не так просто...

   Геббельс відпочиває! Але це все природньо для комуністів як теперішніх так і тих, хто ними були раніше. Ім байдуже, чи кричати "За Лєніна!", "За Сталіна!" або "За Януковича!". Ім головне під гаслами захисту українського народу, його ж, той народ, знищити.
   Комуністам та їх учням не треба вчитися це робити. Вони брехати вміють. То вони кричали, що Бога немає та тисячами за віру в Бога відправляли на Колиму, а тепер кричать "Христос Воскрес!". Мороз же сам говорив що він не вірить в Бога. І тут починає засідання ВР з Христос Воскрес! Ще додав би в стилі націоналістів "Воскресне Україна!".
   Але це все інформаційна війна з українським народом. Це, якщо взяти Євангеліє, "вовки в овечих шкірах". Вони відчули, що їхньому правлінню приходить кінець. Вони злякалися. Вони зрозуміли, що особливо їх ніхто підтримувати не буде. Тобто їх буде у будь-якому випадку підтримувати той кістяк, що і підтримував. Але їм потрібно дезорієнтувати "нестійкий" електорат "померанчевих". Заспокоїти частину цього електорату.
   Так що це інформаційна диверсія, яка межує з дурістю. Ті люди що думають, на таке не купляться. Але це розраховано на тих, хто не думає.
   Дай Боже нашому Президенту сил і розуму довести справу з достроковими виборами до кінця!
   А нам потрібно хто як може допомагати йому в цьому, незалежно подобається він комусь або не подобається. Бо справа зараз не у Президенті, а в тому чи будуть вибори у цій країні взагалі чи їх, у разі програшу Президента, уже найближчі 10 років не буде.
 • 2007.04.09 | Oza

  Re: ну все. хВзР теж спалила мости за собою тільки що (/)

  Сколько патетики! Не иначе как коммунисты сочиняли.
 • 2007.04.09 | 123

  Може, це неофіт Головатий писав?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.04.09 | ОРИШКА

  Найзаслуженіші шлюхи країни

  http://t.foto.radikal.ru/0704/73/a3b7c0dc7a3d.jpg
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.09 | Hoja_Nasreddin

   Хм, шо ж тоді дядя БакОй мав на увазі, коли казав

   (на 5-му каналі): "Ви шо думаєте, я належав до одного з київських гуртків інтелектуалів!..."
 • 2007.04.09 | привид Романа ShaRP'а

  Это, конечно, очень неполиткорректно, но мне хочется...

  взять Ющенко и ющенковцев и хорошеееееенько повозить их всех физиономиями об ентот докюмент, а потом от души угостить березовой кашей, да при этом приговаривая:

  - а вот вам за Универсал
  - а вот вам за "национальное единство"
  - а вот вам за "широкую коалицию"
  - а вот вам за мемодряньдум
  - а вот вам за треп про культуру-духовность-историю-мову-национальные ценности
  - а вот вам за треп про евроатлантическую интеграцию
  - а вот вам за газовые переговоры
  - а вот вам за цены, тарифы и отключения
  - а вот вам за Еханурова, Ивченко, Плачкова, Порошенка, Кинаха, Довгого, Черновецкого, Зварича, Червоненко, Луценко, Жванию, Головатого, Бессмертного и т.д. и т.п.
  - а вот вам за Пискуна, Костусева, Бакая, Щербаня, Боделана...

  Эт так, нежно слегонца, если память особо не напрягать.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.09 | catko

   з привидами не спілкуюсь але персональний виняток зроблю(MOD)

   привид Романа ShaRP'а пише:
   > взять Ющенко и ющенковцев и хорошеееееенько повозить их всех физиономиями об ентот докюмент, а потом от души угостить березовой кашей, да при этом приговаривая:
   >
   > - а вот вам за Универсал

   а що в ньому поганого? а то, що ті мудаки не стали його виконувати, так без того документу й тикнути їм в морду не було б чим.

   > - а вот вам за национальное единство

   по-перше зараз про нац.єдинство коаліція кричить. по-друге - що поганого в слові національний? на пупок всяким покручам давить?

   > - а вот вам за "широкую коалицию"

   а що, крім кінаха хтось на неї пішов реально? провокації янучар не рахуємо.

   > - а вот вам за мемодряньдум

   який?

   > - а вот вам за треп про культуру-духовность-историю-мову-национальные ценности

   це для всяких ублюдків "трєп". а я за цей "трєп" пасть порву при нагоді.

   > - а вот вам за треп про евроатлантическую интеграцию

   ну нормально. а що - в росію матушку?

   > - а вот вам за газовые переговоры

   і за газові принцеси. до-речі - газові переговори будуть вічно - тому що газ в україні не росте.

   > - а вот вам за цены, тарифы и отключения

   це до януковича - він тарифну війну почав. читайте пресу.

   > - а вот вам за Еханурова, Ивченко, Плачкова, Порошенка, Кинаха, Довгого, Черновецкого, Зварича, Червоненко, Луценко, Жванию, Головатого, Бессмертного и т.д. и т.п.

   а вам за герман чорновола табачника януковича бокия грача симоненка голуба мірошниченка мендуся і ще 200 штук бидла.

   > - а вот вам за Пискуна, Костусева, Бакая, Щербаня, Боделана...

   ????

   >
   > Эт так, нежно слегонца, если память особо не напрягать.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.09 | OlalaZhm

    Re: Йолі-палі!

    Так вони, екс-депутати ВР, скоро нашого Тягнибока комунякою обзиватимуть... Ні фіга собі національно-свідомий ріст...
   • 2007.04.09 | привид Романа ShaRP'а

    Ладно, тоже сделаю исключение.

    Хотя с ... такими ... людьми тоже обычно не общаюсь.

    Вы спрашиваете, что в этом было плохого?

    Отвечаю: это все было плохо. Все, все, все вышеупомянутое вело преза, его соратнегов и вам подобных фонатов в глубокую задницу. И если бы только их - то это было бы хорошо. Но поскольку они были при власти - то вместе с ними это вело в задницу и страну. И этого национал-дуподемократам лично я никогда не прощу.

    Дорога к сегодняшней заяве ВР вымощена названными мною в предыдущем посте пунктами.

    Любили национал-демократию? Ну вот теперь любите и то, до чего она доводит.

    Преятного оппетитега!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.09 | catko

     ви самі підписались під своїм вироком

     привид Романа ShaRP'а пише:

     > Отвечаю: это все было плохо. Все, все, все вышеупомянутое вело преза, его соратнегов и вам подобных фонатов в глубокую задницу.

     тому що тільки що визнали одне з двох: або кучмА все робив пучком і помаранчеві все похєрили або кучмА все робив погано і помаранчеві це погано теж похєрили.
     тобто: ти хоч подумав що ляпнув?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.04.09 | привид Романа ShaRP'а

      Простите, я не понимаю Вашего потока сознания

      И вообще с некоторых пор считаю безнадежными дискуссии с верующими в "классический украинский национализм" и "украинского президента". Я предпочитаю общаться с мыслящими рационально.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.04.09 | catko

       я вашого теж

       >И вообще с некоторых пор считаю безнадежными дискуссии с верующими в... "украинского президента".

       я знаю що ви вірите в російського царя ;-)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.09 | DADDY

     Національну ідею не треба любити

     Вона або є сенсом твого існуання ("Україна подад усе!") або є темою твого бізнесу (та заробляєш на промоушені цієї теми), або ти використовуєш цю тему для того аби просунути свої нікому не цікаві ідейкі.
     Привид займається тим самим чим займалася його тілесне втілення.
     Не відчув, приведе, хибність своєї прижиттєвої позиції? Ну, тож ФАК Ю.
  • 2007.04.09 | Боровик

   Дрочити негарно

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.09 | привид Романа ShaRP'а

    Так и я ж про то же!

    Все эти мантры про мову-культуру-историю-национальную_память-национальное_возрождение-национальное_единство-украинского_президента-лидера_нации-европейский_выбор-евроатлантическую_интеграцию и т.д. и т.п. - были ничем иным как механическим пустопорожним самоудовлетворением группы национал-сексуально-озабоченных лиц.

    И это все было не только неплодотворно и некрасиво, но еще и крайне неумно.
  • 2007.04.09 | alx_1904

   А бют за закон о кабмине не хочется повозить?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.09 | привид Романа ShaRP'а

    Нет

    Закон о Кабмине, вполне возможно, был одним из тех кирпичиков, которые легли в фундамент указа о роспуске.

    Надо же как-то пинать этого Ющенко делать правильные вещи.
  • 2007.04.09 | Shooter

   привид виглядає ще більше одно(б)оким ідіотом..

   ...ніж був оригінал.

   Який геть чисто "не бачив" ані накачування Юлею "м'язів всякими губськими-гапочками та їм подібним кучморилим гімном ще навесні 2005, її долбоїбізм з "відкритим списком реприватизації" та бензиновою кризою, відверте загравання Юлі з Коломойським, тупа відмова від прибирання Турчинова, Бродскього та Томенка в обмін на збереження на пості ПМ-а та спільний блок на виборах-2006 (вже після того, як прибрали Порошенка, Третьякова та Ко), "помаранчева гімнометання", перманентне ваління уряду Єханурова, яке ЛИШЕ придавало голосів яникам, масове записування різношерстих бандюків у списки всіх рівнів - аби лише башляли, тупе підігрування Морозу на початку "коаліціяди", етс., етс., закінчуючи голосуванням за закон про КМУ та дєрібан землі для братана Губського.

   Привид є ще більшим ідіотом, ніж оригінал, бо останньому хоч вистачило клепки щезнути з ВФ і не псувати тут повітря постійним гавканням.

   Натомість, привид "в самий подходящій момент" почав підвивати...що зробиш - ефемерна субстанція. З таким же інтелектом, виглядає.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.09 | 123

    Будь-ласка, в межах Правил.Дякую

   • 2007.04.10 | привид Романа ShaRP'а

    О, а вот и оно.

    > Який геть чисто "не бачив" ані накачування Юлею "м'язів всякими губськими-гапочками та їм подібним кучморилим гімном ще навесні 2005

    Сам Довгий Кинах и записанный Мельниченко ПростоРошенко.

    > її долбоїбізм з "відкритим списком реприватизації"

    Шо, отказ от реприватизации и усердное лизание Еханутым черномырдинского зада помогли? БУ-ГА-ГА!

    > та бензиновою кризою

    Устроенной Россией.

    > відверте загравання Юлі з Коломойським

    А у вас есть какие-то более сексуальные фантазии?

    Ни единого, я подчеркиваю, ни единого доказательства какой-либо связи БЮТ с Коломойским никто не видел.

    И уже довольно давно Речинский, помощник Турчинова, публикует на ОРД про Коломойского совершенно нелицеприятные статейки.

    А Валечка Семенюк, еще одна любительница поговорить про Коломойского, шустренько сбагрила Лугансктепловоз сами видели как.

    > тупа відмова від прибирання Турчинова, Бродскього та Томенка

    Заговариваетесь уже? :) Зачем надо было убирать Бродского? :)

    > в обмін на збереження на пості ПМ-а

    Ну да - мало ее нашеукраинские ублюдки любодрузи и кондомы обложили со всех сторон, надо было последних убрать.

    > та спільний блок на виборах-2006 (вже після того, як прибрали Порошенка, Третьякова та Ко),

    Сэр Шутэр, не будьте большим Шутэр, чем вы Шутэр. Общий блок ни тогда ни сейчас никому не был нужен. Избирателям БЮТ нафиг никогда не было нужно такое дерьмо, как "друзи", а "друзям" не были нужны тимошенковцы.

    >"помаранчева гімнометання"

    Как работали, рагули, так и получали. И даже теперь, когда за все то же самое вас возит мордой по круглому столу вся ВР - вы, нашеукраинчеги позорные, можете только шипеть и утираться - потому что возразить особо нечего, большая часть глупостей, в которых СРКа обвиняет "оранжевых" - на совести нашеукраинчегов.

    > перманентне ваління уряду Єханурова

    Как работали, еханутые, так и получили. См. выше. Впрочем, некоторые, вроде Плачкова, получили от СРКи почетные грамоты.

    >тупе підігрування Морозу на початку "коаліціяди", етс., етс.

    Отказ Морозу в посте спикера был еще более тупым.

    > закінчуючи голосуванням за закон про КМУ

    Ответил выше.    За абсолютное большинство просчетов оранжевой власти вину несут те, кто при этой власти были. А были это, не считая 7 месяцев Тимошенко, Терехина, и Томенко {ну еще и "независимого" Пинзеника}, - президиот и его позорные друзи. Пропорцию можете посчитать сами, если не разучились. И все это видели, и все знают, кто что делал и за что отвечал - так что даже не пытайтесь отбрехиваться, вы в СРКе по самые уши.

    Самое умное, что сделало врожденно дегенеративное политобразование "НСНУ-Наша Украина" за все время своего существования - назначило своим главой Кириленко. И то я сомневаюсь, что это им поможет.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.10 | Shooter

     оно самоє. з чітким діагнозом - не лікується

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.04.10 | привид Романа ShaRP'а

      И я про вас и прочих фанатов нашеукраинчегов того же мнения

      можете не сомневаться.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.04.10 | Чучхе

       Скільки ти раз обіцяв уже звідси звалити ?

       іди на Обозрєватєль і там собі пиши що завгодно - а тут інтелігентні люди збираються
    • 2007.04.10 | привид Романа ShaRP'а

     Р.S. Некоторые пояснения к моим резким заявлениям.

     Украинцы!

     Я хочу, чтобы недомолвок и полуправды между нами не осталось. Чтобы никто потом не рассказывал басни, что все это было "национальной революцией" за "украинскую Украину" или что это было "за народного президента". Чтобы не ходило легенд среднего класса о том, что это была "революция среднего класса". Чтобы нашеукраинчегам было с самого начала ясно, что это не индульгенция, а отсрочка приговора, который они уже давно заслужили.

     Я хочу, чтобы это было без снисхождения, без вранья, без лицемерия.

     Чтобы ни нацики, ни жлобуинчеги, ни прочие "п...е командиры" не присваивали себе нашу грядущую победу, в которую я, ни смотря ни на что, все-таки верю.

     Иначе зачем тогда жить?
   • 2007.04.10 | Дід Панас

    Влучно (5+)

   • 2007.04.10 | Andrij

    UVMOD Модераторе, будь ласка, негайно видалите

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.10 | Sean

     Най самі повитирають, дорослі люди

 • 2007.04.09 | Євген Черевко з Одеси

  Не розумію, де чорти носять Головатого...

  Не розумію, де чорти зараз носять Головатого... Може я чогось не розумію. Хоча, зрештою, тут немає нічого особистого. Лише бізнес. Так тримати, шановний Сергій Петрович.
 • 2007.04.09 | Andrij

  Усі, хто підписав це звернення, мають іти по статті КК

  Це не жарти. Маємо всі ознаки антидержавного заколоту з боку ВР. Аби переможемо ми, або переможуть нас.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.09 | catko

   після прочитання сьогдн. форумів я зрозумів "нас не перемогти"

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.09 | Andrij

    Не кажіть гоп

    Поки ці люди не відповідуть за свої дії, в країні будуть проблеми. Маємо організовану злочинність, з котрою треба серйозно боротись.
 • 2007.04.09 | Englishman

  це добре. нєрвішкі в них шалять, значить є причини

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.09 | привид Романа ShaRP'а

   Я теж так думаю.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.09 | хвома

    Re: Я теж так думаю.

    Зрозуміло що виплеск душі депутатської (колективної) дає величезне поле для іронії, але здається, що не звернули уваги на капітальну річ: викрик Бокія - він посягнув на саме святе,на НАШУ ВЕРХОВНУ РАДУ,памятаєте "Берегись автомобиля", завуальовану промову того шахрая на суді, що під захистом конституції розумів свою приватну власність. Так нинішні депутати ш вважають владу приватною власністю і волають на весь світ: "Рятуйте нас грабують!" Треба їм показат, що вони помилились. Сподіваюсь, ми це зробимо.
  • 2007.04.09 | один_козак

   Тіко треба якось у обізяни гранату забрать.

 • 2007.04.09 | BIO

  Паливо для політичного хрематорію...

  "Доннерветтер, Доннерветтер" - крупно костерил голландских чертей
  внук Ван дер Люббе приканчивая 13ю коробку спецназовских спичек -
  уже серело утро вторника как на картине стрелецкой казни, а ЯВНО
  проклятый уркаинский риксдаг никак не загорался. Надо было
  быть последним ослом чтобы заправлять канистру на местной
  бензозаправке - нефтетрейдеры под шумок химичили с октановым
  числом по ценовому беспределу чисто эсесовцы от ИК"ономики...


  В хВР пришел ответ от озабоченной ситуацией в Украине мировой
  общественности. Он был выловлен в бутылке из-под ракии во время
  очистки акватории бухты Севастополя от турецких агрессоров.
  В таре оказалось то самое ответное письмо турецкого султана
  запорожцам которое ввиду грифа цензуры будет рассмотрено на уже
  закрытом заседании прозаседавшейся ХРады. Хспикер просил передать
  на волю только начало исторического во всех смыслах Хдокумента:
  "К вам, о памперсы моих непромокаемых янучар, обращаюсь я..."

  Стал известен результат последнего раунда боксерско-сексуального
  поединка произошедшего в ВИП-ложе во время матча Шахрай - Вор скла -
  нокаутом наковальней из просто любителя Хахметова были выбиты бабло на
  перевыборы, платиновая каппа и подпись под Финальным Маразмом...
  Наша взяла!!!

  "Веди нас за собой, державный прапор" - смиренно сказали Хдепутаты
  и подались за прапорщиком роты охраны Железняком к боковому выходу,
  тому что был ближе к деду Лукьяну надеясь и на этот раз закосить под
  "политических" назло неумолимому диагнозу...
 • 2007.04.10 | derzhavnyk

  я знаю що дюже (нац)демократичний мод це видалить

  тим не менш

  Слава Верховній Раді! Слава Конституції! Слава усім тим (відсотків десь 55) ідейним під національними, а не бандерівськими, прапорами, які з'їхалися до Києва! Зараз ви себе аранжеві почуваєте як Кучма у грудні-04. І це добре -- катюгам по заслугам. Нікого ви зібрати ніде не змогли -- бо вам ніхто не вірить, ги-ги, в травити байк про "передвиборну роботу" ви можете лише один одному в ваших грантожерських офісах. Наїлися вас, тхне від вас буряком та часником. Смердить, блін! Наступає час великого КШШШШ для вас. І це чудово. Це афігенний кайф. Згадайте свої відчуття дворічної давнини.

  Ви свій шанс просрали. Вибачте за неввіличивість, але так воно і є. Особисто я десь вам вірив пару місяців у 2005 році -- а ну, може вийде...Фіг там. Лише червоніти всюди за державу доводилося. Тому -- ... як казав Жан-Поль Марат, видатний інтелектуал 18 століття, гільотіне, гільотіне і ще раз (анкор ен фуа) гільотіне!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.10 | TrollSeeker

   А для чого це видаляти? Це буде яскравим зразком маразму...

   ...таких дерзХавників. Є з чого посміятись.

   Пєші ісчо. :lol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.10 | derzhavnyk

    Re:

    Смійтесь, хоч упісяйтеся.

    Тільки ми на боці закону, і чітко це знаємо, бо щось тупішого ваш Ющака не міг зробити, а ви? На боці цієї персоналізованої ганьби українського народу, невдахи-путчіста, недо-Єльцина? Фу...

    А у вас особисто вибір, коли невдовзі будуть вибори, президентські, голосувати або за маріонетку Губського, або за маріонетку...Івченка з Фірташем?! Ха-ха.

    Не заздрю Вам.

    PS. Врешті-решт, вам, помаранчовим лузерам, ще з нами таланить. Бо ми добрі, тому розстрілювати вас не будемо. Рік-два виправних робіт на будівництві мосту Керч-Новоросійськ, і амністія. Додому, до чічок, кобіт, і як там ще...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.10 | TrollSeeker

     Та заспокійся. Тебе тут поки що ніхто дуже й не чіпав.

     Воно таке як до Задовбасу ти більше підходящий, такий контингент в основному там і товчеться, але ж там треба писати лише "чіста па-руські", тому можуть і не зрозуміти, що ти для них рідний-ріднісінький. Але дуже не переживай, й тут на Форумі тобі теж місце знайдеться, юродивих гріх гнати. Хай якийсь зразок буде.

     Тільки не плюйся і не матюкуйся гучно. А так потихеньку можеш верзти будь яку нісенітницю, до тебе вже звикли. :lol:
  • 2007.04.10 | Sean

   Категорично заперечую! Ніхто не витре

   Не сподівайте си. Ваше,гм, повідомлення має від мене охоронну грамоту.

   Сміх та й годі.
 • 2007.04.10 | Ніна

  Re: ну все. хВзР теж спалила мости за собою тільки що (/)

  Не треба звертатися до народу, бо ви його зрадили. Тепер самі відповідайте за свої вчинки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua