МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

опитування від ДІ/ЮСС: помаранч матиме в новій ВР 209 місць (/)

07/12/2007 | толя дейнека
Партия регионов, блок «Наша Украина-Народная самооборона», блок Юлии Тимошенко и Коммунистическая партия проходят в Верховную Раду по опросу фонда «Демократические инициативы» и фирмы «Юкрейн социолоджи сервис».
У респондентов спросили, за какую партию они будут голосовать, если примут участие в выборах.
33,3% респондентов ответили, что готовы проголосовать за ПР (В. Янукович).
По 16,9% – за блок «Наша Украина», «Народная самооборона» и «Украинская правица» (В. Кириленко, Ю. Луценко, А. Гриценко, Б. Тарасюк, Ю. Костенко) и БЮТ (Ю. Тимошенко).
5,7% респондентов готовы проголосовать за КПУ.
1,6% опрошенных выразили свою поддержку Народному блоку Литвина (В. Литвин).
1,3% – Социалистической партии (А. Мороз).
1,2% опрошенных готовы подержать Прогрессивную социалистическую партию (Н. Витренко).
0,8% - Народно-демократическую партию (Л. Супрун).
0.3% респондентов выразили свою поддержку Социал-демократической партии (объединенной) (Л. Кравчук).
2,9% опрошенных сказали, что будут голосовать на выборах против всех.
19,2% - затруднились ответить на поставленный вопрос.
Исследование проводилось 19 июня-2 июля. В его рамках было опрошено 2000 респондентов старше 18 лет во всех регионах. Статистическая погрешность не превышает 2,2%.

http://obkom.net.ua/news/2007-07-12/1320.shtml

Відповіді

  • 2007.07.12 | толя дейнека

    на додаток коментар опитувачів (/)

    "Якщо брати результати в динамiцi, то за пiвтора мiсяцi рейтинг Партiї регiонiв зрiс на 1,5%, Блоку Юлiї Тимошенко - знизився на 2,5%, рейтинг мегаблоку НУ-НС майже не змiнився, а у комунiстiв зрiс на понад 2%", - повiдомив О.Вишняк.

    За його словами, решта полiтичних сил не подолає трипроцентного бар'єру, навiть iз урахуванням того, що 15,4% громадян, якi висловили намiр брати участь у виборах, ще не визначилися, за яку полiтичну силу вони вiддадуть свої голоси. "Їхнi голоси розподiлятимуться пропорцiйно мiж усiма суб'єктами виборчого процесу", - зазначив О.Вишняк.

    "Якщо взяти в сумi, то виявляється, що партiї, якi входять до складу антикризової коалiцiї, мають 39% пiдтримки, БЮТ i НУ-НС - 36%", - повiдомив О.Вишняк. Проте, за його словами, результат може змiнитися, оскiльки 30% iз тих, хто не визначився, за яку полiтичну силу голосувати, проживають у Захiднiй Українi, i лише 15% - у пiвденно-схiднiй. "Шанси на перемогу є i в тих, i в iнших, усе залежить вiд того, наскiльки ефективно вони проведуть передвиборчу кампанiю i зможуть мобiлiзувати своїх виборцiв", - зазначив О.Вишняк.

    http://www.interfax.com.ua/ua/press-center/press-conference/50970/
  • 2007.07.12 | samopal

    І це годиться. Підсоліть - і в папочку...



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".