МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

питання до харків'ян

11/03/2007 | blueandwhite
Гм. Я був прибічником виключення Михайла Марковича Добкіна з ПР. Цього не сталося. Тепер на мої критичні статті щодо цього пана розгнівано відповідає, публічно і непублічно, ціла купа якихось вуйків та жіночок, яких я підозрюю у наближеності до харківського муніципалітету.

Але. Поза партійними та ідеологічними лініями розділу, чи є якісь об'єктивні показники, за якими можна визначити, адекватний чи ні міський голова Добкін як функціонер, господарник і т.д.? Мою некомпліментарну думку про нього навряд чи щось змінить (вона склалася задовго до зойків опозиції та плівок), тим більше на цьому форумі у 98% випадків про протилежний табір нічого позитивного не почуєш (це логічно, бо ж війна!), і тим не менш -- об'єктивні показники, які у період його головування змінилися на гірше. Є така інформація?

Відповіді

 • 2007.11.03 | Михайло Свистович

  Я не харків"янин, але маю питання до Вас

  blueandwhite пише:
  > Гм. Я був прибічником виключення Михайла Марковича Добкіна з ПР. Цього не сталося. Тепер на мої критичні статті щодо цього пана розгнівано відповідає, публічно і непублічно, ціла купа якихось вуйків та жіночок, яких я підозрюю у наближеності до харківського муніципалітету.

  А де можна почитати ці Ваші статті?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.03 | blueandwhite

   Re:

   Михайле, знаєте, у мене тонка нервова організація і мені гівна тут виливають достатньо. Понишпоріть в архівах, я якось казав, із ким співробітничаю:)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.03 | Михайло Свистович

    Re:

    blueandwhite пише:
    > Михайле, знаєте, у мене тонка нервова організація і мені гівна тут виливають достатньо. Понишпоріть в архівах, я якось казав, із ким співробітничаю:)

    Я не можу нишпорити по архівах, шукаючи того, про що не знаю. І я питав про Ваші статті, а не тих, на кого Ви працюєте.
 • 2007.11.03 | Адвокат ...

  Я Вам нє скажю за ФФсю Адєссу, но бєсплатний савФФєт дам.

  Є у Харкові така громадська орґанізація "Доzор". Чи то нічний, чи то міський, є в теї орґанізації веб-сайт. На тому сайті Ви знайдете багато хватичної інхвормації про "бурную і кіпучую" діяльність таракана-Міши і таракана-Ґєши. Прям таки літопис. Пошукайте тей сайт,-- і буде Вам халва!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua