МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

автобус в Тольятті могли підірвати наші знайомі ЄСМовці (+л)

11/01/2007 | Чучхе
до теми "навіщо робити стільки шуму навколо акцій ЄСМ на Говерлі", а особливо "краще б СБУ шпигунів ловило, замість по Говерлам лазити"

Ці чуваки дійсно стають все небезпечнішими саме через те що їм 1) роблять рекламу і б)при цьому залишають практично безкарними.

Якщо ми їм пробачимо Говерлу, то завтра вони можуть перейти і до реальних терактів. Росія потроху впадає в маразм і не виключено, що й нас задіне те колективне божевілля, яке опановує сусідню державу

А тепер обіцяний лінк
http://www.nr2.ru/moskow/147867.html
Заказчиками и исполнителями взрыва автобуса в Тольятти, повлекшего за собой многочисленные человеческие жертвы, являются скинхеды и другие русские националисты. Их цель – спровоцировать массовые беспорядки и погромы кавказцев на улицах Москвы в день проведения «Русского марша» 4 ноября.

Відповіді

  • 2007.11.01 | SpokusXalepniy

    Повесить обвинение они могут на кого угодно. Выборы грядут.

    Спецслужбы выдаёт фраза: За «бритоголовыми» и «русскими фашистами» стоят «беглые олигархи», которым «выгодно разжечь огонь межнациональной розни и посеять в простых людях страх».

    Кого конкретно использовали для подрыва автобуса - второстепенно.
    Важно, что это идёт война внутри спецслужб.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua