МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КУДИ ЗБАРАЗЬКА ВЛАДА ПОДІЛА 3 МІЛЬЙОНИ?

11/02/2007 | vkhanas
Відбулася прес-конференція лідерів творчого молодіжного об’єднання “Нівроку”, керівників проекту «Час звітувати!», що його реалізовують у рамках Всеукраїнського проекту “Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні “Гідна Україна”.


Реалізація даного проекту стала можливою завдяки підтримці американських громадян, що надана через Аґентство США з Міжнародного розвитку (USAID) корпорацією “Виклики тисячоліття” (ММС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI).
Як повідомив керівник проекту Олександр Домбровський, у 2006 році за сприяння коаліції громадських організацій “Своє!” на розвиток рекреаційних зон та збереження історико-культурних пам’яток у Кременецькому, Збаразькому та Бучацькому районах було виділено 9 млн. гривень із державного бюджету України.
Відповідно НУО, що входять у коаліцію вирішили перевірити , як місцева влада використала цільові субвенції, що були виділені згаданим районам.
До Бучацької, Збаразької та Кременецької районних влад були спрямовані звернення з проханням надати інформацію про використання коштів, виділених на збереження історико-культурних об’єктів.
Тернопільська ОДА у встановлений термін надала відповідь, в якій були зазначені об’єкти, на які виділені кошти, а також вказано загальну суму засвоєних коштів у всіх районах.
Збаразька районна рада (надіслано чотири запити) жодної інформації не надала, лише відповідь на перший запит із відмовою у наданні інформації.
Кременецька районна рада проіґнорувала два перших запити, проте на третій запит була отримана відповідь, після чого отримали відповідь від розпорядника коштів – дирекції Кременецько-Почаївського державного історико-культурного заповідника про використання коштів, у т.ч. кошторис, інформацію про тендерні закупівлі, план асиґнувань загального фонду бюджету.
Бучацька міська рада, хоча й відповідала на запити (до того ж, у встановлений термін), ніякої конкретної інформації за станом на момент подання звіту, крім назви об’єкта та суми виділених і засвоєних коштів, не надала.
Відповідно, представники коаліції громадських організацій “Своє!” звернулися в прокуратуру області з приводу порушення головою Збаразької районної ради Закону України “Про звернення громадян”. Є доручення обласної прокуратури з’ясувати обставини по факту порушень.

Відповіді

  • 2007.11.02 | Західняк

    Re: КУДИ ЗБАРАЗЬКА ВЛАДА ПОДІЛА 3 МІЛЬЙОНИ?

    Крадуть як і крали!!! Треба присвоювати звання "Заслужений злодій України", "Народний злодій України"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua