МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гурвіц: Одеса не оголошує війну морському порту (л)

11/02/2007 | Moro
Як передає кореспондент УНІАН, на засіданні виконкому депутат Олександр КРАВЕЦЬ (Партія регіонів) заявив, що в останні роки керівництво порту зробило місто заручником порту. “Валки великовантажних автомобілів часто по суті блокують дороги на під`їздах до порту. Адже одне судно-контейнеровоз обслуговують 300 вантажівок, тому місто має контролювати стан перевезень», - наголосив депутат.

Міський голова Одеси Едуард ГУРВІЦ, у свою чергу, уточнив, що „порту виділено 50 га землі на межі міста, де належить обладнати стоянку транспорту і створити необхідні умови для відпочинку водіїв”. Нинішнє рішення зовсім не означає, наголосив він, що „міська влада починає війну з цим підприємством - ми просто наполягаємо на дотриманні існуючих правил та врахування інтересів одеситів. І закликаємо уникати спроб вирішувати проблемні завдання порту за рахунок міста”.


http://unian.net/ukr/news/news-219765.html

коментар звідтам :

Морпорт : А знает ли Гурвиц, сколько стоят сутки простоя корабля в порту?
Не забыл ли одесский мер, что Одесса своим возникновением обязана порту? Что порт-то и кормит, по большому счету, наш город? А не приходило ли ему в голову построить объездную дорогу, а не ухушаить и так непростые условия для бизнеса в городе?

--------------------------------------------------

Варіанти :

1. нада отигривать сітуацію с памятніком К2 - решительніе дєйствій по защітє інтєрєсов адєсітов, созданіє інформаціонного повода і проч.

2. Закамуфльований рейдерський наїзд на порт : "депутат Олександр КРАВЕЦЬ (Партія регіонів) заявив, що в останні роки керівництво порту зробило місто заручником порту."

Відповіді

 • 2007.11.02 | Чучхе

  Дійсно, показово. По пам"ятникам ми більші спеціалісти, ніж по +

  морським портам.

  Щось мені підказує, що ми впритул наблизилися до пояснення провалу Мирослави Свистович в Ірпені...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.02 | Михайло Свистович

   Re: Дійсно, показово. По пам"ятникам ми більші спеціалісти, ніж по +

   Чучхе пише:
   > морським портам.
   >
   > Щось мені підказує, що ми впритул наблизилися до пояснення провалу Мирослави Свистович в Ірпені...

   І що ж воно тобі підказує?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua